Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2006 o 11:55, mariostar napisał:

skasowale darkest day a on pewnie mi pliki niekture pozmienial sprobuje zainstalowac
jeszcze raz mam nadzieje ze to pomoze

Właśnie to mi przyszło do głowy po przeczytaniu pierwszego posta. TDD podmienia plik dialog.tlk, a nie tylko go modyfikuje. Przeinstalowanie powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:03, Abi Dalzim napisał:

Czy wie ktoś jak podmienić głos dla bohatera głownego z części drugiej do 1?/.../

Nieaktualne. Już sobie poradziłem :) Wystarczy przekopiować wszystkie pliki. które nas interesują (np. male002*) z katalogu Sounds z BG2 do katalogu Souns w BG1 i wtedy normalnie można wybrać ten głos jako nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:45, Abi Dalzim napisał:

Wystarczy przekopiować wszystkie pliki. które nas interesują
(np. male002*) z katalogu Sounds z BG2 do katalogu Souns w BG1 i wtedy normalnie można wybrać
ten głos jako nasz :)

Mam niejasne wrażenie, że to było gdzieś w instrukcji opisane, ale nie chciało mi się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:49, Mumin napisał:

Mam niejasne wrażenie, że to było gdzieś w instrukcji opisane, ale nie chciało mi się szukać.

No właśnie mnie też ale byłem zmuszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2006 o 12:11, Mumin napisał:

Właśnie to mi przyszło do głowy po przeczytaniu pierwszego posta. TDD podmienia plik dialog.tlk,
a nie tylko go modyfikuje. Przeinstalowanie powinno pomóc.

niestety nie pomoglo 3 razy probowalem juz nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:04, mariostar napisał:

niestety nie pomoglo 3 razy probowalem juz nie wiem o co chodzi

Zrobiłeś pełną instalację? Spróbuj teraz (po przeinstalowaniu) zainstalować ten patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ma ktos na to jakis zloty srodek
uzywam game spy, a ze dopiero zalozylem neta to zabardzo sie nie znam jest jakas inna "wyszukiwarka serwerow" moze gdzie indziej bede mial wiecej szczescia, ciagle grac z made in taiwan nie jest zbyt fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:07, Mumin napisał:

Zrobiłeś pełną instalację? Spróbuj teraz (po przeinstalowaniu) zainstalować ten patch.

i tak wlasnie zrobilem i nic nawet sprobowalem zainstalowac patch do cienie amn ale jak mozna bylo sie spodziewac nie da sie nie znany plik Jaheira....szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:11, mariostar napisał:

i tak wlasnie zrobilem i nic nawet sprobowalem zainstalowac patch do cienie amn ale jak mozna
bylo sie spodziewac nie da sie nie znany plik Jaheira....szkoda


No cóż... Pozostaje mi bezradnie rozłożyć ręce, bo przy całej mojej niewątpliwie ogromnej ( ;-D ) wiedzy żaden pomysł nie przychodzi mi do głowy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:03, Abi Dalzim napisał:

Czy wie ktoś jak podmienić głos dla bohatera głownego z części drugiej do 1? Chodzi mi tylko
o te odzywki np: "Tak", "Już tam jestem" itd. Da się to jakoś zrobić? Może ktoś wie jak się
nazywaja te pliki z tymi głosami i gdzie sie znajdują?

U mnie one są bioware>BGII>sounds
Ale niestety nie wiem ktłóry to który bo nie wiem jak otworzyć... ale np. Nalia85.wav to chyba głos Nalii, a VICOXXX Viconii :D. Spróbuj je skopiować do folderu z BGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:02, patryk1605 napisał:

kto zna jakis adres serwera??

To nie w en sposób działa. Na BG trzeba się z kimś najpierw umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą twierdzą strażnika poziom 2?? Bo wszystkie drzwi mam pozamykane, oprócz tych które były za chochlikiem na północy, a reszta drzwi jest pozamykana na amen. Coś tam poruszyłem tym wentylatorem i kilka potworków wyskoczyło, ale nic to nie zmienia... Znalazłem jakiś róg a z poprzedniego poziomu mam jakieś dwa kamienie strażnicze... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:31, Sarafan_Knight napisał:

> e no to ja juz niewiem ale u mnie ona zginela juz wczesniej jak byla walka z sekta w tym
Coloseum..??
> to moze blad gry jest czy co

No to wygląda na to, że to jakiś błąd, bo nie powinna tam zginąć.

A sarafan sluchaj chyba mam tez blad z prastara kula bo przy wejsciu do ich kryjowki sa 2 duze w tym prastara a pozniej jak dalej sie idzie tez jest jeszce jedna w glebi tunelow ...ale ale warto ja sciac bo ma ostrze wyrownywacza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:28, wanan napisał:

> > e no to ja juz niewiem ale u mnie ona zginela juz wczesniej jak byla walka z sekta
w tym
> Coloseum..??
> > to moze blad gry jest czy co
>
> No to wygląda na to, że to jakiś błąd, bo nie powinna tam zginąć.
A sarafan sluchaj chyba mam tez blad z prastara kula bo przy wejsciu do ich kryjowki sa 2 duze
w tym prastara a pozniej jak dalej sie idzie tez jest jeszce jedna w glebi tunelow ...ale
ale warto ja sciac bo ma ostrze wyrownywacza ;D

a najwyzej bede mial dwa wyrownywacze...;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:56, misioo napisał:

O co chodzi z tą twierdzą strażnika poziom 2?? Bo wszystkie drzwi mam pozamykane, oprócz tych
które były za chochlikiem na północy, a reszta drzwi jest pozamykana na amen. Coś tam poruszyłem
tym wentylatorem i kilka potworków wyskoczyło, ale nic to nie zmienia... Znalazłem jakiś róg
a z poprzedniego poziomu mam jakieś dwa kamienie strażnicze... Co robić?



musisz znalezc i rpzeszukac wszystkie polki. szukaj ksiazek ktre ci wyjasnia co ktory zywiol robi i co kogo pokonuje. wszytko jets w ksiazkach. przeszukaj tez wszytkie polki zeby zanlezc klucze i niektore drzwi da sie otworzyc otwieraniem zamkow po prstu albo wywazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma twierdze maga i sie dostaje 3 uczniów to oni robią różne rzeczy i ostatnie zadanie to moga ci zrobic dobra zbroje maga ale jak to trzeba zrobić żeby oni wszyscy nie zgineli?? Bo jak im mówie żeby zrobili zbroje maga to umierają wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:28, wanan napisał:

A sarafan sluchaj chyba mam tez blad z prastara kula bo przy wejsciu do ich kryjowki sa 2 duze
w tym prastara a pozniej jak dalej sie idzie tez jest jeszce jedna w glebi tunelow ...ale
ale warto ja sciac bo ma ostrze wyrownywacza ;D


Nie pamiętam ile gdzie jest przeciwników ;) ale jeżeli znajdujesz dwa ostrza Wyrównywacza, to jest to błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować