Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 13:34, misioo napisał:

Tylko teraz pytanie: gdzie ona jest (ta srebrna smoczyca, Adalon bodajże).


Jeśli masz ochotę uśmiercić Adalon, to możesz to zrobić np. przed oddaniem jej jaj (zyskujesz wtedy doświadczenie, którego nie zdobyłbyś gdybyś postanowił zabić ją od razu - przed questani w Ust .. ). W jej, że tak to określę bagażu znajdziesz zwój który pomoże ci wyjść z podmroku. Teraz nie potrafisz zlokalizować Adalon, ponieważ po oddaniu jej jaj zmienia ona postać (zamienia się w kobietę) a następnie prawdopodobinie gdzieś "wyparowuje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:39, Mudra napisał:

Teraz nie potrafisz zlokalizować Adalon, ponieważ po oddaniu jej jaj zmienia ona postać (zamienia
się w kobietę) a następnie prawdopodobinie gdzieś "wyparowuje" ;)


Wyparowuje? Hmm ciekawe bo u mnie po zamianie w kobietę i odprowadzeniu mnie do wyjscia wrocila do swojej jaskini (i nadal byla pod postacią kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:09, misioo napisał:

> pozniej jak Faere kaze zabic ci Soulafeina to zgodz sie...dogadasz sie z nim on da plaszcz

> i nikt nie ucierpi...jezeli odmowisz to ona cie zaatakuje ->zginie:-) a Soulafien zrobi

> himselfa...:?!
>
Najpierw to musiałem kilka godzin grać żeby znów dojść do tego miejsca, bo okazało się że przez
to że n ie poczekałem na tych łupieżców misja stanęła i nie dało się jej wykonać. A sobie zapisałem
na quicksave, a przez to żem przeszedł do tej lokacji z mózgiem i z powrotem to mi się także
i autosave skaziło... ;/ Na szczęscie miałem jakiś zapis że ''tylko'' 2 godzinki gry nadrabiałem...

No a pozniej jest jeszce jakies zamiesznie w wyznawciami sekty ze trzeba ich zabic i tam pojawia sie tez Soulafien i daje ci falszywki jajek a Faere ginie i wtedy cale Usta Natha cie atakuja...albo ja cos zle zrobilem moze trzeba ja ochraniac tylk oze o tym nie bylo mowy jak mi zlecali to zadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:47, wanan napisał:

No a pozniej jest jeszce jakies zamiesznie w wyznawciami sekty ze trzeba ich zabic i tam pojawia
sie tez Soulafien i daje ci falszywki jajek a Faere ginie i wtedy cale Usta Natha cie atakuja...albo
ja cos zle zrobilem moze trzeba ja ochraniac tylk oze o tym nie bylo mowy jak mi zlecali to
zadanie??


Po tym jak podłożysz fałszywe jaja i demon zabije Faere, powinieneś mieć trochę czasu na ucieczkę z miasta zanim zaczną Cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:41, patryk1605 napisał:

A czy wiecie cos moze o Baldur''s Gate 3??jaka fabula kiedy bedzie?czy wogule bedzie ?? :)


Na tą chwilę nie ma planowanej kontynuacji serii Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:50, Sarafan_Knight napisał:

> No a pozniej jest jeszce jakies zamiesznie w wyznawciami sekty ze trzeba ich zabic i
tam pojawia
> sie tez Soulafien i daje ci falszywki jajek a Faere ginie i wtedy cale Usta Natha cie
atakuja...albo
> ja cos zle zrobilem moze trzeba ja ochraniac tylk oze o tym nie bylo mowy jak mi zlecali
to
> zadanie??

Po tym jak podłożysz fałszywe jaja i demon zabije Faere, powinieneś mieć trochę czasu na ucieczkę
z miasta zanim zaczną Cię atakować.

e no to ja juz niewiem ale u mnie ona zginela juz wczesniej jak byla walka z sekta w tym Coloseum..?? to moze blad gry jest czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:11, patryk1605 napisał:

a czy ktos zna jakies klany aby pograc w bg2 na multiplayerze??


A po co klany? Tu możesz zebrać skład do gry. A jeśli już koniecznie sie upierasz to kiedyś byli Czerwoni Mgowie z Thay chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:26, wanan napisał:

ruiny Ku-Tan to na mapie obok osady Svinerfebli sa czy gdzie ? bo niby maja byc na zachodzie...


Niedaleko osady Svirfnebli, trochę na południe jest dopiero przejście do osobnej lokacji, którą są ruiny Kuo-Tan i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:50, wanan napisał:

e no to ja juz niewiem ale u mnie ona zginela juz wczesniej jak byla walka z sekta w tym Coloseum..??
to moze blad gry jest czy co


No to wygląda na to, że to jakiś błąd, bo nie powinna tam zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:05, Chlorofil napisał:

mi chodzi o 2 część. Czy jeszcze jest sprzedawana w sklepach w Extra klasyce ??


eXstra klasyki radze poszukac w najblizszym wiekszym supermarkeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować