Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 22:45, lurynowicz napisał:

Zrób tak:

Zamknij Xfire''a. Wejdź w folder, gdzie masz zainstalowanego Xfire''a.
Tam jest plik "xfire_games.ini". Otwórz go w notatniku lub WordPadzie (po dwukliku sam odpala
się w notatniku - ale rym;)).
Teraz naciśnij CTRL + F i w okienku wyszukiwania wpisz "heroes of might and magic IV".
Powinno Ci znaleźć odpowiedni wpis (numer [4749] w najnowszej wersji listy Xfire''a).
Jest tam linijka "LauncherExe=heroes4.exe".
Teraz wystarczy tylko dopisać brakujace "p" by wyszło "LauncherExe=heroes4p.exe".
Zapisz zmiany i sprawdź, czy znalazło grę.
Powinno być OK.


thx pomoglo;)sprytny pomysl.A to takim sposobem mozna miec na liscie gry ktorej sie nie ma??np dajmy na to biore call of duty i tam zmieniam plik zamiast cod.exe daje word.exe i wtedy jak pisze cos w wordzie liczy mi jakbym gral w coda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:25, żyrafa napisał:

np
dajmy na to biore call of duty i tam zmieniam plik zamiast cod.exe daje word.exe i wtedy jak
pisze cos w wordzie liczy mi jakbym gral w coda??

Tak. No ale chyba nie chcesz oszukiwać siebie i innych? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:33, lurynowicz napisał:

> np
> dajmy na to biore call of duty i tam zmieniam plik zamiast cod.exe daje word.exe i wtedy
jak
> pisze cos w wordzie liczy mi jakbym gral w coda??
Tak. No ale chyba nie chcesz oszukiwać siebie i innych? ;D

sorki za spam.Gratuluje panie przewodniczacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:35, żyrafa napisał:

sorki za spam.Gratuluje panie przewodniczacy;)

Dziękuję i polecam się na przyszłość w sprawach xfire''owych. Walcie w dym jak macie kłopoty z programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 08:56, Lucas201 napisał:

Jak zrobić aby xfire naliczało mi czas w którym gram w gry


Banalne. Jak masz XFire''a, to wtedy przez niego uruchamiasz gry :) Tam powinno być takie menu, teraz dokladnie nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 11:38, Lucas201 napisał:

jAK zobaczyć ile czasu grałem w jakąś gre?

W głownym oknie programy Xfire masz zakładkę Xfire, klikasz na nią a następnie klikasz My Profile i powinna otworzyć się strona z informacjami o tym jak długo grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w Nightfallu jest takie miejsce jak SF w podstawce? chodzi o zielone itemki :) jesli tak to gdzie i jak tam trafić? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:38, urszula napisał:

czy w Nightfallu jest takie miejsce jak SF w podstawce? chodzi o zielone itemki :) jesli tak
to gdzie i jak tam trafić? :))

sorry :) pomyliłam temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak zrobila sie niezreczna sytuacja, z mojej wlasnej nieuwagi... Zdarzylo mi sie juz 3 razy, ze przyjalem zaproszenie do przyjaciol nie czytajac wiadomosci od uzytkownika i etraz nie wiem kto to ejst... Podejrzewam, ze to forumowicze, miedzy innymi ze wzgledu an to, ze wsrod znajomych tez maja innych forumowiczow. Mozecie mi pomoc i powiedziec kto to?
* AciÐ
* Lukaszeq
* grzesiolegolas
Z gory dzieki! I przepraszam wyzej tu wymienionych za moja ignorancje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:09, Wiadroman napisał:

* Lukaszeq

Zapraszam do wnikliwej analizy mojego podpisu. ;> Absolutnie wszędzie występuję pod nickiem Lukaszeq (w każdej grze on-line, jeżeli zobaczysz w jakiejś gazecie tekst podpisany nickiem Lukaszeq to wiedz, że to ja;)), z tymże niefortunnie złożyło się, że jestem tutaj lurynowiczem, a jak wiadomo xywek nie da się zmienić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, super, 2/3 zagadki rozwiazana. :) Dzieki za informacje! Teraz zostaje mi tlyko szukac tutaj kogos z podpisem "xfire:AciD", lub cos kolo tego. Chcecie pomoc? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:42, Wiadroman napisał:

OK, super, 2/3 zagadki rozwiazana. :) Dzieki za informacje! Teraz zostaje mi tlyko szukac tutaj
kogos z podpisem "xfire:AciD", lub cos kolo tego. Chcecie pomoc? xD

Poproszę o o podanie mi loginu człowieka a ja go namierzę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:53, Tomasz K. napisał:

Słuchajcie na Gamespy Heroes 3, SpellForce mi działają, a na XF nie, czemu? Na XF W ogóle nie
ma serwerów i graczy.

Może dlatego, że Xfire to trochę co innego niż GameSpy. GS ma na celu ułatwienie przeglądania serwerów, a Xfire skupia się na komunikowaniu się z użytkownikami i posiada przeglądarkę serwerów. Zobacz w opcjach programu zakładkę Games i pozwól programowi wyszukać gry na twoim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować