Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek: współczesne postrzeganie gier single-player musi się zmienić

28 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2013 o 22:41, pawbuk napisał:

W tej chwili już jest tak, że Steam mnie co chwilę informuje o osiągnięciach znajomych,
o tym w co grają, kiedy grają itd.

Możesz to wyłączyć w ustawieniach, jeśli chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami zmierzamy w taką właśnie stronę czy mam się to podoba czy nie. Bądźmy szczerzy takie pomysły nigdy nie uderzyły by im do głowy gdyby nie to, że gracze i tak kupią - ba zyski będą większe. Pewnie niedługo doczekamy się reklam w czasie wczytywania gry - bo przecież żal nie wycisnąć jeszcze paru groszy z produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 22:56, Dared00 napisał:

Możesz to wyłączyć w ustawieniach, jeśli chcesz ;)


Szczerze mówiąc nigdy mi się nie chciało szukać odpowiedniej opcji, a i tych komunikatów nie mam zbyt wiele, bo też i znajomych na Steamie mam zaledwie kilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce się w takie coś bawić, to proszę bardzo, ale chcę mieć wybór, bo istotnie jak gram sam, to gram sam i nie chcę żadnych przeszkadzajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W tej chwili już jest tak, że Steam mnie co chwilę informuje o osiągnięciach znajomych,
> o tym w co grają, kiedy grają itd.
Ja mam to jedynie, gdy otworzę zakładkę SPOŁECZNOŚĆ. W czasie gry nie wyskakują mi takie komunikaty.

> Ja lubię klasycznego single
> playera, gdzie mogę wsiąknąc w grę i nie jestem co chwilę wyrywany idiotycznym komunkatem,
> że mój znajomy gra w jakieś gówno, o którym nigdy wczesniej nie słyszałem :D
To akurat mi nie przeszkadza. Pojawia się na chwilę, znika. Nie mam takich powiadomień przez całą grę.

> Jesli ktoś będzie chciał mi na siłę narzucić taką grę społecznościową w zamian za zwykłego
> single playera, to chyba podziękuję...
To już nie będzie single player. Single Multi? To coś chorego! Ja jestem zdecydowanie na nie. Jak włączam grę singlową, to nie obchodzi mnie to, co robi w danej grze znajomy ani to, co osiągnął. Skupiam się na swojej grze.

EDIT:
Widzę, że odpowiedź ze strony newsa nie daje sobie rady z cytowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech się zajmą najpierw grą, bo na cholere komu jakieś funkcje społecznościowe w pięcio godzinnym gniocie z ładną grafiką, a w takim kierunku to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam nic przeciwko tylko jest jedno "ale".

Problemem w tym przypadku jest ewentualne podejście wielkich koncernów do tej idei i szczerze tutaj są największe obawy. Jedyna gra która zrobiła to dobrze to Anno 2070 bo reszta to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię takich, co to kurde wiedzą najlepiej czego chcą gracze...
Nie po to gram sam, skupiam się na grze, żeby mi na siłę tę grę łączyć z jakimś mechanizmem online, albo co gorsza, z jakimiś pierdołami, tfu, społecznościowymi, tfu.
I tak mnie wkurza na Steam, że jak sobie gram to mi nagle czat napiernicza...
Ech, panie Yerli, stuknij się pan w czoło i zabierz się do pracy nad porządną grą a nie wymyślaj pan głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować