Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spotkaj się z Karoliną Gorczycą, polskim głosem Lary Croft i zdobądź jej autograf!

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

12 marca, w tydzień po premierze gry Tomb Raider, fani będą mieli okazję spotkać się osobiście z Karoliną Gorczycą, aktorką udzielającą głosu Larze Croft w polskiej wersji językowej gry.

Przeczytaj cały tekst "Spotkaj się z Karoliną Gorczycą, polskim głosem Lary Croft i zdobądź jej autograf!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem... Najpierw Hitman i spotkanie z panem Pawłem, teraz TR i spotkanie z panią Karoliną. Cenega potrafi dobrze zareklamować grę którą wydaje ^^
Niewiasta zacna, więc nie ma co się martwić o brak tłumów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Karolina jest bardzo atrakcyjna :3 Ah... Gdybym tylko mieszkał w Warszawie. Ale rzeczywistość jest inna i musi mi wystarczyć jej słodki głos w nowym Tomb Raider :) Bardzo mi pasuję jej głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 20:12, Maciejus92 napisał:

A ja żeby zmienić temat powiem, że kompozycja kolorystyczna tego zdjęcia jest bardzo
estetyczna xD

Ha. Ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie mówcie że Tomb Raider będzie dostępny tylko z polskim dubbingiem. W Crysisa grać nie mogę bo krew mnie zalewa jak słysze te polskie wypociny. Trzeba będzie sprowadzić z zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 21:57, Moooras napisał:

Dlaczego to zawsze jest na Marszałkowskiej?


Pewnie dlatego że jest w centrum Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pani Karolina jest bardzo atrakcyjna :3 Ah... Gdybym tylko mieszkał w Warszawie. Ale
> rzeczywistość jest inna i musi mi wystarczyć jej słodki głos w nowym Tomb Raider :) Bardzo
> mi pasuję jej głos :)

Pamiętam ją jeszcze z liceum w Biłgoraju, była nawet z kumplem z klasy na studniówce, wiec jestem z nią na grupowej fotce - jak widzisz nie trzeba być z Warszawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam ją jeszcze z liceum w Biłgoraju, była nawet z kumplem z klasy na studniówce,
> wiec jestem z nią na grupowej fotce - jak widzisz nie trzeba być z Warszawy :P

+100 do rispektu na dzielni? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 22:41, gmx napisał:

Pamiętam ją jeszcze z liceum w Biłgoraju, była nawet z kumplem z klasy na studniówce,
wiec jestem z nią na grupowej fotce - jak widzisz nie trzeba być z Warszawy :P

Przyjedź rozdawać swoje autografy. Konkurencje jej zrobisz;).
Osobiście nie zachwycił mnie jej głos w TR, więc raczej przerzucę się na angielską wersję (jeżeli będzie możliwość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pamiętam ją jeszcze z liceum w Biłgoraju, była nawet z kumplem z klasy na studniówce,
>
> > wiec jestem z nią na grupowej fotce - jak widzisz nie trzeba być z Warszawy :P
>
>
> +100 do rispektu na dzielni? :o

za stary jestem na dzielnię :P nie obejrzałem żadnego z nią filmu a jedyna reakcja na tytuł newsa to "hmm, skąd ja znam to nazwisko" - to było 13 lat temu, raczej myśl że nigdy nie wiadomo kto gdzie skończy za kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 21:54, majkel666 napisał:

no nie mówcie że Tomb Raider będzie dostępny tylko z polskim dubbingiem. W Crysisa grać
nie mogę bo krew mnie zalewa jak słysze te polskie wypociny. Trzeba będzie sprowadzić
z zachodu...



@majkel666
Edycje kolekcjonerskie i survival są tylko w wersji angielskiej :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no nie mówcie że Tomb Raider będzie dostępny tylko z polskim dubbingiem. W Crysisa grać
> nie mogę bo krew mnie zalewa jak słysze te polskie wypociny. Trzeba będzie sprowadzić
> z zachodu...

To sprowadzaj , co nas to obchodzi ?

Jeśli ktoś do Warszawy nie może jechać to na pocieszenie :


http://www.youtube.com/watch?v=sSyFjbcxNEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pamiętam ją jeszcze z liceum w Biłgoraju, była nawet z kumplem z klasy na studniówce,
>
> > wiec jestem z nią na grupowej fotce - jak widzisz nie trzeba być z Warszawy :P
>
>
> +100 do rispektu na dzielni? :o

Raczej + 100 do wspomnień + (10% szansy na krytyczną podwyżkę w pracy)

@Topic
Dobrze dobrany kobiecy głos, przyjemnie się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować