Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - pierwszy screen już jest?

107 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2013 o 12:52, Pietro87 napisał:



ta, wiem, czytałem.
Anyway, imho problem jest nieco inny, w zasadzie dwa:
1. pisał o tym obsidian, takich gier od wydawców nie będzie, bo zamiast zainwestować w rpga pięc milionów i wyjść milion na plus, to wolą zainwestować 10 milionow w fpsa i liczyc ze zarobi 20.
2. technika produkcji "nie więcej niz potrzeba", czyli ze wprowadza sie jakies mechanizmy (np crafting), ale są one maksymalnie ubogie, bo coś bardziej kompleksowego nie dosc, ze moze wiekszosci nie interesowac (albo nie daj bóg zniechęcać), to w dodatku jest zasobożerne, a zasoby=kasa którą trzeba wyłożyć. W dodatku marketing tych funkcji które się ostaly jest takk nachalny, że juz przed premierą wiadomo o nich wszystko, nie ma miejsca na samodzielne odkrywanie czegokkolwiek.

I redzi idą imho niestety w tę samą stronę, potworów 10 na krzyż bo tyle wystarczymapa wykrojona w korytarze gdzie będzie można zasypać gracza amejzingiem, fabuła nie dośc że krótka, to rozbita na dwie gry, a do tego zmiana klimatów na bardziej swojskie dla zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh, też się zastanawiam, jak długo moja 570 - tka jeszcze pociągnie i czy wystarczy
> tylko wymiana karty, czy znowu całości / płyta, procek, karta, itp. /?
> przez ostatnie pięć lat aż trzy razy wymieniałem sprzęt, ale w przypadku PC jest duża
> strata jeżeli idzie o opłacalność, gdyż po bardzo krótkim czasie wychodzą nowe podzespoły
> a nasze obecne są o wiele mniej warte - miałem tak z kompem za którego w 2006 dałem pięć
> tysięcy zł a za którego dwa lata później oferowano mi 100 zł ...


Z tą ceną nie przesadzaj, ktoś proponujący za 2 letniego kompa mniej niż 1k zł to albo snob który myśli że trafił na idiotę, a sam jest idiotą. Sam mam kompa 2 letniego i nikt mi za niego nie zaproponuje 100zł, sama karta grafiki używana warta jest 600zł ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2013 o 19:33, Eternal101 napisał:



Z tą ceną nie przesadzaj, ktoś proponujący za 2 letniego kompa mniej niż 1k zł to albo
snob który myśli że trafił na idiotę, a sam jest idiotą. Sam mam kompa 2 letniego i nikt
mi za niego nie zaproponuje 100zł, sama karta grafiki używana warta jest 600zł ;].


Był to komp z 2006 roku, dwa lata później, latem 2008 roku zakupiłem nowego kompa i chciałem sprzedać poprzedniego ( min. Athlon64 x2 4500+, 2GB RAM, Radeon X1900ZT, mocna płyta główna i na prawdę mocny zasilacz ) i proponowano mi zań 200 zł w lombardzie, bo oni niechętnie kupują całość, tylko na części.
Komp został u mnie i nadal służy siostrze - a raczej służył, bo gdy padła pamięć, siostra zakupiła sobie laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:18, lis_23 napisał:


>
>
> Z tą ceną nie przesadzaj, ktoś proponujący za 2 letniego kompa mniej niż 1k zł to
albo
> snob który myśli że trafił na idiotę, a sam jest idiotą. Sam mam kompa 2 letniego
i nikt
> mi za niego nie zaproponuje 100zł, sama karta grafiki używana warta jest 600zł ;].


Był to komp z 2006 roku, dwa lata później, latem 2008 roku zakupiłem nowego kompa i chciałem
sprzedać poprzedniego ( min. Athlon64 x2 4500+, 2GB RAM, Radeon X1900ZT, mocna płyta
główna i na prawdę mocny zasilacz ) i proponowano mi zań 200 zł w lombardzie, bo oni
niechętnie kupują całość, tylko na części.
Komp został u mnie i nadal służy siostrze - a raczej służył, bo gdy padła pamięć, siostra
zakupiła sobie laptopa.


Ehh no to już jasne komp kupiony za starej generacji, a chciałeś go sprzedać gdy wyszły next geny czyli xbox 360 i PS 3. A i btw nie sprzedawaj w lombardach bo to są ciołki, kupi od ciebie za 200 a bd chciał sprzedać 5x drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2013 o 21:29, Eternal101 napisał:


Ehh no to już jasne komp kupiony za starej generacji, a chciałeś go sprzedać gdy wyszły
next geny czyli xbox 360 i PS 3. A i btw nie sprzedawaj w lombardach bo to są ciołki,
kupi od ciebie za 200 a bd chciał sprzedać 5x drożej.

Niby tak, ale w 2006 roku kosztował mnie on 5 tysięcy zł
dama karta graficzna to był wydatek 1700 zł, płyta główna za 800 zł, zasilacz za 400 zł, procesor 1200 zł + pamięć, dysk twardy, obudowa, napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:36, lis_23 napisał:


>
> Ehh no to już jasne komp kupiony za starej generacji, a chciałeś go sprzedać gdy
wyszły
> next geny czyli xbox 360 i PS 3. A i btw nie sprzedawaj w lombardach bo to są ciołki,

> kupi od ciebie za 200 a bd chciał sprzedać 5x drożej.
>
Niby tak, ale w 2006 roku kosztował mnie on 5 tysięcy zł
dama karta graficzna to był wydatek 1700 zł, płyta główna za 800 zł, zasilacz za 400
zł, procesor 1200 zł + pamięć, dysk twardy, obudowa, napęd.



Tak jak mówiłem, lombardy prowadzą zazwyczaj oszuści, patrzą taniej kupić, drożej sprzedać. Miałem identycznie z telefonem, na allegro używki chodziły po 300-400 zł a gościu w lombardzie mi tekstem "no wie pan za ten telefon mogę panu dać 80-100zł". A ja takie trololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować