Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Dead Space 3 w sieci, a w nim...

11 postów w tym temacie

Zwiastun fajny... ale nie do gry jaką pamiętam jako Dead Space. Kurczę... w jedynce to ja za pierwszym razem miałem wielkie whoa że coś mi wyskakuje na twarz. Po prostu jakoś w tej grze nie widzę tego, co widziałem i przyciągało mnie do zagrania w jedynce. Co nie oznacza, że od razu tytuł skreślam - może być naprawdę spoko i może być niezwykle grywalny (na to się zanosi) ale jednak ten klimacik kosmosu i bycia jakby nie patrzeć samemu z małymi wyjątkami był dla mnie genialny.

Po prostu nikt w kosmosie nie usłyszy mojego krzyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 14:33, porckypizgus napisał:

Od 99$ za X360 (nawet gołego 4GB) ? Nie mam pytań.


"For $99, you can get the 250GB unit (the 250GB + Kinect deal is $149), so long as you then agree to pay $15 a month for two years in order to access Xbox Live."

Dalej uważasz, że to taka dobra oferta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się bardziej mrożącego krew w żyłach zwiastuna - a arktyczne klimaty wcale się tego nie tyczą. Moim zdaniem klaustrofobiczne oraz mało oświetlone pomieszczenia z poprzednich części Dead Space''a gwarantowały jej niepowtarzalny klimat, za który uwielbiam DS. Nie wątpię, że w "trójkę" będzie mi się grało dobrze, ale trzeba być naprawdę zdesperowanym żeby wyłożyć w takim tytule akcję nad niepowtarzalny klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Dead Space 1, klimat miażdżył na każdym kroku. 2 już bardziej nastawiona na akcję...fajna, ale to nie to na co liczyłem. 3 biorę w ciemno, bo licze na elementy akcji oraz na przywrócenie dawnego klimatu zaszczucia, grałem w demo i mogę powiedzieć, że warto sprawdzić jakie danie nam zaserwuje Dead Space 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część chyba każdego powaliła na kolana. Strach było wejść do kolejnego pomieszczenia, poczucie odosobnienia porażało. Chyba w żadnej grze nie czułem takiej bezradności, tak wszechobecnego niebezpieczeństwa. Wkurza mnie, że ze zwykłego kosmonauty Isaaca zrobili wymiatacza, który teraz prawdopodobnie będzie z zimną krwią kosił legiony stworów, w tym gigantycznych wrogów jak na demku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Od 99$ za X360 (nawet gołego 4GB) ? Nie mam pytań.
>
> "For $99, you can get the 250GB unit (the 250GB + Kinect deal is $149), so long as you
> then agree to pay $15 a month for two years in order to access Xbox Live."
>
> Dalej uważasz, że to taka dobra oferta? ;)

Ta mała przeklęta czcionka. Swoją drogą dla mieszkańca USA 15$ to tak jak dla nas 15zł miesięcznie więc i tak śmieszna to suma. U nas przeliczone oczywiście na €.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować