Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Czy w chwili obecnej PS4 odtwarza płyty audio CD? Czytałem jakieś artykuły sprzed roku, że mieli to dodać. Czy rzeczywiście?
Póki co sprawdzałem i słucham muzykę na mp3 z pendrive''a a po włożeniu płyty DVD z koncertem wyskoczyło, że coś trzeba pobrać żeby odtworzyć ale, że neta w konsoli nie mam to nie mam jak słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem sobie od kolegi te sławetne GTAV na PS4 i .... jestem rozczarowany ....
Przede wszystkim, polskie napisy są tak nisko, że połowy ich wysokości nie widać, są ucięte i widać tylko górną część liter, są zbyt małe, a przez to ucięcie nie można nic odczytać.
Jest wiele błędów graficznych, typu przenikanie broni przez obiekty, itp. poza tym, sama oprawa graficzna też nie zachwyca, min. ząbki na ścianach na cieniach od kręcącego się wentylatora, itp. ale te napisy to największa bolączka, zwłaszcza dla osoby słabowidzącej i dla bliskowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tego DC i powiem szczerze, że jest świetny. Nie mogę się przyzwyczaić do tego modelu jazdy, jest jakiś taki inny, ale to może kwestia czasu. Pośmigałem trochę na deszczu, trochę na słońcu. DC wygląda naprawdę pięknie. Szkoda, że Evolution tak wystartowało kiepsko z tą grą bo gdyby te warunki pogodowe, aparat itd były jeszcze na premierę gry to może lepiej by to wypadło. Z racji, że mam DC raczej nie kupię już żadnej innej ścigałki do czasu premiery GT więc DC musi wystarczyć na długo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC jest świetne. Ja kupiłem zaraz po premierze, pomimo negatywnych recenzji i nie żałuję. To jest jedna z najlepszych ścigałek w jakie grałem, a sprawdziłem naprawdę wiele tytułów, od prymitywnych Arcade, po symulacje pokroju GTR. Teraz zbieram na Season Pass, bo szykują się super wozy w nowym DLC!

PS. Teraz gdy wyzwania klubowe działają jak należy to czasem siedzę ponad godzinę i tłukę jeden tor, byle być najlepszym na liście. Urywanie kilkunastu tysięcznych sekund, mmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 00:10, Diverso napisał:

Zobacz jak masz ustawione rozciągnięcie w PS4. Może dlatego masz ucięte napisy, u mnie
wszystko wyświetla się jak należy.


A jak to sprawdzić? Gdzie tego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci, to na pewno USTAWIENIA ---> Dźwięk i Ekran. Tam powinna być taka opcja. Ja osobiście przy GTA V mam ekran nie rozciągnięty, tylko maksymalnie "wciągnięty" do środka. Ale np. przy takim DriveClubie czy Velocity, muszę go rozciągać, bo gra nie wyświetla się na całej powierzchni telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 00:37, Diverso napisał:

Z pamięci, to na pewno USTAWIENIA ---> Dźwięk i Ekran. Tam powinna być taka opcja.
Ja osobiście przy GTA V mam ekran nie rozciągnięty, tylko maksymalnie "wciągnięty" do
środka. Ale np. przy takim DriveClubie czy Velocity, muszę go rozciągać, bo gra nie wyświetla
się na całej powierzchni telewizora.


Chodzi o ustawienia w grze, czy ustawienia konsoli?
Te w grze już sprawdzałem i nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 00:42, Diverso napisał:

Ustawienia konsoli.


Niestety, nie ma tam żadnej opcji rozciągnięcia ...
mam wybór rozdzielczości ( z domyślnej dałem na 1080p 0, wybór wielkości tv ( 40 cali ) oraz wybór ustawienia obszaru wyświetlania, co zwiększyłem już w samej grze i nic to nie dało. Nadal jest źle i napisy wyświetlają się nieprawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępny ten uniwersalny kod na 10% zniżkę w psstore. Szkoda tylko, że większość wróciła do starych cen. PES 2015 na promo kosztował 124zł, wcześnie był chyba jakoś po 111zł, a teraz 249... heheheheh. Maj gad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 11:35, Damianuss1 napisał:

Jest już dostępny ten uniwersalny kod na 10% zniżkę w psstore. Szkoda tylko, że większość
wróciła do starych cen. PES 2015 na promo kosztował 124zł, wcześnie był chyba jakoś po
111zł, a teraz 249... heheheheh. Maj gad.


ta. bardzo dziwna zbieżność dat. eh. co ma być za rekompensata? i tak nikt nie kupuje gier po normalnych cenach, nawet z 10% zniżką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 16:33, MrGregorA napisał:

co ma być za rekompensata?

Dziadowska, do tego ważna 3dni. Dobrze chociaż, że przedłużyli plusowiczom tego plusa na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2015 o 16:33, MrGregorA napisał:

ta. bardzo dziwna zbieżność dat. eh. co ma być za rekompensata? i tak nikt nie kupuje
gier po normalnych cenach, nawet z 10% zniżką...


Nikt w PL nie kupuje.. ale PL dla kazdej firmy to smieciowy rynek. To nie wina firmy a to na jaki kraj jest budowany. Dla brytyjczyków czy amerykanów alb o niemców to znizka jak każda inna fajna bo zawsze 10% nizej od normalnej ceny maja. U nas ta cena to nie jest normalna, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 19:34, MrGregorA napisał:

wiesz, na forach wszyscy na to narzekają - bez względu na narodowość


Na ceny? Jakoś nie zauważyłem a najczęściej własnie fora i komentarze pod newsami czytam zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 20:00, Kafar napisał:

> wiesz, na forach wszyscy na to narzekają - bez względu na narodowość
>

Na ceny? Jakoś nie zauważyłem a najczęściej własnie fora i komentarze pod newsami czytam
zagraniczne.

nie. na te 10% znizki i rozminiecie się jej z promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować