Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 23:17, kuko7 napisał:

Ja też jeszcze mam płytkę z tą grą, ale muszę przyznać, że nie bardzo ją pamiętam (?). Jedyne
co zostało mi w pamięci to dosyć długie trasy i ... fajnie mi się w nią grało. To tyle. Jeżeli
to w tej grze było, to pamiętam jeszcze naprawę uszkodzeń po wyścigu. ;)


oj tak nie dało się zawsze wszytkiego naprawić jak w colinach - i można było zakończyć rajd w połowie oesu - gdyby jeszcze fizyka była nieco lepsza gra była by idealna -
colina dirt plagiatuje jedną rzecz z toci III - masa wyścigów itd ale brak klimatu chyba będzie
w toce jest masa byle jak zrobionych wyścigów i to samo będzie chyba w dircie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Od wczoraj posiadam colina i mam z nim znowu Big problem. wiec na poczatku nie bylo problemu gralem sobie gralem wszystko chodzilo, ba ustawilem sobie detale na maxa z wygladzaniem x4 i powiem ze da sie bez problemu grac, chyba ze sa wyscigi z innymi samochodami czasami przytnie ale tak to jest spoko (dziala lepiej niz demo) jednak po pewnym czasie zauwazylem ze filtrowanie anizo tu chyba nie istnieje bo przy ogladaniu powtorki zauwazylem jak np cienie sie pojawiaja troche przed samochodem, jesli ktos to zauwazyl to wie o co chodzi. wiec jako ze mam radeona i programik ati tray tool tam moge sobie to anizo ustawic na 16x czy tez wygladzanie x6, no wiec ustawilem anizo na 16 i wygladzanie na 6 w grze bylo juz ustawione 4x ale to nie nic nie robi (chyba) wiec chce odpalic colina i znowu mam problem jak z demem. grafika calkowicie sie chrzani, co widac na obrazku. za cholere nie wiem co zrobic zeby znowu bylo normalnie. wylaczylem to anizo i wygladzanie, odpalilem w safe mode i dalej to samo.
jeszcze jedno o czym zapomnialem. na poczatku po zainstalowaniu tez mialem ten problem. odinstalowalem stery od grafy cat. 7.5 i zainstalowalem 7.4 i colin dzialal. teraz na 7.4 mam znowu ten problem. nie kumam calkowicie czmeu tak mi sie dzieje ;/
moj komp to:
c2d e6300@2.1
2gb ram ddr2
X1950 pro 512mb
x-fi
zaraz bede odinstalowywal stery i jeszcze raz je zainstaluje ale to bedzie troche klopotliwe jesli ten problem znowu nastapi i znowu bede musial stery odinstalowaywac. czy ktos mial taki problem? i wie jak to usunac? mysle jeszcze o omegach albo dna ale sie wstrzymam jeszcze.
Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 11:39, Dominix napisał:

Witam,
Od wczoraj posiadam colina i mam z nim znowu Big problem.



A próbowałeś zmniejszyć ustawienia cieni w grze ? np. z high na medium i zrób restart u mnie to pomogło bo miałem podobny problem. Jak masz pełną wersje to ściągnij patcha był podawany kilka stron wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: polska premiera gry Colin McRae: DIRT odbędzie się 06 lipca 2007 roku w pełnej polskiej wersji językowej, a dystrybutorem będzie sam Codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:40, Adamzzz napisał:

Uwaga: polska premiera gry Colin McRae: DIRT odbędzie się 06 lipca 2007 roku w pełnej polskiej
wersji językowej, a dystrybutorem będzie sam Codemasters.

ja tam w koncu nie bede gral na mym zlomie, wiec mi to roznicy nie robi. moglbys dac linka z info lub tresc z innego zrodla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak pelna z patchem... wkazdym razie narazie zdecydowalem sie na stery ngo 1.7.3 i dziala jak bedzie pozniej czas pokaze. btw. czy ma ktos z was kierownice MOMO i gra w colina, jak sie gra? bo zamierzam kupic wlasnie ta kierownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>moglbys dac linka

Dnia 19.06.2007 o 14:05, speedraid napisał:

z info lub tresc z innego zrodla...


Speedraid, Ty masz chyba zły dzień jak co najmniej kilku userów na forum nie upomnisz. Leczysz tym jakieś swoje kompleksy? o_O

A co do daty premiery... 6 lipca 2007? No to sobie jeszcze troszkę poczekamy. Cena też taka jakby nie za niska... Ale po zagraniu w demko, wydaje mi się że warto i poczekać i trochę waluty na gierkę wyłożyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:20, Zaix... napisał:

Speedraid, Ty masz chyba zły dzień jak co najmniej kilku userów na forum nie upomnisz. Leczysz
tym jakieś swoje kompleksy? o_O

Nie, po prostu sie denerwuje jak czytam twoje posty. Upomniałem kogoś?? Po prostu napisałem, żeby dał linka bo chcę zobaczyć newsa, a ty sie czepiasz...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:40, Adamzzz napisał:

Uwaga: polska premiera gry Colin McRae: DIRT odbędzie się 06 lipca 2007 roku w pełnej polskiej
wersji językowej, a dystrybutorem będzie sam Codemasters.



W sumie to dobrze :) chodzi o datę oczywiście, będzie kasa i się kupi demo jest na dwa trzy razy. Szkoda, że nie ma żadnego rankingu kiedyś były pamiętne "czasy.org" echhh może na forum coś się da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Upomniałem kogoś?? Po prostu napisałem,

Dnia 19.06.2007 o 14:25, speedraid napisał:

żeby dał linka bo chcę zobaczyć newsa, a ty sie czepiasz...


Tak, bo Ty w każdym poście kogoś upominasz, naprowadzasz na właściwą drogą, wskazujesz kierunek błądzącym i robisz za stacjonarnego GPS''a. Jednym słowem, bawisz się w moda, a od tego to ty tu, ani ja ani nikt bez czerwonego dopiska "moderator" pod nickiem nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie chodzi na max grafie bez cięcia i prezentuje się bardzo ładnie :D (oczywiście chodzi o demo).
System powtórek jest boski i robi niezłą frajdę :D

|
|
|
|
\/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy nie będą bawić się w takie błachostki, a nie widzę nic w tym złego, że ktoś kogoś naprowadza na dobrą drogę, upominając go. W sumie nieraz też tak robię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:37, Zaix... napisał:

Tak, bo Ty w każdym poście kogoś upominasz,

No i pomyśl człowieku, kto kogo upomina. Hę ??

Łukasz007

Dnia 19.06.2007 o 14:37, Zaix... napisał:

W sumie to dobrze :)

No, zwłaszcza wtedy jeżeli chodzi o jakość gry. Chociaż nie zawsze czas ''''przerzuca się'''' na jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:08, speedraid napisał:

No i pomyśl człowieku, kto kogo upomina. Hę ??


Nie obracaj kota ogonem. Tak jak napisał kuko7, nieraz każdy tak robi. A chodziło o to, że Ty bardzo często. Za bardzo. Koniec OT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:58, gitarka napisał:

Czy można jakoś zapisać replay z dema ???


chyba nie, w pelnej tez sie nie da . sproboj np. Gamecam pro lub frapsem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Gamecama. Wszystko ładnie zrobiłem, tylko gdy odpalam grę przez program to gra niechce się włączyć. Gdy wyłącze program to się uruchomi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim....
mam sprawke, na takim mega wymarzonym sprzęcie popykam sobie w DiRT''a????

Athlon 64 3000@2700....1,5GB.....Galaxy 7900GS Super....

da się grać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować