Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - Edycja Specjalna z bonusami na PC w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!

13 postów w tym temacie

gram.pl

Jeżeli najciekawsze premiery lutego nie robią na Was wrażenia, to znaczy, że macie czas na nadrabianie zeszłorocznych zaległości. A skoro tak, to co powiecie na Assassins Creed III w Edycji Specjalnej z bonusami na PC w nowej, promocyjnej cenie? Jest też obniżka dla konsolowców.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III - Edycja Specjalna z bonusami na PC w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 12:36, Skrzypiec napisał:

Jak będzie w cenie której gra jest warta to się zastanowię nad kupnem. Jednak 80zł to
za dużo jak na taki tytuł.


Jak dla mnie to 80 złoty to żadna promocja...

Max Payne 3 za 25 złoty, to była promocja, ale nie na gramie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo max się okazał niewypałem na magazynachsporo zostało i trzeba się było pozbyć a 80 zł za grę roku to bez jaj za ile byś chciał za 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 12:51, chudy12345 napisał:

bo max się okazał niewypałem na magazynachsporo zostało i trzeba się było pozbyć a 80
zł za grę roku to bez jaj za ile byś chciał za 5?

25zł za MP3 dotyczyło wersji cyfrowej, więc nic na magazynach zostać nie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 12:54, Daelor napisał:

> bo max się okazał niewypałem na magazynachsporo zostało i trzeba się było pozbyć
a 80
> zł za grę roku to bez jaj za ile byś chciał za 5?
>
25zł za MP3 dotyczyło wersji cyfrowej, więc nic na magazynach zostać nie mogło.


to działa podobnie do pudełkowych kupują jakąś ilość kluczy i sprzedają patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy narzekajcie, a ja już zamówiłem. Na krótkie przerwy w nauce do matury jak znalazł, a i punkt odbioru mam niedaleko... + Okręt, a pożeglować się chce, oj chce - to chociaż cyfrowo zobaczę jak to wykonali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"specjalny bonus od sklepu gram.pl - pełna wersja gry Assassin''s Creed - wydanie w serii Ubisoft Exclusive"

A do edycji specjalnej w pre-orderze nie dodawaliście 1. części ;/ . W dodatku na stronie gry w waszym sklepie, w składzie edycji specjalnej, nie jest nic napisane o dodawaniu 1. częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z grami z serii Assassin''s Creed jestem o jedną grę do tyłu, jak wychodził AC 3 to kupiłem revelations z dlc, dlatego czekam na AC 4 żeby kupić AC 3 w wersji Goty za przystępną cene :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 12:51, chudy12345 napisał:

bo max się okazał niewypałem na magazynachsporo zostało i trzeba się było pozbyć a 80
zł za grę roku to bez jaj za ile byś chciał za 5?

xD. Dobre, grę roku. U make my day, dude :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę liczba kodów na AC jest wykorzystana, a jak koło 15 zamawiałem (płatność przy odbiorze) to jeszcze nie była, więc dostanę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę liczba kodów na AC jest wykorzystana, a jak koło 15 zamawiałem (płatność przy odbiorze)
> to jeszcze nie była, więc dostanę czy nie?
Dokładnie, ja zamawiałem koło 14 (płatność przy odbiorze) i też nie było napisane że liczba kodów została wykorzystana. Więc dostaniemy czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować