Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zrezygnuje z DualShocka w PS4?

27 postów w tym temacie

to dobra informacja, gdybym przeczytał że ps4 będzie nadal z Dualshockiem uznał bym to za porażkę Sony z prostego powodu, ps4 będzie prawdopodobnie zbyt "nowoczesne" na odgrzewanego ewentualnie DS4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez obecny pad odpowiada, ale jesli wymysla cos wygodniejszego, bardziej precyzyjnego to czemu nie? Mnie tam zastanawia co ze wsteczna kompatybilnoscia, jak widze te ploteczki, ot chocby http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-orbis-unmasked-what-to-expect-from-next-gen-console, to chyba z ps3 sie tak calkiem nie rozstane. Oby wytrwalo jak najdluzej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogą w takim razie iść z duchem czasu pad do pudła nie jest zły, pod względem ergonomii lepiej leży w dłoni od swojego odpowiednika Sony. Coś mi się wydaje, że taka decyzja to krok w dobrą stronę. Można im zaufać gorszego wydać nie mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 18:24, lis_23 napisał:

ja bardzo lubię pad od PS3 i nie znoszę tego od X360, ale to jego muszę używać częściej na PC.

MotioninJoy idealnie emuluje Dualshocka 3 jako pada Xboxowego, ukończyłem tak Darksiders, Wiedźmina 2, DMC4, AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeszcze nie dawno, vice prezes Sony powiedział że zapowiedzą coś związanego ze sprzętem (nie koniecznie PS 4) w maju, lub na targach E3. Chyba że tutaj są miesiące na tygodnie przeliczone xD.

"Według informacji pozyskanych z anonimowych źródeł" No i wszystko jasne, widać anonimowe źródła śmieszne jakieś mają lepsze info od vice prezesa Sony? What?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dual Shockiem miałem do czynienia od zawsze ;) PS2, PS3, DS3 w PC przez bluetooth, nawet na smartfonie ;) W zasadzie traktuje ten kontroler jako część swojego ciała podczas grania w cokolwiek ;) Będzie mi go brakować aczkolwiek może to siła przyzwyczajenia i jeszcze scale się z innym, lepszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować