Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek-Techland

Konkurs: odgadnij tytuł "Dobrej Gry"

114 postów w tym temacie

Cześć nazywam się Tomek i jak można wywnioskować z mojego pseudonimu, jestem pracownikiem Techland Wydawnictwo :) Dołożę wszelkich starań, by moja obecność okazała się pożytkiem dla forum gram.pl.

A, że nic tak nie ociepla spotkań jak konkurs... No to taki proponuje. A precyzując - zgadywankę.

Jak pewnie już wiecie 20 lutego w sklepach w całej Polsce pojawi się nowa seria gier od naszego wydawnictwa. "Dobra Gra", bo tak nazwaliśmy tę serię, będzie kusić bardzo dobrą jakością gier, eleganckim wydaniem, różnorodnością gatunków, a także miłym dla portfela, wysokim stosunkiem jakości do ceny. Cena detaliczna gier w serii to 19,90 zł.
Na początek w serii "Dobra Gra" proponujemy 8 tytułów. Cztery z nich to cieszące się uznaniem klasyki, cztery to nowości. Coś dla siebie znajdą zarówno fani przygodówek, strzelanek, a nawet platformówek.

Zadanie, jakie Wam proponuję, to odkrycie nazw nowości z serii "Dobra Gra". Wygrywa ten, który jako pierwszy poda prawidłowy tytuł. Wygrywa rzecz jasna grę, której tytuł odgadł. A potem bawimy się dalej. I tak do piątku.

UWAGA! Do zabawy zapraszamy Forumowiczów, którzy mają już konto na serwisie z rangą (co najmniej) "Robotnik". Każdy może w jednej rundzie podać tylko jeden tytuł, więc mocno się zastanówcie, obserwujcie konkurencję i typujcie rozważnie.

Jako, że nie zamierzam zostawić Was na pastwę losu i błąkania się po katalogach gier - przygotowałem serię wskazówek. Będę je regularnie publikował - zachowajcie czujność. Oto pierwsza z nich:

Pierwsza z nowości w serii "Dobra Gra" to produkcja w stylu retro, o wzruszającej fabule i niesamowicie klimatycznej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie Amnesia. Wiecie co, ja może jednak nie będę odpowiadał po każdym poście, bo się bałagan zrobi - seria nie, nie,nie... Po prostu będę obserwował i dam głos, jeżeli będą tego wymagały okoliczności, albo ktoś trafi w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto nieoczekiwanie, na samym początku konkursu pojawił się Kalafior3k i rozbił nam bank. Mistrzowski strzał. Tak - nowością z serii "Dobra Gra" będzie "To the Moon". W dodatku w polskiej wersji językowej. Brawo!

Za chwilę kolejna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:03, Tomek-Techland napisał:

UWAGA! Do zabawy zapraszamy Forumowiczów, którzy mają już konto na serwisie z rangą
(co najmniej) "Robotnik".

<przeciera łzy wzruszenia> Za to jedno zdanie dostajesz ode mnie dwugodzinne owacje na stojąco. Nareszcie ktoś docenił gramową społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze!

Uwaga! Pierwszy tytuł został już rozszyfrowany, a zwycięzcą jest Kalafior3k.

Niniejszym przechodzimy do drugiej gry.

Ta nowość z serii "Dobra Gra" to debiutanckie dzieło jej twórców. Bohaterka gry jest ruda i musi uratować swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:41, Muradin_07 napisał:

Problem jest taki... że wygrał Obywatel... ;D

I właśnie dokładnie dlatego jestem za tym aby ograniczać konkursy na tym portalu, przynajmniej niektóre. Przyjdzie taki koleś, nie przeczyta nawet zadania konkursowego tylko wali na ślepo losowymi odpowiedziami, bo wie że i tak za którymś razem trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:41, Muradin_07 napisał:

Problem jest taki... że wygrał Obywatel... ;D


Zgadza się... Problem w tym, że po podaniu tytułu musiałem zareagować. Inaczej, inny uczestnik sugerowałby sie odpowiedzią i prawidłowy tytuł nigdy by nie padł. Chyba zwrócę się do Moderatorów o usuwanie wpisów od uczestników nie spełniających wymagań formalnych. Tak będzie czytelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:54, Abi_Dalzim napisał:

No to jako "nie-obywatel" podam tytuł: "The Moon".
Chyba wygrałem, nie? ;D


Nie, bo to nie jest prawidłowy tytuł :)

Hej, skoncentrujcie się na DRUGIEJ GRZE. Trzy posty wyżej padła pierwsza podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat może z tym być trochę ciężko... bo jednak Obywatele są częścią forum, chyba że kiedyś wprowadzi się to co jest na innych, że od pewnego statusu możesz robić wszystko. Takie tam.

Ale ok, skupiam się na konkursie:

Powiedziałbym Heavenly Sword, ale to nie poszło na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować