Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Aby z dysku d skopiowalem folder z assasins black flag bylem przekonany ze tam sa seyvy a tu niespodzianka jakies foldery ktore w niczym nie pomogly

Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długiej przerwie postanowiłem wrócić do BF. Uruchamiam Uplay, odpalam grę... i otrzymuję info, że gra musi pobrać sobie aktualizacje. Ok, czemu nie, może jakieś łatki wyszły. Ale zdziwiłem się lekko, gdy zobaczyłem, że do pobrania jest ponad 5 giga danych. Ja rozumiem, że dawno nie grałem, ale bez przesady... Naprawdę tyle łatek wyszło, czy po prostu pobiera sobie Freedom Cry (którego nie posiadam), jak robią to inne tytuły?

I przy okazji drugie pytanko: czy poza Freedom Cry mają się jeszcze ukazać jakieś dodatki, czy ubi kompletnie sobie już odpuściło czwórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freedom Cry jest fajne?, zastanawiam się, czy nie zakupić pełnych wydań ACIII i IV dla dodatków DLC, właśnie, warto? (ACIII Edycja Waszyngtona to koszt ok 74 zł a AC IV Black Flag - Jackdaw Edition najtaniej 112 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło może coś w rodzaju GOTY do black flag? Chodzi mi o wersję na PS3, bo wydaje mi się, że w euro agd było coś ze specjalnymi misjami, poza tymi co już są w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 19:21, maniekk napisał:

Wyszło może coś w rodzaju GOTY do black flag?


Wyszło. Nazywa się to Assassins Creed IV: Black Flag - Jackdaw Edition. W takim czarnym pudełku. :) W zestawie jest AC IV + season pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 01:10, Wojman napisał:

Wyszło. Nazywa się to Assassins Creed IV: Black Flag - Jackdaw Edition. W takim czarnym
pudełku. :) W zestawie jest AC IV + season pass.


Ale ta wersja nie jest dostępna na PS3. A właśnie pisałem, że miałoby być na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterowaniem na mapie.Nie mogę swobodnie i płynnie poruszać żółtym znacznikiem,jak na obrazku.Próbowałem już używać chyba wszystkich klawiszy na klawiaturze ale bez skutku.

20140727204614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 20:50, calwert napisał:

Mam problem ze sterowaniem na mapie.Nie mogę swobodnie i płynnie poruszać żółtym znacznikiem,jak
na obrazku.Próbowałem już używać chyba wszystkich klawiszy na klawiaturze ale bez skutku.

Spróbuj myszką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że próbowałem i nic.A co do tych klawiszy,to miałem na myśli starowanie à la RTS np:
myszka + Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 22:49, calwert napisał:

No właśnie o to chodzi że próbowałem i nic.A co do tych klawiszy,to miałem na myśli starowanie
à la RTS np:
myszka + Shift.


Nie chce mi się teraz włączać AC, ale wydaje mi się, że to sterowanie na mapie nigdy nie było "swobodne" poruszało się raczej od punktu do punktu (w sensie, musiało byc jakieś odniesienie na mapie). Ale chyba nie dało się kliknąć w dowolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 23:07, Rick napisał:

Nie chce mi się teraz włączać AC, ale wydaje mi się, że to sterowanie na mapie nigdy
nie było "swobodne" poruszało się raczej od punktu do punktu (w sensie, musiało być jakieś
odniesienie na mapie). Ale chyba nie dało się kliknąć w dowolne miejsce.


Na pewno się dało, bo pamiętam, że tak szukałem wyzwań społecznościowych, brałem namiary z jakiegoś forum i ręcznie zaznaczałem pozycje np. na otwartym morzu w poszukiwaniu białego wieloryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Kursorem można dowolnie poruszać, za to wskaźnikiem już nie. Przeskakuje pomiędzy punktami na mapie. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale u mnie się tak nie da. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 14:25, Rick napisał:

Sprawdziłem. Kursorem można dowolnie poruszać, za to wskaźnikiem już nie. Przeskakuje
pomiędzy punktami na mapie. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale u mnie się tak nie da. :P


Nie chce mi się uruchamiać gry, żeby to sprawdzić, ale chyba masz rację. Poruszałem kursorem po mapie i klikałem w orientacyjną pozycję, później ewentualnie korygowałem, klikając obok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Grałem na PC w AC I, II, Brotherhood. Revelations i AC III są mi obce. Zakupiłem sobie PS4 i myślę nad kupnem AC IV. Czy jest sens grać w AC IV nie znając Revelations i AC III ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 09:49, Chlorofil napisał:

Mam takie pytanko. Grałem na PC w AC I, II, Brotherhood. Revelations i AC III są mi obce.
Zakupiłem sobie PS4 i myślę nad kupnem AC IV. Czy jest sens grać w AC IV nie znając Revelations
i AC III ?

Spokojnie możesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 10:27, Chlorofil napisał:

A nie będę czuł jakiejś luki w fabule ? Nie pogubię się ?

Nie, linia fabularna jest nowa. Możesz spokojnie grać. IV ukończyłem na X360, też nie grałem w III, a fabuły Brotherhooda i Revelation nawet nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W IV jest nowy bohater, więc raczej powinno wszystko być jasne.
Osobiście jednak pozwolę sobie dodać, że IV jest (dla mnie) średniawa- polecam mimo wszystko zapoznać się z II (najlepsza część) i ewentualnie Brotherhood- potem poziom spada. Może dlatego, że jednak po pewnym czasie serie gier się nudzą? Nie wiem. Ja mam takie właśnie odczucia. Dwójkę przechodziłem kilka razy- pewnie już z cztery, a IV nawet nie ukończyłem.
Ale mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z tą serią, bo dopóki nie zrobią z tego całkowicie odgrzewanego kotleta to warto będzie grać, jakby nie patrzyć fabuła jest na dość wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 10:27, Chlorofil napisał:

A nie będę czuł jakiejś luki w fabule ? Nie pogubię się ?

Bohater Black Flag jest bardzo bliskim przodkiem paru postaci z AC3 więc siłą rzeczy pojawiają się pewne nawiązania i mosty łączące te dwie gry, ale to raczej kwestia zwykłych smaczków i ciekawostek, a nie szkieletu całej fabuły. Możesz grać bez przeszkód. Nawet wątek spoza Animusa jest nie bardzo powiązany z poprzednimi częściami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 10:47, Radekl2 napisał:

polecam mimo wszystko
zapoznać się z II (najlepsza część) i ewentualnie Brotherhood


Kilka postów wcześniej Chlorofil przecież pisze, że grał w I, II i Brotherhood. Nie grał natomiast w dalsze części, więc zastanawia się czy nie będzie problemu.

Jedyne co może być ciężkie do zrozumienia to wątek współczesny, ale to niewielki fragment gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować