Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel Extreme Masters Katowice - Polacy kochają ten sport

72 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2013 o 16:51, Ostrowiak napisał:

85% graczy w lola mieści się w przedziale wiekowym 16-30, 60% ma wyższe
wykształcenie lub właśnie je odbiera

gimbaza jak cholera

Ale jej zachowanie w sieci woła o pomstę do nieba. Lordpilot dobrze to podsumował w swoim komentarzu. :)

Dobra, zakończmy ten off-top, bo trudno będzie przekonać siebie nawzajem do zmiany stanowiska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 16:52, Janek_Izdebski napisał:

> 85% graczy w lola mieści się w przedziale wiekowym 16-30, 60% ma wyższe
> wykształcenie lub właśnie je odbiera
> gimbaza jak cholera
Ale jej zachowanie w sieci woła o pomstę do nieba. Lordpilot dobrze to podsumował w swoim
komentarzu. :)

Wait... podobno trzymasz się z daleka od LoLa, a twoje wypowiedzi brzmią tak, jakbyś każdego jednego znał i widział. W piłce nożnej też masz kiboli, a jakoś nie słyszę wypowiedzi, że piłkę oglądają tylko menele z poprawczaka.

Swoją drogą straszna hipokryzja, najpierw mówisz, że gracze w LoLa to "Niedojrzała "gimbaza" kozacząca w sieci", a potem narzekasz, że oni obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 16:57, Dared00 napisał:

Wait... podobno trzymasz się z daleka od LoLa, a twoje wypowiedzi brzmią tak,
jakbyś każdego jednego znał i widział. W piłce nożnej też masz kiboli, a jakoś nie słyszę wypowiedzi,
że piłkę oglądają tylko menele z poprawczaka.

Nienajlepsze porównanie. Piłkę oglądają prawie wszyscy. Ale już na polskie stadiony nie wybiera się każda rodzina z dziećmi, jak ma to miejsce na Zachodzie. Pamiętasz jak "Litar" w Poznaniu napadł na taką właśnie rodzinę z dziećmi podczas meczu? Środowisko kibiców nie jest jednorodne. Są normalni ludzie, są kibole, są też radykalni "hoolsi".

Dnia 24.01.2013 o 16:57, Dared00 napisał:

Swoją drogą straszna hipokryzja, najpierw mówisz, że gracze w LoLa to "Niedojrzała "gimbaza"
kozacząca w sieci", a potem narzekasz, że oni obrażają.

Jaka hipokryzja? Wiele osób na tym forum dostrzega to zjawisko. Problemem jest niska bariera dostępności "LoL''a". Wspomniałem już o tym.

Za "Starcrafta" trzeba na początku zapłacić i to odsiewa co poniektórych "kozaków"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:05, Janek_Izdebski napisał:

Środowisko kibiców nie jest jednorodne. Są normalni ludzie, są kibole, są też radykalni "hoolsi".

Eeeeexactly. I tak samo masz z graczami w LoLa. Są normalni ludzie, i jest gimbaza. Tyle, że ty jako człowiek, który w LoLu nie siedzi, masz o wiele większe szanse usłyszeć o czymś złym, niż o czymś dobrym. "Głośna mniejszość" się kłania.

Dnia 24.01.2013 o 17:05, Janek_Izdebski napisał:

> Swoją drogą straszna hipokryzja, najpierw mówisz, że gracze w LoLa to "Niedojrzała "gimbaza"
> kozacząca w sieci", a potem narzekasz, że oni obrażają.
Jaka hipokryzja?

Hipokryzja, że obrażasz ludzi, jednocześnie mając pretensje, że inni obrażają ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie, no cóż po raz kolejny trafia sie Nam kolejna "perełka" wytworzona przez
> Pana Serafina. Przyznaję tytuł relacji oraz jej treść mogą sugerować osobie nie śledzącej
> tego wydarzenia na bieżąco, iż autor opisze je jak najbardziej rzetelnie oraz obiektywnie.
> Przyznaje autor nakreślił tematykę e-sportu, przewidywania organizatorów, podał dane
> statystyczne wizytujących, opisał wspaniałą atmosferę, która wręcz rozlała się po Spodku.
> Wszystko do tej pory super fajnie. W tym miejscu niestety kończy się rzetelność ... otóż
> turniej IEM był bazą dla rozgrywek w kilki wspaniałych grach ... Niestety Pan Sławek
> skupił się w relacji na ''Swojej" ulubionej grze. Dowód? Oto wycnieczki (inaczej się
> tego nie da nazwać):
>
> Cyt. "Odbył się na niej także szereg innych turniejów, ale widać było, kto rozdaje karty
> w elektronicznych sportach. Dawny król, Counter-Strike, został już zepchnięty w cień
> i startował z rangi imprezy towarzyszącej - to się zresztą będzie pogłębiało, bo CS jest
> za mało masowy by mógł konkurować ze swoim starym rywalem StarCrafem czy zwycięskim
> beniaminkiem League of Legends
. W Katowicach rozegrano też turnieje FIFA 13 i World
> of Tanks - ta ostatnia gra to też nowicjusz aspirujący do najwyższych laurów i zwycięstwo
> polskiego klanu Evil Panda, który w finale pogromił Niemców, zostało przyjęte przez fanów
> ze zrozumiałą radością. W głównych dyscyplinach nasi zawodnicy sukcesów jednak nie odnieśli."
> (pogrubienie własne)
>
> Cyt. "W ogóle pierwsze dwa dni przebiegały dość spokojnie, zwłaszcza jeśli chodzi o League
> of Legends. Rozgrywki fazy grupowej były ciekawe technicznie, ale mało emocjonujące.
> W jednej i drugiej grupie goście z Korei bili wszystkich jak chcieli i kiedy chcieli.
> Podobnie zresztą jak w StarCrafcie, w którym szybko odpadli nie tylko polscy gracze,
> ale też wykruszyli się wszyscy poza mistrzami z Korei, którzy w niedzielę rozegrali swój
> wewnętrzny finał PvT, First vs Dream, wygrany przez tego pierwszego 3-1."
>
> Przyznaję, miło się dowiedzieć jak poszło polakom w World of Tanks (niestety autor nie
> wspomniał, że pierwsza 4 w tym turnieju to polskie drużyny). Lecz na tym relacja się
> kończy, z punktu widzenia fana e-sportu i kibica polaka chciałbym wiedzieć jak poszło
> polakom w CS:GO, FIFE13 a już najbardziej w SC2, skroro przez samego autora gra ta jest
> wymieniana na równi z LoL`em jako jedna z głównych atrakcji ''event`u". No cóż, musi
> wystarczyć mi emocjonalny opis gier drużyny Gambit Gaming w LoL`a oraz jej walki z koreańczykami
> w drodze do finału po zwycięstwo.
>
> Ech Panie Sławku, większość czytelników zna już Pana nieskrywaną miłośc do produkcji
> firmy Riot, lecz naprawdę jako wierny fan e-sportu i kibic polskich graczy w każdej grze,
> życzyłbym Sobie od "relacji" z eventu równego potraktowania gier, które de facto brały
> w nim udział. Pańska marginalizacja jest porażająca.
>
> Podsumowując - po przeczytaniu tego artykułu odniosłem niepowstrzymane wrażenie, że tytuł
> tego artykułu powinien brzmieć: Intel Extreme Masters Katowice - Polacy kochają LoL`a.
>
> PS. Dodatkowo może to odczucie osobiste, ale wykorzystane przez Pana w relacji zdjęcie
> Polaków z flagą polski z napisem "GL HF" z sektora SC2 (a byli to członkowie społeczności
> z forum netwars.pl, a którzy dawali z Siebie całą energię i zdrowie dopingując graczy
> polskich jak i zagranicznych) przy jednoczesnym opisie rozgrywek w SC2 praktycznie w
> dwóch zdaniach to kolejny prztyczek w nos calej społeczności SC2 po już Pana sławnym
> artykule - "StarCraft II: Heart of the Swarm - betatest" http://www.gram.pl/artykul/2013/01/04/starcraft-ii-heart-of-the-swarm-betatest.shtml.
>
> Żegnam i nie pozdrawiam

Wstań odwróć się i [m] głową w ścianie, pozdrawiam Jsatrzab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest sens bawić się w jakiekolwiek tłumaczenie komuś, kto sprowadza wszystko do "złej i okrutnej gimbazy". Faktycznie, może i LoL ma swoje czarne owce. Ale inne tytuły również je mają. Pomijam już fakt, że wspomniane przez Ciebie wcześniej Blizzard Allstars i Dota 2 mają być grami darmowymi, a więc pełne będą Twojej znienawidzonej gimbazy. I kolejne wschodzące gwiazdy esportu również, bo część uznała, że F2P to przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:14, Dared00 napisał:

Eeeeexactly. I tak samo masz z graczami w LoLa. Są normalni ludzie, i jest gimbaza.
Tyle, że ty jako człowiek, który w LoLu nie siedzi, masz o wiele większe szanse usłyszeć o
czymś złym, niż o czymś dobrym. "Głośna mniejszość" się kłania.

Możesz mieć sporo racji w tym, o czym piszesz. Zawsze "głośna mniejszość" robi sporo zamieszania - patrz "Solidarni 2010". ;)

Dnia 24.01.2013 o 17:14, Dared00 napisał:

Hipokryzja, że obrażasz ludzi, jednocześnie mając pretensje, że inni obrażają ludzi.

Nikogo nie obrażam, wszystkie określenia masz w cudzysłowach. A wyrzucenie niejakiego Patricka Millera z drużyny Dignitas jest faktem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:23, luzac napisał:

Pomijam już fakt, że wspomniane przez Ciebie wcześniej Blizzard Allstars
i Dota 2 mają być grami darmowymi, a więc pełne będą Twojej znienawidzonej gimbazy. I
kolejne wschodzące gwiazdy esportu również, bo część uznała, że F2P to przyszłość.

Nie jestem wcale zadowolony z faktu, że będą to produkcje f2p.

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:32, Janek_Izdebski napisał:

> Hipokryzja, że obrażasz ludzi, jednocześnie mając pretensje, że inni obrażają ludzi.
Nikogo nie obrażam, wszystkie określenia masz w cudzysłowach.

Hehe, to niestety tak nie działa. Jeśli powiem, że ktoś jest idiotą, albo, że jest "idiotą", to na jedno wychodzi.

Dnia 24.01.2013 o 17:32, Janek_Izdebski napisał:

A wyrzucenie niejakiego Patricka Millera z drużyny Dignitas jest faktem. :)

Idąc tym tokiem, z historii Ilyesa Satouriego z teamu Evil Geniuses ( http://gamepolitics.com/2012/10/15/pro-starcraft-player-gets-suspension-joking-about-having-sex-underage-girl#.UQFiY2fjI_E) można by wywnioskować, że gracze w Starcrafta to pedofile. W każdym community są czarne owce i "idioci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:32, Janek_Izdebski napisał:

A wyrzucenie niejakiego Patricka Millera z drużyny Dignitas jest faktem. :)

Ummm... widać twoją znajomość tematu, skoro mylisz Bogu ducha winnego L0custa, który został po prostu zwolniony, z IWillDominate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:44, luzac napisał:

Ummm... widać twoją znajomość tematu, skoro mylisz Bogu ducha winnego L0custa, który
został po prostu zwolniony, z IWillDominate.

Sorki, właśnie mialem napisać sprostowanie, ale edycja się skończyła. Oczywiście, że pomyliłem graczy. Przepraszam.

Jasne, że chodziło mi o IWillDominate:

http://kotaku.com/5965713/pro-league-of-legends-player-banned-for-harassment-abuse--negative-attitude

Przepraszam, ze wprowadziłem wszystkich w błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:38, Dared00 napisał:

Idąc tym tokiem, z historii Ilyesa Satouriego z teamu Evil Geniuses ( http://gamepolitics.com/2012/10/15/pro-starcraft-player-gets-suspension-joking-about-having-sex-underage-girl#.UQFiY2fjI_E)
można by wywnioskować, że gracze w Starcrafta to pedofile. W każdym community są czarne
owce i "idioci".

Ok, niech Ci będzie. Czarne owce zawsze się znajdą. Np. takie:

http://www.destructoid.com/riot-bans-two-more-toxic-pro-league-of-legends-players-242820.phtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:33, Janek_Izdebski napisał:

> Pomijam już fakt, że wspomniane przez Ciebie wcześniej Blizzard Allstars
> i Dota 2 mają być grami darmowymi, a więc pełne będą Twojej znienawidzonej gimbazy.
I
> kolejne wschodzące gwiazdy esportu również, bo część uznała, że F2P to przyszłość.

Nie jestem wcale zadowolony z faktu, że będą to produkcje f2p.

EOT.

Spytam wprost - zdajesz sobiee sprawę, że aktualnie środowisko DOTY 2 nie jest wcale lepsze od LoLa w zachowaniu? Wystarczy wejść na filmik o tematyce lola na youtubie to co chwila naskakiwanie fanów doty. Co do pytania czemu nie przejmie palmy pierwszeństwa - parę lat za późno oraz olbrzymie pieniądze pakowane w esport, które w tym momencie zrównały się popularnością, a nawet ją przebiły w porównaniu z SC chociażby. DOTA 2 się to nie uda, za późno, za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 18:14, Hydro2 napisał:

Spytam wprost - zdajesz sobiee sprawę, że aktualnie środowisko DOTY 2 nie jest
wcale lepsze od LoLa w zachowaniu? Wystarczy wejść na filmik o tematyce lola na youtubie to
co chwila naskakiwanie fanów doty.

Zdaję sobie z tego sprawę, w końcu to też jest produkcja f2p.

Dnia 24.01.2013 o 18:14, Hydro2 napisał:

Co do pytania czemu nie przejmie palmy pierwszeństwa - parę lat za późno oraz
olbrzymie pieniądze pakowane w esport, które w tym momencie
zrównały się popularnością, a nawet ją przebiły w porównaniu z SC chociażby. DOTA 2 się
to nie uda, za późno, za mało

Ok, ale zarówno "Dota 2", jak i "Blizzard All-Stars" powinny chociaż spróbować mocniej zaistnieć w światku e-sportu, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 12:32, Delakos napisał:

Żegnam i nie pozdrawiam


A również, również i przy okazji przepraszam, że nie przeczytałem tego długiego posta, ale doszedłem do wniosku, że skoro obraziłeś mnie już w pierwszym zdaniu, to nie zasługujesz na moją uwagę

Dnia 24.01.2013 o 12:32, Delakos napisał:

Ok, ale zarówno "Dota 2", jak i "Blizzard All-Stars" powinny chociaż spróbować mocniej zaistnieć w światku e-sportu, nie uważasz?


Zdecydowanie powinny, choćby po to, by wymusić rozwój poprzez konkurencję. Riot zrobili porządny observer mode do LoLa dopiero, gdy okazało się po pierwszym turnieju DOTA 2, jakie świetne narzędzia do relacjonowania i powtórek przygotowało Valve. Im silniejsza konkurencja, tym lepiej dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 18:27, KeyserSoze napisał:

A również, również i przy okazji przepraszam, że nie przeczytałem tego długiego posta,
ale doszedłem do wniosku, że skoro obraziłeś mnie już w pierwszym zdaniu, to nie zasługujesz
na moją uwagę

Jakoś nie widzę w tym zdaniu ataku na ciebie, tylko na twój tekst. Staraj się nie zniżać poziomem do antyfanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 18:31, Dared00 napisał:

> A również, również i przy okazji przepraszam, że nie przeczytałem tego długiego
posta,
> ale doszedłem do wniosku, że skoro obraziłeś mnie już w pierwszym zdaniu, to nie
zasługujesz
> na moją uwagę
Jakoś nie widzę w tym zdaniu ataku na ciebie, tylko na twój tekst. Staraj się nie zniżać
poziomem do antyfanów.


Zajrzałem jeszcze raz - w drugim zdaniu jest już atak bezpośredni :) Nie chce mi się szarpać, więc po prostu go zignoruję, dopóki nie nauczy się uprzejmości, kultury i tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ok, niech Ci będzie. Czarne owce zawsze się znajdą. Np. takie:

Dnia 24.01.2013 o 17:50, Janek_Izdebski napisał:

Jak już się bawisz w wielkiego specjalistę, to najlepiej zacznij od najświeższych informacji. Wczoraj Riot zbanował trzech prosów, w tym dwóch dożywotnio. Tak, jeszcze więcej boskich przykładów jakie to gry f2p są złe i jacy ich gracze są źli.

Dnia 24.01.2013 o 17:50, Janek_Izdebski napisał:

Ok, ale zarówno "Dota 2", jak i "Blizzard All-Stars" powinny chociaż spróbować
mocniej zaistnieć w światku e-sportu, nie uważasz?

Dota 2 już od dwóch lat "próbuje". A Blizzard All-Stars będzie spalony już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować