Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć północ czyli słowo zgreda

50 postów w tym temacie

Nie zgadzam sie z myślami zawartymi w artykule. Wydaje mi się, że to MY z wiekiem więcej wymagamy.przede wszystkim dziś jest więcej tytułów, a gry oferują ładne efekty. mamy też kino, dvd, tv, niektórzy wiedzą nawet co zrobić z książką. większa konkurencja - większe wymagania. gdy na rynku było 10% z tego co dziś, niemal każdy tytuł był na wagę złota. byliśmy spragnieni grania, to było coś nowego!! bo czy gra z wilkiem łapiącym jajka (mam ją do dziś w domu!) ma fabułę lepszą niż hit z tego roku?? czy tetrisy miały więcej zagadek logicznych?? a shcematyczne przygodówki - idź, znajdź, dopasuj?? automaty - idź, strzelaj, idź.. itd.
główny nurt gier - czyli nie ogół!! - nigdy nie był zbyt ''inteligentny'' - tylko wtedy mniej wymagaliśmy i więcej nas cieszyło.
a! i na tym formum widać jak każde pokolenie ma swoje perełki. jedni besztają BG za poczatek końca, dla innych ta gra to Biblia.. przemyślcie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:37, Arclight napisał:

Wpisz w google "Handheld Quake". Pod pierwszym linkiem kryje się pecetowa wersja tej radzieckiej konsolki, z kilkunastoma grami ofcoz.

Dzięki. Jesteś wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2006 o 17:38, Martimat napisał:

(ps: czy ktoś wie jak zakonczył się żywot gamblera? razem z nim wg mnie zakończyła się pewna
złota era gier pc... tak jakoś w tamtych okoliczach "czasowych")



Gabler Umarł Grudniowym zimnym wieczorem roku 1999 a przyczyna smierci bylo dojscie do wniosku przez wydawce ze czasopismo przestało od jakiegos czasu przynośić zyski i czas zabic kure która nie znosi juz jajek redaktorzy porozchodzili sie do innych czasopism (min Click PLAY ŚGK niektórzy nawet po jakims czasie wylądowali w Virusie)
sam płakałem za Gamblerem Bo To pierwsze czasopismo jakie qpilem po zakupie kompa podobał mi sie ten klimat żółte strony kurde znowu sie rozczulam za starymi czasami potem zaczałem qpować CDA i robie to nadal
jakos mam szczęście do kuppowania dobrych czaspoism :D inne qpowałem sporadycznie A Gamblera i CDA co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>sam płakałem za Gamblerem Bo To pierwsze czasopismo jakie qpilem po zakupie kompa

Moim pierwszym byl Bajtek. Wow. Do dzic pamietam, numer 3/4 bo chyba wakacyjny i chyba pierwszy kolorowy - bo poprzednie dwa byly czarno-biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jusz hyba graczem nowej daty bo nowej ery czyli po Gamblerze 1st komp rocznik ''99 ach to były czasy Pamiętam pykałem wtedy w pierwszą larve ipierwszego queka :p Chodziłem wtedy do II kl. podtstawówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować