Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - jest pierwszy teaser

34 postów w tym temacie

Jedynka mnie wymęczyła ilością bezsensownego biegania w tę i z powrotem przez co jej nie skończyłem. Zobaczę jak się dwójka prezentuje i jak będzie ok to chyba sobie zamówię trójkę... o ile mi pójdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:22, Vojtas napisał:

Gnyp wyćwierkał, że będzie filmik na weekend.


bliżej początku aniżeli końca, nadmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:32, pepsi napisał:

> Jakiś ukryty przekaz podprogowy, czy tym razem nic ?

Co za dużo, to niezdrowo :) Poza tym, co by mieli REDzi przekazywać? :)



"kup kup kup!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za dużo, to niezdrowo :) Poza tym, co by mieli REDzi przekazywać? :)

Kawałek kodu! Wszyscy pokazują screeny, filmy, arty etc... A my... BUM! 100 linijek kodu z najnowszej produkcji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 19:07, vegost napisał:

Interesujesz się Wiedźminem ze względu na logo gry ?


Pokaż mi gdzie to napisałem, hm? Czytamy ze zrozumieniem, co?
Jeśli nie zauważyłeś, to odpowiedziałem na post Sanders-samy.

Dnia 05.02.2013 o 19:07, vegost napisał:

Wilcza głowa jest taka a nie inna. Z każdą częścią jest inna i chyba dobrze ? Widać, że nawet logo idzie z duchem czasu.


Nie wiem czy tak dobrze jeśli z każdą częścią logo jest coraz brzydsze. Takie jest w mojej opinii i mam prawo ją wyrazić, tym bardziej w wątku, który na dobrą sprawę o tym logo traktuje, bo w teaserze nie ma nic więcej.
A jeśli logo idzie z duchem czasu to ja dziękuję z takie czasy, w których wszystko jest co raz to prostsze. Może Tobie to odpowiada, ale ja wolę jak jest jakieś wyzwanie dla intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę off-top, ale... drogi CDP, może tym razem postarajcie się, żeby historia nie powtarzała się po raz kolejny... Niech premiera trzeciej części przejdzie bez wpadek, a zawartość kolekcjonerki będzie w końcu na właściwym poziomie (bez poobtłukiwanych główek z gipsu, który wcale nie był gipsem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 07:48, Phobos_s napisał:

Pokaż mi gdzie to napisałem, hm? Czytamy ze zrozumieniem, co?
Jeśli nie zauważyłeś, to odpowiedziałem na post Sanders-samy.


Odpowiadałeś na post, ale sam też miałeś zastrzeżenia do logo gry, że jest proste nieprawdaż ?

Dnia 06.02.2013 o 07:48, Phobos_s napisał:

Nie wiem czy tak dobrze jeśli z każdą częścią logo jest coraz brzydsze. Takie jest w
mojej opinii i mam prawo ją wyrazić, tym bardziej w wątku, który na dobrą sprawę o tym
logo traktuje, bo w teaserze nie ma nic więcej.
A jeśli logo idzie z duchem czasu to ja dziękuję z takie czasy, w których wszystko jest
co raz to prostsze. Może Tobie to odpowiada, ale ja wolę jak jest jakieś wyzwanie dla
intelektu.


Wyzwanie dla intelektu ? Nie grasz w grę, dla jego loga. Logo jak i reszta okładki, ma zachęcić w jakimś stopniu zakup danej gry. Dobrze, ze się zmienia a nie jest takie same jak z pierwszej części. Owszem, masz swoje zdanie i cieszę się z tego. Każdy je powinien mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:51, vegost napisał:

Odpowiadałeś na post, ale sam też miałeś zastrzeżenia do logo gry, że jest proste nieprawdaż ?

>

Dnia 06.02.2013 o 12:51, vegost napisał:

Wyzwanie dla intelektu ? Nie grasz w grę, dla jego loga. Logo jak i reszta okładki, ma
zachęcić w jakimś stopniu zakup danej gry. Dobrze, ze się zmienia a nie jest takie same
jak z pierwszej części. Owszem, masz swoje zdanie i cieszę się z tego. Każdy je powinien mieć :)


Jednak czytanie ze zrozumieniem ginie w narodzie... Poprosiłem: pokaż mi łaskawie, gdzie napisałem, że interesuję się grą ze względu na jej logo.
Interesuję się grą bo lubię prozę Sapkowskiego i lubię serię zrobioną przez CDPR. W związku z powyższym udzielam się w różnych wątkach związanych z ogłoszonym W3. W tym akurat wywiązała się rozmowa na temat loga. Czy to oznacza, że interesuje mnie tylko logo? Twoja logika jest wręcz porażająca.
I widzę, że muszę Ci wszystko napisać explicite bo inaczej sens Ci umyka. Napisałeś, że logo idzie z duchem czasu. A więc założyłeś, że czasy się zmieniają więc i logo, tak jak wszystko dookoła, się zmienia. Więc Ci odpisałem, że jeśli tak, to ja dziękuję za takie czasy, w których to wszystko, czyli także gry, są coraz prostsze, zakładając, że logo jest tylko przykładem tych zmian. Teraz rozumiesz? Ekstrapolacja przykładu loga na resztę rzeczy, które stają się, zgodnie z Twoją idą podążania z duchem czasu, coraz banalniejsze.
Ja wolę jednak, gdy rzeczy są bardziej skomplikowane a nie proste niczym konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 13:26, Phobos_s napisał:

Jednak czytanie ze zrozumieniem ginie w narodzie... Poprosiłem: pokaż mi łaskawie, gdzie
napisałem, że interesuję się grą ze względu na jej logo.

To sam łaskawie nie możesz cofnąć się do swojego poprzedniego posta ? Sam chyba nie rozumiesz tego, co napisałem.

Dnia 06.02.2013 o 13:26, Phobos_s napisał:

Interesuję się grą bo lubię prozę Sapkowskiego i lubię serię zrobioną przez CDPR. W związku
z powyższym udzielam się w różnych wątkach związanych z ogłoszonym W3. W tym akurat wywiązała
się rozmowa na temat loga. Czy to oznacza, że interesuje mnie tylko logo? Twoja logika
jest wręcz porażająca.


Twoje odpowiedzi zaczynają iść w złym kierunku. Musisz za każdym razem obrażać innych użytkowników ? Wypowiedziałeś się na temat loga gry (wilcza głowa) i na ten temat zwróciłem uwagę. A czy ci się podoba gra bo lubisz sagę Sapkowskiego, to raczej mnie nie obchodzi. Rozmasz ? Czy trzeba ci to rozrysować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 18:05, vegost napisał:

To sam łaskawie nie możesz cofnąć się do swojego poprzedniego posta ? Sam chyba nie rozumiesz
tego, co napisałem.


Po co mam się cofać skoro wiem co napisałem? Rozumiem co Ty napisałeś i próbuję Ci to wytłumaczyć a Ty z uporem maniaka brniesz w swoje... Wynika z tego, że po prostu nie możesz przytoczyć fragmentu mojej wypowiedzi, na której oparłeś swoje oskarżenia, bo takowej nie ma.

Dnia 06.02.2013 o 18:05, vegost napisał:

Twoje odpowiedzi zaczynają iść w złym kierunku. Musisz za każdym razem obrażać innych
użytkowników ?


Kogo obraziłem? I co znaczy "za każdym razem" i ilu użytkowników? W tej chwili mogę uznać to za oszczerstwo.

Dnia 06.02.2013 o 18:05, vegost napisał:

Wypowiedziałeś się na temat loga gry (wilcza głowa) i na ten temat zwróciłem
uwagę. A czy ci się podoba gra bo lubisz sagę Sapkowskiego, to raczej mnie nie obchodzi.


Więc przypomnę Ci Twój własny post, bo chyba sam nie wiesz już co napisałeś: "Interesujesz się Wiedźminem ze względu na logo gry ?" Ile razy mam Ci to tłumaczyć? Skoro pytasz ze względu na co interesuję się grą, to Ci odpowiadam. A jeśli Cię to nie obchodzi, to po co pytasz?
Rozumiesz? Czy mam Ci to rozrysować?

Jak dla mnie koniec tematu. Nie mam zamiaru dłużej sprzeczać się o pierdoły.
Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować