Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS Plus odegra znaczącą rolę na PlayStation 4

17 postów w tym temacie

chyba mnie szlag trafi >_< nie dosc ze M$ z nas sciaga pieniadze za granie online ktore powinno byc darmowe to Sony sie do tego przylaczy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> chyba mnie szlag trafi >_< nie dosc ze M$ z nas sciaga pieniadze za granie online
> ktore powinno byc darmowe to Sony sie do tego przylaczy ?!

Sęk w tym, że póki ludzie płacą, dając z siebie zdzierać, póty M$ będzie ściągać haracz. Niestety nie brakuje tych, co mają za ciężkie portfele.

Mam nadzieję, że Sony zostawi darmową grę po necie w spokoju, choć mnie to i tak rybka, bo Plusa na bank będę opłacać. Jednak na tych, co tej usługi nie chcą, nie powinno się wymuszać kupowania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na 100% sony da płatny online aby grać
Tego nie wiesz tak naprawdę. Ja osobiście ostatni rok płacę za xblajfa i więcej już złotówki na to nie dam. Słabe promocje, praktycznie opłata tylko i wyłącznie za możliwość grania po sieci. Mam to gdzieś, że moje dane są lepiej chronione czy nie ma lagów. To powinien być standard. Złodziejstwo w biały dzień. Mam nadzieję, że Sony nie popełni tego błędu. Jeśli w przypadku Sony ma być tylko lepiej to opłacanie abonamentu, w którym dostajemy darmowe gry itp są opłacalne. A tymczasem z czym MS mi wyjeżdżą? 1%-3% rabatu za gamescore dla gier arcade? Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby za możliwość grania po sieci trzeba było płacić. Za dużo powpychali tych ustreamów, share i innych popierdółek, a potem się tym chwalili, aby teraz wyjechać, że to wszystko będzie płatne + granie po sieci, byo by bardzo nieładnie z ich strony :P. PS Plus to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > na 100% sony da płatny online aby grać
> Tego nie wiesz tak naprawdę. Ja osobiście ostatni rok płacę za xblajfa i więcej już złotówki
> na to nie dam. Słabe promocje, praktycznie opłata tylko i wyłącznie za możliwość grania
> po sieci. Mam to gdzieś, że moje dane są lepiej chronione czy nie ma lagów. To powinien
> być standard. Złodziejstwo w biały dzień. Mam nadzieję, że Sony nie popełni tego błędu.
> Jeśli w przypadku Sony ma być tylko lepiej to opłacanie abonamentu, w którym dostajemy
> darmowe gry itp są opłacalne. A tymczasem z czym MS mi wyjeżdżą? 1%-3% rabatu za gamescore
> dla gier arcade? Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a cyfrowy Polsat i cryfra plus cały czas to samo a rocznie wychodzi minimum 900zł
za samego neta tez się płaci wiec nie gadaj że na Sony grasz za darmo najtańszy net w pl to rocznie 700zł czyli 5 lat na xbl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PS+ ma dalej działać w takiej formie jak teraz, ale z oczywistymi usprawnieniami wynikającymi z mocy nowej konsoli, to już teraz mogę wyjąć portfel. Odkąd opłacam abonament cały czas mam w co grać. Na upartego nie trzeba kupować w ogóle gier. Ostatnie tytuły to np. Batman: Arkham City, Bulletstorm, Mortal Kombat, Sleeping Dogs czy Mass Effect 3. I wiele innych. Co jakiś czas są promocje na wysokość abonamentu (i to tak po 40% zniżki). Dla graczy z mniejszą ilością czasu na ogranie nowych tytułów- jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> a cyfrowy Polsat i cryfra plus cały czas to samo a rocznie wychodzi minimum 900zł
> za samego neta tez się płaci wiec nie gadaj że na Sony grasz za darmo najtańszy net w
> pl to rocznie 700zł czyli 5 lat na xbl

Twój post jest głupi i powinieneś się czuć głupio :P
Jak masz xbl opłacone, to grasz ot tak, bez opłacania tego internetu za "700zł"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez przesady z tym XBOX Live - 48 zł za 3 miesiące to znowu nie są takie duże pieniądze. Po prostu mniej fajek spalicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 11:57, Tomitechnodrome napisał:


a cyfrowy Polsat i cryfra plus cały czas to samo a rocznie wychodzi minimum 900zł
za samego neta tez się płaci wiec nie gadaj że na Sony grasz za darmo najtańszy net w
pl to rocznie 700zł czyli 5 lat na xbl


700 zł rocznie za net? Ciekawe, gdzie Ty mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi płacić za granie online na konsoli, skoro w zdecydowanej większości to samo mam na kompie, za darmo, z darmowymi modyfikacjami/mapami itd i do tego na pewno z 60+ fps oraz obsługą myszki (niezastąpionej w strzelankach multiplayer)? Wychodzi na to, że tak na prawdę płaciłbym za grę online w ex''y, z czego i tak mało który ma tak na prawdę porządny multi. Wątpię aby poszli w tym kierunku, PS+ stało się popularne właśnie dzięki hojności Sony, a nie dlatego że było koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 18:25, TobiAlex napisał:

700 zł rocznie za net? Ciekawe, gdzie Ty mieszkasz.


Tyle kosztuje właśnie (i to nawet nie jakiś super szybki), ale pod warunkiem że jest to internet bez umowy. Ja sam mam bez umowy np, bo najpierw nie byłem pewien co do jakości (i nie chciałem walczyć tak jak kiedyś z Dialogiem, który i tak miał moje lagi w dupie), a teraz i tak wiem że będe się przeprowadzać, po co więc płacić potem kary :P Tani internet jest więc tylko dla ludzi, którzy są przekonani co do jakości i ustatkowani przynajmniej na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować