Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromny patch 2.0.4 do StarCraft II: Wings of Liberty na dniach - poznaj szczegóły

30 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Kolejna aktualizacja do StarCraft II: Wings of Liberty zaoferuje przede wszystkim opcje tworzenia klanów i grup, czyli funkcje, które od razu zagoszczą w nadchodzącym Heart of the Swarm.

Przeczytaj cały tekst "Ogromny patch 2.0.4 do StarCraft II: Wings of Liberty na dniach - poznaj szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.Kupić "Hotsa", Metro last light, season pass do BO2 czy C3?!Oto jest pytanie.A co do patcha, to muszę zainstalować SC2 i obczaić nową aktualizację, ale nie powiem...wygląda ciekawie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj zakupiłem swojego HotSa EK (nie, nie na gramie bo juz nie mają :P) i tak na prawde niewiele mnie juz ten patch interesuje, bo w WoLa grac juz nie bede... spóźnili sie z tymi klanami jakieś... 2 lata... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 21:39, PLEXIUS1 napisał:

a ja wczoraj zakupiłem swojego HotSa EK (nie, nie na gramie bo juz nie mają :P) i tak
na prawde niewiele mnie juz ten patch interesuje, bo w WoLa grac juz nie bede... spóźnili
sie z tymi klanami jakieś... 2 lata... :P


I pewnie zdajasobie sprawe, ze wiekszosć ludzi zrobi tak samo. Ale dla tych, co HotS kupować nie chcą to dają, żeby im się społęcznosć nei zaczeła dzielić na lepszych i gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne, że ulepszają całego klienta zamiast robić jakiś rozdział. Od lat standardem u Blizzarda było, że wypuszczali patche także dla klientów nieposiadających dodatków. Np. RoC też był wzbogacony o pewne funkcje z Frozena.

Pozostaje im w przyszłości dodać jeszcze automatyczne turnieje, które były już we Frozenie. Skoro skopiowali system zdobywania "doświadczenia" za wygrane, co owocuje nowymi avatarami, to i pewnie tamtą funkcję w końcu kiedyś wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 21:39, PLEXIUS1 napisał:

a ja wczoraj zakupiłem swojego HotSa EK (nie, nie na gramie bo juz nie mają :P) i tak
na prawde niewiele mnie juz ten patch interesuje, bo w WoLa grac juz nie bede... spóźnili
sie z tymi klanami jakieś... 2 lata... :P


Ależ interesuje Cię ten patch, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Zaraz się jednak dowiesz dlaczego Cię on interesuje. Otóż nie będzie oddzielnego klienta dla HotSa i WoLa, będzie jeden i ten sam klient gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, ale rozumiem, że ludzie z WoLa nie będą mogli grać z tymi posiadającymi dodatek w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 23:20, Laston napisał:

Nie jestem w temacie, ale rozumiem, że ludzie z WoLa nie będą mogli grać z tymi posiadającymi
dodatek w multi?


Posiadacze WoLa będą mogli grać w multi z posiadaczami HotSa. W becie pojawia się info, że partner ma HotSa i można grać z nim w rozszerzenie. Jeżeli zaś by nie miał to będzie można grać na poziomie WoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że posiadacz HotSa może grać z kolegą który ma tylko podstawkę, pozbawiając się tylko dodatkowych jednostek które doszły w rozszerzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 00:52, Laston napisał:

To znaczy, że posiadacz HotSa może grać z kolegą który ma tylko podstawkę, pozbawiając
się tylko dodatkowych jednostek które doszły w rozszerzeniu?


Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam dylemat.Kupić "Hotsa", Metro last light, season pass do BO2 czy C3?!Oto jest pytanie.A
> co do patcha, to muszę zainstalować SC2 i obczaić nową aktualizację, ale nie powiem...wygląda
> ciekawie!;)

Crysis 3 to maksymalnie z 10 godzin zabawy, zakup tej gry w dniu premiery jest dla mnie bezsensowne, za 4-6 miesięcy będzie za 60-70 zł i można wtedy można kupić.

Metro Last Light niewiadomo kiedy wyjdzie, niby marzec, ale THQ padło i jedyne wiadomości od nowego właściciela to że na 100% wyjdzie w tym roku... Poza tym gra też na więcej jak 15 godzin nie starczy więc cena powyżej 100zł to dla mnie za dużo.

Zakup season pass do BO2 teraz mija się z celem, lepiej poczekać 2-3 miesiące na ostatnie DLC, wtedy pewnie zaczną przeceniać, albo czekać troszke dłużej na GOTY

A Sc2: HotS oferuje conajmniej (przynajmniej w moim przypadku) kilkaset godzin zabawy, a dla mnie tylko takie gry są warte pieniędzy żeby kupić je w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawy jestem czy jakoś to wielce wpłynie na balans rozgrywki. Ale jakby patch do WoL byłby takim dorównaniem bez jednostek, kampanii i jakichś tam dodatków do HotS to bym się nie obraził.

BuIkers: ale też nie każdy lubi "ciężkiego SCII" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi, czy muszę ściągać ten spory patch gdy kupuję HOTS czy mogę sobie to darować(bo wszystko będzie na płycie)?

Może to głupie pytanie ale jak widzę z jaką prędkością to pobiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie pobierają się 2 rzeczy: upgrade dla WoL (~770MB) i klient HotS (5,6GB chyba zajmuje i moim zdaniem jest to to samo co na płycie) w dniu premiery jak wpiszesz klucz od HotS to od razu Ci zainstaluje i ew. dociągnie pierwszy patch. Tak przynajmniej jest w moim kliencie plPL, nie dodawałem "expansionlevel = hots", po prostu mi się ściągnęło w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 09:57, badmad napisał:

po prostu mi się ściągnęło w tle
:)


Ale to tak marnie się ściąga, że ja nie wiem. Nie pogram sobie SC2 bo przerwie mi ściąganie. Mógłbym zostawić na noc, ale patrząc na to tempo to chyba z dwie noce bym pobierał.

Dlatego chcę wiedzieć czy muszę ściągać ten spory patch, skoro kupiłem HOTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To graj spokojnie w SC2, na pewno z płyty będziesz miał większość co potrzeba, a resztę... trza będzie później dociągnąć.. nie ma rozwiązań idealnych (ale na 99% będzie to poniżej 1GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 01:45, Wojman napisał:

> To znaczy, że posiadacz HotSa może grać z kolegą który ma tylko podstawkę, pozbawiając

> się tylko dodatkowych jednostek które doszły w rozszerzeniu?

Dokładnie tak.


A ja naiwny myślałem, że jednostki i te dodatkowe funkcje do multi dadzą za darmo w patchu, a hotsa kupujemy dla samej kampanii zergów.Tylko mnie dalej zastanawia jaki, to ma właśnie sens.Ci co mają dodatek, to będą mieli nie małą przewagę nad tymi co mają tylko podstawkę.Ciekawe jak to zrobią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee, jak grasz hots + wol, to oba gracze grają ma jednostkach z wol, to tak najlogiczniej, blizzard raczej nie będzie unfair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak badmad napisał, będzie się grało jednostkami z WoL-a, co jest oczywiste - nie wiem, czemu wszyscy tak dramatyzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować