Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 przed premierą popularniejszy od drugiej części. Beta też przyciągała

51 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Electronic Arts przypomina, że do premiery FPS-a Crysis 3 pozostał już tylko tydzień i dzieli się porównawczymi statystykami zamówień gry. Zdradza też, ile osób wzięło udział w becie.

Przeczytaj cały tekst "Crysis 3 przed premierą popularniejszy od drugiej części. Beta też przyciągała" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przejście całej gry ma zająć około 6-7godzin więc ja podziękuje.

Wiesz, w takim CoD to jest 5-6 godzin, w takim Crysis może być 2x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 19:00, Paoro napisał:

> > Jak można przystąpić do bety? gdzieś rozdają klucze :P
>
> http://www.crysis.com/us/crysis-3/beta
no to widzę że Otwarta beta jest już zamknięta :( pewnie za dużo chętnych było

Tak jak przy 2 części beta była otwarta przez pewien okres ,który już minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przejście całej gry ma zająć około 6-7godzin więc ja podziękuje.

Jak chcesz możesz trochę pochodzić w kółko i zbierać każdy pistolet jaki wypadnie z przeciwników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 18:23, Blady199 napisał:

dobry jestes jak coda w 5 h przechodzisz....

w c3 bym pogral ale nie mam gpu z dx11 wiec gg crytek

Ja przechodzę w 3. Po prze klikaniu filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 18:36, Zgreed66 napisał:

Dlaczego? Wyjaśnisz to? Interesująco wyglądają te osiągi, tylko w pierwszej rozdziałce od lewej (w przypadku HD 5770) pomylili chyba Very high z High. A tak, to wygląda wiarygodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 20:40, Janek_Izdebski napisał:

Dlaczego? Wyjaśnisz to?

Jeżeli w 12x7 taki 5770 wyciąga 70fps na high to jest coś nie tak i nie rozumiem w takim momencie na kija DX11 only. I po kiego grzyba w minimalnych był własnie 5770 :P
Po prostu wg tego ta giera poleci na kompletnych złomach ;)

Dnia 15.02.2013 o 20:40, Janek_Izdebski napisał:

Interesująco wyglądają te osiągi, tylko w pierwszej rozdziałce od lewej (w przypadku HD 5770)
pomylili chyba Very high z High. A tak, to wygląda wiarygodnie. :)

Też mi się tak wydaje, że się im bachneło. Ale tak to wygląda jednak zachęcająco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pójdzie na mojej Mobility HD 5650 1 GB. Jak myślisz, da radę? To w końcu niby karta DX11. ;)

A odnosząc się do Twojego wyjaśnienia, to te rozdzielczości to nie FHD, tylko znacznie mniejsze rozdziałki... Więc może te 73 klatki na sekundę w 1280x720 na High jest możliwe... Oby tak właśnie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Crysis 2! Potrzebna mi pomoc!

Mam Crysisa2 wersja pudełkowa (DVD). Nie mogę zdzierżyć polskiego duppingu. Wiem, że można zrobić wersję kinową (tylko polskie napisy) grzebiąc w pliku cfg czy sysytem jakoś tak. Jednak jak się zainstaluje patcha 1.9 to wówczas mamy albo wersje tylko angielską, albo polską. Nie da rady zrobić wersji kinowej. Czy ktoś już rozwiązał ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej recenzji jaka czytalem wynika ze singiel wystarczy na 5 godzin na poziomie medium wraz z zadaniami pobocznymi. C3 zostal w niej oceniony na 9 (z wiekszych minusow - "gubiaca sie", taka sobie AI przeciwnikow i wlasnie dlugosc kampanii). Co do osob piszacych "wlacz sobie najwyzszy poziom trudnosci" - najwyzszy poziom rozni sie tylko poziomem zadawanych/odnoszonych obrazen - 1998 rok w szoterach welcome to.

Inna sprawa ze w owym pismie:
- na okladce jest Crysis 3 "jako jedna z pierwszych recenzji na swiecie" (specjalny sort dziennikarzy - reszta nie przeszla pomyslnie badan na aryjskie pochodzenie)
- na dwoch pierwszych stronach pisma (tych najdrozszych do wykupienia) jest reklama Crysis 3
- na 4 stronie recenzji jest reklama (malutka w rogu) firmy sprzedajacej klucze do gry Crysis 3
- na 7 stronie recenzji jest reklama ksiazki Crysis - Eskalacja

Ale ogolnie uwazam recenzje za wysoce wiarygodna, jak wszystkich chyba gier EA w owym pismie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować