Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od rekordowo szybkiego upadku do trzech milionów użytkowników - losy All Points Bulletin

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że APB: Reloaded w modelu free-to-play radzi sobie całkiem nieźle i nie grozi mu scenariusz, który w niespełna miesiąc po premierze spotkał pierwowzór, znany jako All Points Bulletin.

Przeczytaj cały tekst "Od rekordowo szybkiego upadku do trzech milionów użytkowników - losy All Points Bulletin" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nią zanim pojawiła się na Steam - ogólnie gierka fajna ale przestałem w nią grać stosunkowo szybko z powodu plagi rosyjskich cheaterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 miliony zarejestrowanych a gra tylko 30 tyś.. To co to za wynik ? Cienki jak barszcz. Dobrze, że chociaż jakoś się z tego utrzymują autorzy. To w sumie nauczka dla wszystkich, którzy chcą wiązać się z EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3 miliony zarejestrowanych a gra tylko 30 tyś.. To co to za wynik ? Cienki jak barszcz.
> Dobrze, że chociaż jakoś się z tego utrzymują autorzy. To w sumie nauczka dla wszystkich,
> którzy chcą wiązać się z EA :)

Świetna gierka, grałem jak była w becie f2p. Ale z czasem mnożyło się coraz więcej cheaterów. Nie wie ktoś czy nadal gra w to chmara cheaterów? CZy może poradzili sobie z cheatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 16:18, Ecko09 napisał:

Świetna gierka, grałem jak była w becie f2p. Ale z czasem mnożyło się coraz więcej cheaterów.
Nie wie ktoś czy nadal gra w to chmara cheaterów? CZy może poradzili sobie z cheatami?

Nie poradzili. Niby jest tam jakiś program antycheaterski, ale i tak zdarzają się nieśmiertelne osobniki mające cię na strzała. Chociaż pamiętam, że czasem zdarzy się brak oszustów i można już nieźle pograć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3 miliony zarejestrowanych a gra tylko 30 tyś.. To co to za wynik ? Cienki jak barszcz.
> Dobrze, że chociaż jakoś się z tego utrzymują autorzy. To w sumie nauczka dla wszystkich,
> którzy chcą wiązać się z EA :)

Już sobie pohejciłeś EA? To teraz dziecko zobacz kto jest głównym wydawcą, a kto pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 16:57, czopor napisał:

Już sobie pohejciłeś EA? To teraz dziecko zobacz kto jest głównym wydawcą, a kto pomaga...


Dzieckiem to może ty jesteś, ale na pewno nie ja. I trochę kultury. Jak byś interesował się tytułem lata wcześniej, to byś wiedział, że EA było wydawcą tej gry. To co teraz się dzieje z tym tytułem nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w nia i nie polecam jezeli ktos ma slabe nerwy fakt cziterow znajdziesz co krok czasem jeden ale czasem cale klany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3 miliony zarejestrowanych a gra tylko 30 tyś.. To co to za wynik ? Cienki jak barszcz.
> Dobrze, że chociaż jakoś się z tego utrzymują autorzy. To w sumie nauczka dla wszystkich,
> którzy chcą wiązać się z EA :)
z tego co widzę to ludzie musieli by się rejestrować i kończyć grać następnego dnia, ponieważ te źródła podają że rejestruje się w niej codziennie 25 do 30 tyś. ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już sobie pohejciłeś EA? To teraz dziecko zobacz kto jest głównym wydawcą, a kto pomaga...

Widzę, że nie masz pojęcia o historii APB.

Z innej beczki to ja przynajmniej dzięki porażce APB dostałem dwie gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 18:30, Etr0 napisał:

z tego co widzę to ludzie musieli by się rejestrować i kończyć grać następnego dnia,
ponieważ te źródła podają że rejestruje się w niej codziennie 25 do 30 tyś. ludzi...


I chyba tak było na samym początku startu gry. Fajne wejście i fatalne zakończenie. Ogólnie EA i MMO to kiepskie połączenie. Zawsze się kończy tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APB mi się podoba, ale z powodu braku kompatybilności z moimi sterownikami do karty dźwiękowej gra mi zawiesza całego kompa po kilku minutach. A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwilę po tym jak się ukazała na F2P a raczej P4W... kardynalne bugi, wywalało do systemu no i bluescreeny. Wróciłem po rocznej przerwie w nadziei że jest lepiej. Nic się nie zmieniło, tylko cheaterów jakby trochę więcej :/ Każdy kto się teraz zastanawia by przetestować to coś to niech sobie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 7 godzinach gry zakończyłem swoją przygodę z tą grą. Nie przez to, że średnio co pól godziny crash''uje system i pozostaje reset, a przez monotonię. Jeżeli chodzi o zadania to mamy u Kryminalisty te typu: "Podpal", "Zrób graffiti", "Włam się i oddaj łup" oraz "Zajmij teren". Raz dwa się to zaczyna nudzić. System prowadzenia pojazdów również pozostawia sporo do życzenia. Dodatkowo zdarzają się przypadki, że człowiek właduje w przeciwnika cały magazynek i nic a my padniemy na jego jeden strzał. Może te nadchodzące zmiany sprawią, że gra będzie warta dłuższego zainteresowania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować