Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

No więc jak to jest ? Chciałbym zrobić gameplay''a z gry. Ponoć xFire umożliwia także rejestrację dźwięków i muzyki z gry ? Tylko jak do cholery ciężkiej zrobić ? Bo niektórzy mówią że to im się udaje. W opcjach, w zakładce Video mam zaznaczone "rejestruj dźwięk" - jakieś pomysły ? Oczywiście próba nagrania z dźwiękiem zakończyła się niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:00, Kur0 napisał:

Ja mam jedno pytanie,mianowicie :
czy Xfirea mozna pobrac (legalnie zecz jasna)


Tak, xFire jest darmowym programem, można pobrać go stąd: http://media.xfire.com/xfire/client/xfsite/xfire_installer.exe
trzeba się też zarejestrować (rejestracja jest za darmo)

EDIT yhh, aż 4 minuty pisałem tego posta... :) a raczej szukałem tego linku... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Xfire, że nie mogę rozmawiać, robić screen''ów i nagrywać filmików jak gram w Assassin''s Creed. Czy Wy też tak mieliście? Dlaczego nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:05, mateusz.1994. napisał:

Mam taki problem z Xfire, że nie mogę rozmawiać, robić screen''ów i nagrywać filmików
jak gram w Assassin''s Creed. Czy Wy też tak mieliście? Dlaczego nie działa?

Może(i pewnie dlatego) że xfire nie dał In Game dla AC. Do AC xfire wykrywa go i nalicza godziny, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:57, KŁEJK napisał:

No więc jak to jest ? Chciałbym zrobić gameplay''a z gry. Ponoć xFire umożliwia także
rejestrację dźwięków i muzyki z gry ? Tylko jak do cholery ciężkiej zrobić ? Bo niektórzy
mówią że to im się udaje. W opcjach, w zakładce Video mam zaznaczone "rejestruj dźwięk"
- jakieś pomysły ? Oczywiście próba nagrania z dźwiękiem zakończyła się niepowodzeniem.

A grzebałeś u ustawieniach Audio Mixer itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:35, rybisiu napisał:

A grzebałeś u ustawieniach Audio Mixer itp?

Nie, nic nie zmieniałem. A trzeba tam coś przestawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:23, KŁEJK napisał:

> A grzebałeś u ustawieniach Audio Mixer itp?
Nie, nic nie zmieniałem. A trzeba tam coś przestawić ?


Prawdopodobnie tak. Bo to ta opcja odpowiada za zapis dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie dotyczące nagrywania wideo przez xF''a. Zainstalowałem grę, została wykryta przez xF, mam zaznaczone nagrywanie z dźwiękiem i mimo to nadal dźwięków brak. Jak to rozwiązać ? Przetestowane na minimum 3 różnych grach więc to raczej nie w nich leży problem. I w tych grach które testowałem na pewno jest możliwość rejestracji wideo z dźwiękiem bo widziałem na xF takie filmy. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ja już próbowałem kilka razy i się poddałem. Jednym się udaje(nie wiedzie dlaczego) a drugim nie. Wszyscy tylko w kółko powtarzają aby zaznaczy w opcjach nagrywanie dźwięku ale to i tak nic nie daje więc dlatego ja już temat nagrywania filmików przez xfire uznałem za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pisaniem podczas gry. Pojawiają mi się jakieś głupie kwadraciki. To samo jest, jeżeli ktoś ma w nicku jakieś dziwne znaczki. Oto screen, zrobiony już po grze.

20081107213030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:30, Gumiś2 napisał:

Mam problem z pisaniem podczas gry. Pojawiają mi się jakieś głupie kwadraciki. To samo
jest, jeżeli ktoś ma w nicku jakieś dziwne znaczki. Oto screen, zrobiony już po grze.


też mi się to zdarza ale najczęściej gdy pisze w trakcie gry. Wydaje mi się że klawiatura się przestawia. Po jakimś czasie można już pisać normlanie. Jak ten problem dalej sprawia Ci problem to spróbuj zminić w pasku coś z klawiaturą, np. ustaw język angielski a potem znowu polski. Mi to czasem pomaga.

PS. lol, skoro się już namęczyłeś żeby zakryć nazwy ikon to nie lepiej i szybciej byłoby poprostu wyciąć w paintcie fragment z okienkiem z rozmową.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 16:36, Lord Andre 1 napisał:

Taa ja już próbowałem kilka razy i się poddałem. Jednym się udaje(nie wiedzie dlaczego)
a drugim nie. Wszyscy tylko w kółko powtarzają aby zaznaczy w opcjach nagrywanie dźwięku
ale to i tak nic nie daje więc dlatego ja już temat nagrywania filmików przez xfire uznałem
za zamknięty.

Ja mam tak samo , dziwięk jak nie chciał się nagrywać tak dalej nie chce. Badziewie z tego Xfire i tyle... ;/ Gdyby nie możliwość pisania ze znajomymi w trakcie gry to bym chyba wywalił ten program z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:43, Sebat1 napisał:



Mi się dźwięk już nagrywa, tyle, że jakość tego dźwięku jest nie najlepsza. Zresztą wystarczy posłuchać mój najnowszy filmik z Warheada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować