Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartował darmowy weekend z średniowiecznym slasherem Chivalry: Medieval Warfare

31 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Kolejna okazja, by za darmo przetestować całkiem świeżą pozycję za pośrednictwem Steama. Tym razem na tapecie Chivalry: Medieval Warfare, stawiający na sieciowe potyczki first-person slasher.

Przeczytaj cały tekst "Wystartował darmowy weekend z średniowiecznym slasherem Chivalry: Medieval Warfare" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zasysa. Jak pogram i mi się spodoba, to może kupię w promocji na CDP.pl.
43 zeta, to znowu nie takie straszne pieniądze, no ale zobaczymy co gra jest warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:18, Abi_Dalzim napisał:

Właśnie się zasysa. Jak pogram i mi się spodoba, to może kupię w promocji
na CDP.pl. 43 zeta, to znowu nie takie straszne pieniądze, no ale zobaczymy co gra jest warta :)

EDIT: Rzeczywiście na cdp.pl teraz to chyba najlepsza oferta. :) Niestety, na GMG gra zdrożała do 24,99 $. Mozna jednak użyć vouchera, który daje 20% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U niektórych rzeczywiście nie ma. Ja próbowałem wejść na stronę Chivalry w sklepie. Ale po kliknięciu odnośnika wyskakuje mi error. Mam nadzieję że coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:23, Skrzypiec napisał:

Giereczka dobra :D. Chociaż nie wspiera zbytnio grania w grupie i głównie każdy biega
i napierdziela się zapominając o pracy zespołowej.

Bo serwery są zalewane przez dzieciarnie. Tak jest za każdym razem kiedy gra przechodzi jakąś większą promocję. Kiedy tylko darmowy weekend się skończy, wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Właśnie się zasysa. Jak pogram i mi się spodoba, to może kupię w promocji
> > na CDP.pl. 43 zeta, to znowu nie takie straszne pieniądze, no ale zobaczymy co gra
> jest warta :)
> EDIT: Rzeczywiście na cdp.pl teraz to chyba najlepsza oferta. :) Niestety, na GMG gra
> zdrożała do 24,99 $. Mozna jednak użyć vouchera, który daje 20% zniżki.
>
A nie prawda najtaniej jest teraz na steam 8.99euro to mniej niż 43zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, teraz na Steam promocja (jakoś muszą skusić tych, którym "demo" się spodobało) i wychodzi około 37 złotych, ale tylko do jej zakończenia. Późniejsze 19 euro już nie jest tak konkurencyjne dla naszych portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo serwery są zalewane przez dzieciarnie. Tak jest za każdym razem kiedy gra przechodzi
> jakąś większą promocję. Kiedy tylko darmowy weekend się skończy, wszystko wróci do normy.
Ot, w tym problem że tak jest przez cały czas. Mało jest serwerów gdzie gracze ze sobą współpracują, często jest zwykła bieganina urra i do przodu. I takie sytuacje dzieją się na mapach z misjami :p nie TDMkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem parę miesięcy temu na jakiejś promocji cdp.pl za 40 zł. Osobiście mam mieszane uczucia. Sama walka sprawia masę radochy ale głównie w przypadku pojedynków 1 na 1, które zdarzają się rzadko, o ile nie gra się na serwerze specjalnie do tego przeznaczonym. W większości gier jest to chaotyczna haratanina, gdzie równie dobrze może zabić cię kolega z drużyny (większość serwerów na firendly fire włączony). Ponadto w dzisiejszych czasach trochę razi brak jakiegokolwiek rozbudowanego rozwoju postaci - przydałyby się jakieś perki albo coś w tym stylu. Sama rozgrywka jest przez to mocno oldschoolowa - ot taka gierka, do której można zasiąść na pół godziny dziennie, rozegrać dwie partie i dać sobie spokój. Różnego rodzaju bugi spotyka się na każdym kroku co sprawia wrażenie amatorskiego produktu. Pomimo tego nie żałuję wydanych pieniędzy, choć więcej bym za nią nie dał. Jeśli macie możliwość zakupu w podobnej cenie to polecam - tym bardziej, że twórcy zapowiadają duże darmowe DLC i ciągle ją rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka w tej grze jest bardziej wymagająca niż w M&B. Musisz oceniać w trakcie pojedynków jaki cios wyproawdzisz, bo każdy wymaga staminy. Brak staminy=trup. Walki w grupach to wesoła rzeźnia z friendly hit''em. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale idiotyzmem jest to że swój może zabić swego.A po za tym myślałem że po śmierci można się normalnie odrodzić a tu kicha.Nie bawi mnie coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować