Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2015 o 15:19, Piotrek_K napisał:

W przypadku smierci w Centralnym Yahram, czas wynosi 42sekund.
CZTERDZIESCI DWIE sekundy do ponownego grania!


Oj tam, oj tam. Czepiasz sie ;) Na atari czekalo sie po kilkanascie minut na wczytanie. I nie wolno bylo kichac w poblizu magnetofonu!

Mam nadzieje, ze wypuszcza te latke do przyszlego tygodnia. 1 kwietnia wyplata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 10:51, Ring5 napisał:

Na atari czekalo sie po kilkanascie minut na wczytanie. I nie wolno bylo kichac w poblizu magnetofonu!

Kichac? Ja staralem sie nie oddychac i w ogole ruszac, zeby nie zaburzyc tej delikatnej rownowagi, ktora moglaby zniszczyc proces wczytywania :D


PS. Nowy firmware dla PS4 (z funkcja suspend/resume) ma sie pojawic 26.03.2015
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1017106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 12:52, Kirabaxior napisał:

Warto te Ground Zeroes brać? Nie jestem fanem MGSa, nie gralem w żadną część.


Jesli lubisz skradanki czy strzelaniny to tak. Nie bedziesz rozumial kawalka fabuly, ale nawet dla misji pobocznych mozna.

Ja jestem fanem MGSa i za GZ zaplacilem pelna cene na PS4. I nadal jestem zachwycony, kolekcjonerka Phantom Pain zamowiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 12:52, Kirabaxior napisał:

Warto te Ground Zeroes brać? Nie jestem fanem MGSa, nie gralem w żadną część.

Za te trzy dychy warto. Ciężko ci będzie skumać kto jest kim, ale sam gameplay jest tego wart. Masz PS3 więc możesz sobie sprawić Legacy Collection i nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn już nie mam, bo sprzedałem, ale na stancji stoi PS3 kumpla. Jednakże nie skupiałbym się raczej na fabule grając obok nich :P w ogole jakoś MGS mnie nie jara. Ale sam gameplay Ground Zeroes mi się podoba. Otwartość świata, możliwość zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 13:34, Kirabaxior napisał:

Ground Zeroes mi się podoba. Otwartość świata, możliwość zabawy.

Inni twórcy mogliby się uczyć od Kojimy jak robić gry z dużymi możliwościami. MGSy takie właśnie są. W jakiej produkcji ostatnio mieliśmy stosowne użycie kamuflażu do terenu? Potrzebę jedzenia bo inaczej stamina maleje i biegać się nie da, wykorzystywanie przeróżnych środków leczniczych do różnego typu ran, a nie zwykłe podniesienie apteczki. Geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 13:54, Kirabaxior napisał:

Ma sens. Tak jest też w Ground Zeroes, czy mowisz o poprzednich częściach?

To akurat o poprzednich. GZ to tylko takie demo trzeba pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to srednio mi sie podoba ten Bloodborne poki co, jakos nie moge sie w ta walke wczuc, wszystko wydaje mi sie strasznie chaotyczne, Dark Souls mi sie bardziej podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:50, Cykada85 napisał:

wczuc, wszystko wydaje mi sie strasznie chaotyczne, Dark Souls mi sie bardziej podobal.

Jest bardziej dynamicznie bo trzeba szybko ciosów unikać. Tez mi się wydawało na początku jak tobie, ale przy 10 przechodzeniu tego samego miejsca już jest gładko :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest jakkolwiek ze sobą powiązane, ale po tej najnowszej aktualizacji strasznie powoli mi się wszystko ściąga. Kupiłem sobie 4 godziny temu Lara Croft and the Temple of Osiris i gra ściągnęła się dopiero w 1/3, normalnie miałbym już ją z godzinę temu całą. Ktoś też ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 19:08, Reffan napisał:

Nie wiem czy to jest jakkolwiek ze sobą powiązane, ale po tej najnowszej aktualizacji
strasznie powoli mi się wszystko ściąga. Kupiłem sobie 4 godziny temu Lara Croft and
the Temple of Osiris i gra ściągnęła się dopiero w 1/3, normalnie miałbym już ją z godzinę
temu całą. Ktoś też ma taki problem?


U mnie to samo, 2,5 giga patch do Bloodborne sciagal 6 godzin a normalnie zajelo by to 30 minut.


@Damianuss1
U mnie az tak zle nie jest, 3 bossow lezy a grac zaczalem w sumie dzisaj. Szkoda tylko ze gra powiela bledy poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 19:08, Reffan napisał:

Nie wiem czy to jest jakkolwiek ze sobą powiązane, ale po tej najnowszej aktualizacji
strasznie powoli mi się wszystko ściąga.

Wątpię w powiązanie. Raczej serwery sa chwilowo przeciążone.
Ja wczoraj, juz po patchu pobierałem Tales from the Borderlands i patch do Bloodborne, i szło zupełnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować