Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 12:45, krystek13 napisał:

czy ktos moze powiedziec jak zrobic aby dostac reke golema w kuli !! i prosze o podanie streszczenia
do 3i 4 rozdzialu !!


Ręka, jest w jednym z pojemników na lewo od miejsca, gdzie początkowo jesteś. Siedzi tam golem. A co do streszczenia, to są to trzy minuty szukania w googlach. Jeśli już musisz to tutaj: http://www.insimilion.pl/index.php?doc=solucja.bg2&menu=bg2

lub

http://bg2.cdprojekt.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:10, Bezimienny14 napisał:

moze wyesz jeszcze gdzie znajde maga ktory sprzedaje pozwolenia na uzywanie magii ??


Pomyśl - w dzielnicy Rządowej, w budynku Rady. Gdzieżby indziej? Tak samo jak w życiu...

Poza tym - ogranicz trochę ilość postów, jak możesz zmieścić się w jednym to nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:16, Bezimienny14 napisał:

hmm a ja ciagle nie moge znalesc streszczenia ;) czy mozesz mi podac strone na ktorej znajde
??

http://www.sztab.com/poradniki,Baldurs-Gate-2,624.html Spróbuj tutaj, najlepsza solucja jaką czytałem.

PS. Nie spamuj, przemyśl co masz napisać i zamieść swoją wypowiedź w jednym postem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:48, Bezimienny14 napisał:

dobra ale bylem w kazdym domu w dzielnicy zadowej i nie bylo go !!
PS:sorry za spamowanie...

Jest :) Jak mówił Amistan w budynku rady, o ile się nie mylę to ten sam gośc może nam zlecić zabicie Valygara, nie ma on opcji dialogowej "kup licencję", trzeba odpowiednio z delikwentem porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:55, boogie85 napisał:

> dobra ale bylem w kazdym domu w dzielnicy zadowej i nie bylo go !!
> PS:sorry za spamowanie...
Jest :) Jak mówił Amistan w budynku rady, o ile się nie mylę to ten sam gośc może nam zlecić
zabicie Valygara, nie ma on opcji dialogowej "kup licencję", trzeba odpowiednio z delikwentem
porozmawiać :)


Nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem " o ile się nie mylę to ten sam gośc może nam zlecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:58, Bezimienny14 napisał:

no dabra ale mam wydac tego valygara ??


Nie polecam ci go wydawać Tolgeriasowi. Valagar to dobry NPC, jako łowca jest całkiem przydatny. Najlepiej jest Valagara przyłączyć do drużyny. Można go znaleść w chatce na wzgórzach Umar. Potem do kuli sfer i zatłuc Tolgeriasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:58, Bezimienny14 napisał:

no dabra ale mam wydac tego valygara ??

lepiej nie wydawaj Valygara tak jak zreszta napisal reaven1
a jezeli nie chcesz aby z Toba podrozowal to idz z nim do kluli sfer aby Ci tylko otworzyl drzwi a potem go wywal z druzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:28, Mistiq napisał:

> no dabra ale mam wydac tego valygara ??
lepiej nie wydawaj Valygara tak jak zreszta napisal reaven1
a jezeli nie chcesz aby z Toba podrozowal to idz z nim do kluli sfer aby Ci tylko otworzyl
drzwi a potem go wywal z druzyny.


Można go również zabić i wziąć ciało, które również otwiera kulę sfer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:31, Feno napisał:

> > no dabra ale mam wydac tego valygara ??
> lepiej nie wydawaj Valygara tak jak zreszta napisal reaven1
> a jezeli nie chcesz aby z Toba podrozowal to idz z nim do kluli sfer aby Ci tylko otworzyl

> drzwi a potem go wywal z druzyny.

Można go również zabić i wziąć ciało, które również otwiera kulę sfer :D


tak wiem o tym ale np ja nie lubie zabijac kompanow... (nawet jezeli dlugo ze mna nie podrozuja) .. no chyba ze gram postacia zla do szpiku kosci ^_^ .. to wtedy Valygar pada jak pies Pluto po kilku sekundach naszej znajomosci :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:31, Feno napisał:

Można go również zabić i wziąć ciało, które również otwiera kulę sfer :D


Buhahaha, ciągle dowiaduje się czegoś nowego o tej grze ;D Z pewnością skorzystam następnym razem, kiedy to będe przechodzić grę tymi złymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabijając go nie dodawałem do drużyny, bo i po co? :- P

P.S. Grałem dobrą drużyną (mój główny bohater, to chaotyczny dobry, więc ten jego "chaos" go trochę usprawiedliwia xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe apropo złych postaci :P dobrze jest mieć w drużynie Korgana i Mińsca :) ich dialogi są kosmiczne:) a jak się do nich dołoży Jana Jensena to już totalny wypas się robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:11, reaven1 napisał:

hehe apropo złych postaci :P dobrze jest mieć w drużynie Korgana i Mińsca :) ich dialogi są
kosmiczne:) a jak się do nich dołoży Jana Jensena to już totalny wypas się robi:P


Dialogi Korgana i Minsca chyba należą do najlepszych w tej grze ;p Szkoda, że w dzisiejszych rpgach bardziej stawiają na oprawę a/v, a nie na takie ciekawe i zabawne postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować