Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2014 o 17:56, Eff3ctiv3 napisał:

Nie, ja takich sytuacji nie miałem :D Konsola czy PC?


PC, a tutaj próbka (sorki za słabą jakość)

20140215182729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 18:31, Eff3ctiv3 napisał:

Hahaha, to niezłe rzeczy dzieją się w wersji PC. Ja gram na PS3 i takich sytuacji całe
szczęście nie mam :)


Kilka innych zdjęć, niestety nie mam zdjęcia Kawki w wersji "Latający Hollender", ale wyglądało to dość ciekawie. Przyszłam nad wodę by wejść na Kawkę, wg mapy miała być w danym miejscu, ale jej nie było. No to kliknęłam na łódkę by mnie zabrała na pokład i wylądowałam w chmurach ... na statku wiszącym dziobem w górę ... z którego co chwilę spadał jakiś członek załogi i topił się w morzu :) Ech, różne mi się przytrafiały historie w świecie asasynów, ale to chyba było najdziwniejsze do tej pory.

20140215183423

20140215183430

20140215183436

20140215183443

20140215183504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 18:31, Eff3ctiv3 napisał:

Hahaha, to niezłe rzeczy dzieją się w wersji PC. Ja gram na PS3 i takich sytuacji całe
szczęście nie mam :)


Grałem na PC i takie coś nie zdarzyło mi się ani razu, jednie dwa razy Edward wpadł mi w teksturę statku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 18:51, Wszystkozajete napisał:

Grałem na PC i takie coś nie zdarzyło mi się ani razu, jednie dwa razy Edward wpadł mi
w teksturę statku ;)


Mi też wpadał, gdy próbowałam się wspiąć od rufy. Wydaje mi się, że w niektórych liniowcach jest jakaś dziura nad oknami kabiny kapitana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w Freedom Cry podczas cutscenek wywala mnie na pulpit(jesli je omine wszystko jest ok ) ktoś wie w czym jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 21:28, miodus napisał:

Grając w Freedom Cry podczas cutscenek wywala mnie na pulpit(jesli je omine wszystko
jest ok ) ktoś wie w czym jest problem ?

OK poradziłem sobiew gdyby ktoś miał ten sam problem to nalezy wyłączyć fizykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję przyjaciół, żeby zrobić czwartą część misji z AC Initiates - ADMIRAL OF THE BLACK. Muszę pomóc w misji floty Kenway-a i eskortować statek z użyciem floty Kenway-a. Poprosiłbym o zaproszenia, mój Uplay ID - swengus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...
ostatnio w AC IV BF grałem w grudniu ub. roku, dzisiaj chciałem zagrać ponownie, najpierw Uplay zaczął mi pobierać jakiś patch a potem przy próbie uruchomienia gry AVG Free wykrył mi jakiegoś wirusa - wywaliłem go ale po tym gra nie chciała się już uruchomić. sprawdziłem spójność plików gry i wykryło sporo błędów, dałem "napraw'' ale mimo iż Uplay już nic nie wykrył to gra nie chciała się odpalić...
odinstalowałem ją i zainstalowałem od nowa, znowu pobrałem patch i chciałem uruchomić grę i znowu AVG wykrył mi tego wirusa 9fotka poniżej), co z tym zrobić?.

20140517173002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że uruchamia mi się AC III i Revelations ale przy FC3 jest ten sam wirus co w przypadku ACIV
odinstalować Uplay?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:30, lis_23 napisał:

Mam problem...
ostatnio w AC IV BF grałem w grudniu ub. roku, dzisiaj chciałem zagrać ponownie, najpierw
Uplay zaczął mi pobierać jakiś patch a potem przy próbie uruchomienia gry AVG Free wykrył
mi jakiegoś wirusa - wywaliłem go ale po tym gra nie chciała się już uruchomić. sprawdziłem
spójność plików gry i wykryło sporo błędów, dałem "napraw'' ale mimo iż Uplay już nic
nie wykrył to gra nie chciała się odpalić...
odinstalowałem ją i zainstalowałem od nowa, znowu pobrałem patch i chciałem uruchomić
grę i znowu AVG wykrył mi tego wirusa 9fotka poniżej), co z tym zrobić?.

Spróbuj zreinstalować
http://techformator.pl/problem-msvcr100-dll-brak-microsoft-visual-c-2010-x86/
albo
https://dl.dropboxusercontent.com/u/46860452/msvcr100.dll
lepiej wrzuć do katalogu z assassin creed. DDLka jest moja, bo w necie można trafić na jakieś wirusy.
Używam też kasperskiego więc możliwe, że jeśli znów coś wykryje, to false positive. Osobiście polecam rozwiązanie nr 1.


Osobiście bym przeskanował innym antywirusem jeszcze system. Np combofixem. Awaryjnie masz moją dllkę, która zastąpi twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:42, SurgeonOfDeath napisał:

Spróbuj zreinstalować
http://techformator.pl/problem-msvcr100-dll-brak-microsoft-visual-c-2010-x86/
albo
https://dl.dropboxusercontent.com/u/46860452/msvcr100.dll
lepiej wrzuć do katalogu z assassin creed. DDLka jest moja, bo w necie można trafić na
jakieś wirusy.
Używam też kasperskiego więc możliwe, że jeśli znów coś wykryje, to false positive. Osobiście
polecam rozwiązanie nr 1.


Pobrałem to drugie i co z tym zrobić?, wrzucić do katalogu z grą?, cy mogę to też wrzucić do FC3?
dziwna to sytuacja, gdyż z miesiąc temu uruchamiałem FC3 i wszystko było ok, na dodatek, obie gry są na innych partycjach dysku, więc problem powinien leżeć po stronie dysku C.
Póki co, skanuję dysk C AVG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2014 o 17:51, lis_23 napisał:

Pobrałem to drugie i co z tym zrobić?, wrzucić do katalogu z grą?, cy mogę to też wrzucić
do FC3?

tak. Ewentualnie do katalogu z którego usunął ci antywirus dllke, ale ja bym wrzucił
do katalogu z grą gdzie masz exe.
Pierwsze rozwiązanie jest prostsze. Drugie bezpieczniejsze.

Dnia 17.05.2014 o 17:51, lis_23 napisał:

dziwna to sytuacja, gdyż z miesiąc temu uruchamiałem FC3 i wszystko było ok, na dodatek,
obie gry są na innych partycjach dysku, więc problem powinien leżeć po stronie dysku
C.
Póki co, skanuję dysk C AVG.

Przeskanuj Combofixem, albo Kasperskim trialem. Czymś innym warto spróbować, bo wydaje mi się, że to był fałszywy alarm.

Jak ściągniesz, to daj znać czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem dysk C AVG i wykrył mi usunął 9 zagrożeń i teraz znowu AC IV się nie uruchamia (ponownie sprawdzam spójność plików gry), przeskanowałem sam Uplay i nie ma zagrożeń
trochę to dziwne gdyż wygląda na to, że wirus tworzy się wraz z instalacją gry...i dlaczego AC III i Revelations działają normalnie, a AC IV i Far Cry 3 już nie?.
Co do innego antywirusa, czy to się nie pogryzie z AVG?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 18:18, lis_23 napisał:

Przeskanowałem dysk C AVG i wykrył mi usunął 9 zagrożeń i teraz znowu AC IV się nie uruchamia
(ponownie sprawdzam spójność plików gry), przeskanowałem sam Uplay i nie ma zagrożeń

trochę to dziwne gdyż wygląda na to, że wirus tworzy się wraz z instalacją gry...i dlaczego
AC III i Revelations działają normalnie, a AC IV i Far Cry 3 już nie?.
Co do innego antywirusa, czy to się nie pogryzie z AVG?.

Jak już mówiłem, że darmowe antywirusy czasem źle alarmują. W przypadku tak starego c++10, to się nawet bardzo dziwię, bo powinni mieć to w bazie. W każdym razie no AVG popsuł ci grę. Mi nawet KIS czasem mówi, że moje stare programy to wirusy dlatego zawsze się zastanowię czy kasować wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już działa, po usunięciu tych wirusów przez AVG i ponownej instalacji gry (drugiej dzisiejszego dnia), nie mam już żadnego komunikatu o wirusie ;)
grę ustawiłem na max, łącznie z Physyx i muszę powiedzieć, że odrobinę przycina podczas szybkiego biegu oraz podczas dynamicznych starć morskich, obawiam się więc, że najnowszy Wolfenstein czy WD mogą sprawić problem mojemu sprzętowi, gdyż o ile grafikę mam dosyć mocną, to jednak procesor (pomimo faktu, że I7 nie ma zbyt wielkiej przewagi nad I5) może być przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem zmuszony zrobic formata systemu oraz zrobilem format dysku d ze wzgledu na bledy
Poz ainstalowaniu gry zapisyz sychronizacji cloud nie dzialaja
Jak to odzyskac ? Czy jestem zmuszony ponownie grac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 12:23, karolekx23x napisał:

Witam bylem zmuszony zrobic formata systemu oraz zrobilem format dysku d ze wzgledu na
bledy
Poz ainstalowaniu gry zapisyz sychronizacji cloud nie dzialaja
Jak to odzyskac ? Czy jestem zmuszony ponownie grac od nowa?


Nie odzyskasz, musisz grać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować