Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Ja zauważyłem ostatnio że wogóle mi nie nalicza ile gram w grę. Dwa dni temu miałem że w ciągiu 7 dni grałem 18 godzin w Call of Duty Multiplayer, a dzisiaj pisze że 17, a w ciągu tych 2 dni grałem w tą grę i nic mi nie nliczył...dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to było wcześniej powiedziane - być może prace konserwacyjne na serwerku uniemożliwiają Ci nabijanie statystyk. Najprawdopodobniej problem pewnie będzie rozwiązany za czas jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, trochę niejasno je sformułowałeś. Chodzi o to, że choć nie grałeś w Pirates!, nabiło Ci czas właśnie z tej gry zamiast z innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:31, lurynowicz napisał:

Cieszysz się? Koleś poza graniem nie widzi nic innego w swoim życiu, dla mnie byłaby to tragedia.
Ja mam 11 godzin w Mafię w tym tygodniu i tak uważam że to dużo. Zresztą wystarczy ciągle mieć
odpalonego kompa i włączoną jakąś grę pod Xfire a czas leci... Pozerka czysta. :\

nie nieciesze sie. Sam gram w tygodniu okolo 12 h,a nie mowie juz o takich ziomkach co maja 170 h bo mozliwe ze maja cos kompinowane ale jest pelno takich coa graja 70-80 h w tygodniu...Zal mi takich.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I słusznie. Szkoda ludzi, którzy wykorzystują Xfire jako manifestację swojego "profesjonalizmu" i "hardcorowego życiorysu gracza". :( Ja tam statami się nie przejmuję, przede wszystkim Xfire to narzędzie do komunikacji z innymi ludźmi grającymi w te same gry co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 17:38, żyrafa napisał:

nie mowie juz o takich ziomkach co maja 170 h bo mozliwe ze maja cos kompinowane
ale jest pelno takich coa graja 70-80 h w tygodniu...Zal mi takich.:/


170h w tygodniu to się nie da grać, bo tydzień ma 24*7=168h. Szczerze wątpię także by grali 24h/dobę, bo jest niemożliwe. Najprawdopodobniej mają non-stop włączoną daną grę tylko po to by licznik się kręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też tak byłó że mi nie nabijało czasu w Xfire, ale grywałem dużo w Pirate! i po tym już mi dodało ten czas. I mam pytanie czy teraz będzie podobnie z CoD Multiplayer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 13:48, lurynowicz napisał:

Nie mam pojęcia czy będzie podobnie z COD MP... :(

Dzisiaj rano właczyłem kompa i sprawdziłem swje statystyki w xfire i muszę Cię poinformoawć że dodało mi 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:58, PAPISHON napisał:

> Nie mam pojęcia czy będzie podobnie z COD MP... :(
Dzisiaj rano właczyłem kompa i sprawdziłem swje statystyki w xfire i muszę Cię poinformoawć
że dodało mi 3 godziny :)

czasami to ma totalny zaplon.Nawet potrafi po 5 dniach dodac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować