Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 20:21, Dominik000 napisał:

Do czego to służy??? Przecież bez tego Xfire też można grać przez internet ze spokojem. Wpisuje nazwę i nic mie to nie daje?

Gra liczy czas grania w daną grę. Liczy nasze osiągnięcia z niektórych gier (np. z CS-a). Można rozmawiać z kolegą, który gra akurat w inną grę- poza tym nie wymaga to "alttabowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:30, Damian14BO napisał:

> Do czego to służy??? Przecież bez tego Xfire też można grać przez internet ze spokojem.
Wpisuje nazwę i nic mie to nie daje?
Gra liczy czas grania w daną grę. Liczy nasze osiągnięcia z niektórych gier (np. z CS-a). Można
rozmawiać z kolegą, który gra akurat w inną grę- poza tym nie wymaga to "alttabowania".


CZyli jak zagram w qyake 3 arena i wygram to w tym okienku będzie mi wyświetlało, że wygrałem naprzykład 11 fragami. a rozmawianie to przez mikrofon podczas gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:36, Dominik000 napisał:

CZyli jak zagram w qyake 3 arena i wygram to w tym okienku będzie mi wyświetlało, że wygrałem naprzykład 11 fragami.

Nie wiem, czy w Q3 to działa, ale jeśli tak, to słusznie prawisz, będziesz miał informację o ilości fragów, deadów, etc.

Dnia 15.12.2007 o 20:36, Dominik000 napisał:

a rozmawianie to przez mikrofon podczas gry?

No właśnie! To też, zapomniałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:36, Dominik000 napisał:

CZyli jak zagram w qyake 3 arena i wygram to w tym okienku będzie mi wyświetlało, że wygrałem
naprzykład 11 fragami. a rozmawianie to przez mikrofon podczas gry?


XFire tylko ci podlicza godzinny ,jakie przesiadziałeś nad grą (czyli nie będzie pokazanych tych fragów itp. :P).Przez Xfire można też gadać (chyba o to się pytałeś nie ;) ) podczas gry :P (ale chyba tylko z jedną osobą :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 20:40, Damian14BO napisał:


Wchodzisz na swój profil X-Fire, zjeżdżasz troszkę w dół, mniej więcej do połowy i tam masz napisane. Oczywiście statystyki aktualizują się po jakimś czasie, mniej więcej po godzinie, dwóch. Jedynie przy pierwszym podejściu trwa to nawet 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

> > (czyli nie będzie pokazanych tych fragów itp. :P)
> A to? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8203&pid=253

Wiesz...ja nigdy o takiej opcji nie słyszałem :P...może ktoś by mi powiedział gdzie to jest??


Zliczanie szczegółowych statystyk działa dla tylko kilku gier, jest to jeszcze chyba w fazie beta...
Te gry to et, q3 i chyba któryś z cod''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:55, PirO 17 napisał:

Zliczanie szczegółowych statystyk działa dla tylko kilku gier, jest to jeszcze chyba w fazie
beta...
Te gry to et, q3 i chyba któryś z cod''ów...


No właśnie (już sobie myślę :P).Gram w CS''a już wiele czasu ,a nigdy coś takiego mi nie wyskoczyło :P (jakieś tam statystyki są do Star Warsa : Jedi Academy i COD''a ,ale nie dla CS''a :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie do Call of Duty 1, Medal of Honor Allied Assault, Medal of Honor Breaktrought, Quake III, Enemy Territory. Jak widać wiele tego nie ma... choć nie jestem w 100% pewny, czy to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:21, PAPISHON napisał:

Call of Duty 1, Medal of Honor Allied Assault, Medal of Honor Breaktrought, Quake III, Enemy Territory.


Prawdopodobnie to wszystko...
To jest beta, zaczęli od q3, ponieważ nie gra w niego aż tak dużo ludzi, a jest komu testować. Dziwię się tylko, że dla et zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 09:22, Goyaka napisał:

Ja mam spolszczenie i aktualizuje mi się bez żadnych problemów. Spolszczenie nie ma na to wpływu!


To ja nie wiem...blednie sciagniety klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...goglujcie lepiej to nie będzie problemu ;).Ja jakoś wszystko co trzeba znalazłem na Google :P.

@LUGI93

> A ja pytanie czy by mi ktoś dokładnie powiedział co się robi, a nie tylko kilka rzeczy?

Jak mam rozumieć to pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować