Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Zna ktoś shadowKeepera? Umożliwia to stworzenie super Herosa, ze wszystkimi czarami, umiejętnościami, itd. Oczywiście ja to traktuje jak rozrywka, nie gram tymi postaciami, tylko swoimi stworzonymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:26, ShaDoW Energy napisał:

Zna ktoś shadowKeepera? Umożliwia to stworzenie super Herosa, ze wszystkimi czarami, umiejętnościami,
itd. Oczywiście ja to traktuje jak rozrywka, nie gram tymi postaciami, tylko swoimi stworzonymi
;)


Ja go używam tylko jak nie znam kody na item questowy, który gdzieś posiałem, albo żeby zmienić wygląd postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 18:41, M1k3 napisał:

Ja go używam tylko jak nie znam kody na item questowy, który gdzieś posiałem, albo żeby zmienić
wygląd postaci.

Dużo osób w necie podkrada takie postacie... Cóż to też dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:24, lis899 napisał:

Głównego mam wojownika/złodzieja. razem z Kornganem niszczy wszystkich:) No i coś plecy często
ide gdzieś i zadaje po 100 i odrazu giną albo na skraju śmierci:)
Noirr - tzn kolega mi mówił że Sarevokiem też zadał prawe 1000, bo zdwuklasował go na złodzieja
i miał x4 coś w plecy z krytykiem. Widziałem nieraz jak zadawał ponad 200, ale 1000 to tu mi
sie zdarzyło po raz pierwszy:)


sarevok moglby zadac obrazenia ponad 1000... sarevok sam w sobie ma tzw atak zwiastuna smierci ktory jak trafi to zadaje 200 obrazen... jak do tego dolozysz krytyk to lecisz 400:D a jak jeszcze mnoznik ze zlodzieja to juz wiesz co wychodzi:D ale 1000 jest odgornym limitem bo nigdy nie zada wiekszych niestety:(

a co do tego komba czyli czarne ostrze + krytyk i cios w plecy to ja grajac z apackiem mialem niezlego zonka jak mi jeden zlodziej/mag (chyba z druzyny cyrica juz nie pamietam) zasadzil w plecy za okolo 500:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarevok to wielki rzeźnik, nie ma sobie równych. A co do keepera: część NPCów nie wykrywa przedmiotów dodanych tym programem.
PS. Noirr, gratz awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:32, Battlesuit napisał:

Sarevok to wielki rzeźnik, nie ma sobie równych. A co do keepera: część NPCów nie wykrywa przedmiotów
dodanych tym programem.
PS. Noirr, gratz awansu.


heh no nie wykrywa prawdopodobnie ze wzgledu na jakis global albo cos... no i fenks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby to pytanie o jedynke, ale odpalana z dwojki wiec ten temat jest chyba dobrym miejscem na moje watpliwosci :)

zainstalowalem bgtutu z fixpack''iem i mam maly problem.. w zasadzie dwa, ale zielona wode moge zniesc ;) glowny problem polega na tym ze zadne wpisy nie pojawiaja sie w dzienniku chociaz robie zadania. nie wiem co juz zrobilem a czego nie ani co jest jeszcze do zrobienia, ciezko bez tego zyc. czy ktos mial taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:42, Paool napisał:

zainstalowalem bgtutu z fixpack''iem i mam maly problem.. w zasadzie dwa, ale zielona wode
moge zniesc ;) glowny problem polega na tym ze zadne wpisy nie pojawiaja sie w dzienniku chociaz
robie zadania. nie wiem co juz zrobilem a czego nie ani co jest jeszcze do zrobienia, ciezko
bez tego zyc. czy ktos mial taki problem?


w bg 1 bylo troche inaczej bo tam w dzienniku zadan byly wpise dot tylko waznych zadan... co do pomniejszych to tam masz zakladke chyba notatki albo wpisy czy jakos tak i tam poszperaj... a jak nie masz zadnego wpisu to polecam przeinstalowanie gry pod bgt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej juz wiem - po prostu w prologu nic nie notowalo, teraz jest juz w miare ok, chociaz notatki o juz zrobionych zadaniach i tak nie znikaja z ''zadan'' :/

i jeszcze jedno - nie ma muzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:51, lis899 napisał:

gdzie znajde płynną rtęć(do miecza) i brązowy kamień loun(do hełmu dla maga) w Tron Bhaala??

Płynna Rtęć znajduje się w jednym ze zbiorników w kryjówce Sendai, natomiast Brązowy kamień Ioun znajduje się na pierwszym poziomie opuszczonego więzienia w Saradush.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 07:55, lis899 napisał:

A gdzie jest klucz do tego więzienia w Saradush?? Bo nie moge się tam narazie dostać:/

Z tego co pamiętam to w świątyni Saradush, wykonaj wszystkie zadania w mieście to może dostaniesz klucz od kapłanki( nie pamiętam od czego to zależało) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować