Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V – ostatnia szansa na przedpremierowe zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Dzisiaj otrzymałem swoją grę :) Pudełko jak i jego zawartość jest naprawdę imponujące...
Niemniej jednak po wizycie pani listonosz, która przyniosła między innymi ofertę Media Markt przeżyłem mały szok.
Otóż kupując w sklepie gram.pl byłem przekonany, że wykorzystując moje wPLN kupie grę bardzo tanio i zrobię na tym złoty interes (wersja podstawowa DVD 79,90zl). Okazało się, że jestem w błędzie, ponieważ w ofercie z Media Markt, HoM&M5 jest w cenie 59,90 czyli jeszcze 20 zł taniej!!!
No, ale może za te 20 zł miałem ten przywilej, że mam grę trzy dni wcześniej... Ale czy aby na pewno warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem oczekiwane pudełko z grą HoM&M5 i jestem bardzo szczęśliwy.Jest to prezent na urodziny mojego syna (on jest fanem HoM&M) .Jak zobaczy będzie bardzo szczęśliwy.!!!!
Dziękuję za szybką przesyłkę sklepowi gram.pl POZDRAWIAM GORĄCĄ .
Oprawa graficzna wydania gry jest rewelacyjna (jest to wersja podstawowa DVD za 79.90 zł a w niej instrukcja,poradnik do gry, super skrócona wersja obsługi na klawiaturę z opisem ras i wojsk i dwie płyty
DVD HoM&M V i DVD HoM&M 3 .
Dziękuję, a ja siadam dziś z moim synem do gry.
Pozdrawiam serwis gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE!!!! Wczoraj dostałem tą gre (NO OCZYWIŚCIE EK!!!) i jestesm naprawde zadowolony;);). Normalnie wszystko oki, gra mi działa spoko, ale się zdziwiłem, bo min. wymagania to 512 ram, a ja mam 256 i mi działa znakomicie NA BADZO WYSOKIEJ GRAFICE !!!. JESTEM TAKI HAPPY - CDPROJEKT JESTEŚCIE THE BEST uwielbiam wasze GRY!!!!!!!! Już nie mogę doczekać się tego patcha 1.1 i chciałbym aby jak najszybciej pojawił się patch go edytora map, do generowania map losowych i oczywiście - więcej map!!! Gdzieś o tych patchach słyszałem i myślę że będą tutaj jak najszybciej. Pozdrowienia dla ekipy CdProjekt i gram.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa !!! Szczerze powiedziawszy tylko raz tą grę właczyłem - bo jestem już na tyle podekscytowany kuferkiem, instrukcją poradnikiem NO I OCZYWIŚCI KARTKĄ Z PODZIĘKOWANIAMI!!! Szkoda że nie było w środku tej muzyki :(:( ale sobię ją i tak kupi (mam nadzieję że będzie jakaś zniżka dla tych co kupili EK ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojdzie ale w bólach niezmiernych i duze mapy bedzie ladować po 10 -15 (!!!) minut. Pozatym gra na większych mapach niz XS nie playable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:38, 1972krzys napisał:

jak zdobyć podstawową wersję heroes of might and magic v oprócz wydawania kasy w sklepie

Hmm...ukraść? Ale to jest chyba karane:)
Dziwne pytanie zadałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:38, 1972krzys napisał:

jak zdobyć podstawową wersję heroes of might and magic v oprócz wydawania kasy w sklepie

Wygrać w konkursie (np na gram.pl można było tę grę zdobyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...czy wie ktoś może, czy istnieje trainer do Edycji Kolekcjonerskiej z patchem 1.4?? nigdzie nie mogę znaleźć...jeśli macie TRAINERY do tej edycji i tego patcha, wrzućcie jakieś linki...Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować