Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 20:19, filipchudy napisał:

możecie tu pisać porady itp. związane z podrywaniem

Jak juz zakładasz nowy temat to weź cos więcej powiedz przeciez od czegoś trzeba zacząc! Moim zdaniem najlepszym sposobem jest zaczęcie rozmowy z nie znajoma\ nieznajomym pania\ panem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:26, miszehu napisał:

A może założył temat, bo to właśnie on potrzebuje rady?

To w takim razie trzeba mu pomóc:) Trzeba sobie pomagac co nie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz dziewczynie, że chcesz jej coś pokazać( np. po lekcjach).Niech koledzy obleją cię 5 kg kleju w płynie.Kiedy upragniona przyjdzie we wskazane miejsce, ''''przypadkowo'''' upadnij na nią xD Wtedy nie sposób się od ciebie ''''oderwać'''' :P
A tak serio to trzeba umieć rozmawiać z dziewczynami, umieć się odpowiednio zachować.Nie zrażać jej do siebie.Nie znam się za bardzo na podrywaniu, miałem tylko 4 dziewczyny i 3 żony narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to malo pocieszające ale prawdziwe, jeśli chcesz jakiejś rady to jest jedna bardzo dobra jeśli dziewczyna jest tobie przeznaczona to idź podrywaj ale nic nie "skiś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa: zwrócić jej uwagę na siebie (tylko nie wpadając pod samochód;)) np. pomoć jej w jakieś czynnośći.
Druga sprawa: w szerokim gronie towarzystwa (i najlepiej jak jest twa luba) powiedzieć jakoś pozytywną cechę na jej temat (xxx jest piękna, mądra, bystra, inteligenta(działa, wiem to na swoim przykładzie)). Oczywiście nie na każdą dziewczynę to działa, ale 85% kobiet to się podoba.
Trzecia i ostatnia sprawa: nie bój się do niej odzywać, ponoć więcej można zdziałać słowami niż czynami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale raczej nie poznasz swojej ilosci giercujac w CS:S czy WoWa :D:D:D

no chyba ze bedzie mozna zrobic podglad na graczy za pomoca kamerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:44, morthi napisał:

ale raczej nie poznasz swojej ilosci giercujac w CS:S czy WoWa :D:D:D

no chyba ze bedzie mozna zrobic podglad na graczy za pomoca kamerek ;)


Zgadzam się, nie znajdziesz dziewczyny jak będziesz siedział przed kompem i grał w gry. Jak chcesz mieć dziewczyne wyjdź na miasto, idź do jakiegoas klubu i zacznij sie rozgladac jak ci jakas wpadnie w oko to podejdx i zacznij rozmawiać, no chyba ze jesteś niesmiały to bedziesz miał z tym mały problem. Ja byłem nie śmiały i siedziałem przed kompem i nie miałem dziewczyny ale jak sobie kompa odpuściłem poszedłem do klubu poznałem tam swoja miłość i jesteśmy juz ze soba dwa latka. Więc nie siedx przy kompie i idź gdzies. Przeciez zycie nie polega na całodniowym graniu na komputerze! Zobaczysz będzie dobrze!!:0 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzbys byl skrzywdzony ?:) widocznie spotkales ta niewlasciwa:) na swiecie jest wiele tych wiasciwych ;) trzeba na nia tylko wpasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:49, ferbi napisał:

Meeeen. Lepiej pograć w komputer niż sobie głowę zawracać jakimiś pannami. Dobra to rada -
skorzystaj z niej.

A co do konca będzie żył z komputerem??? Przecież napewno chciałby miec dzieci a zkomputerem ich nie będzie miał więc nie gadaj takich głupot! Komputer nie jest aż tak ważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:50, morthi napisał:

czyzbys byl skrzywdzony ?:) widocznie spotkales ta niewlasciwa:) na swiecie jest wiele tych
wiasciwych ;) trzeba na nia tylko wpasc :D

Po czym wnosisz, ze skrzywdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować