Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torment: Tides of Numenera na Kickstarterze

41 postów w tym temacie

Moje 20$ już mają. Zawsze stałem murem za hardkorowymi, oldschoolowymi produkcjami, i mam zamiar potwierdzać to portfelem. Wolę tak wydać swoje pieniądze, niż na kolejnego kopiuj-wklej tasiemca.

PS. Małą ciekawostka. Chwilę posiedziałem na stronie ich KS, i z ciekawości policzyłem: obecne tempo przyrostu środków to około 1500 $ na minutę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:08, Terem napisał:

I już 900.000 przebite :-). Zebranie całej kwoty w jeden dzień? Niezły wyczyn.


Nie w jeden dzien, tylko w 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inXile? To przecież partacze którzy zrobili okropne Hunted: The Demon''s Forge... jak wy możecie tej ekipie dać wiary? Ha ha, wasza kasa ale to i tak zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:52, Fatal-X napisał:

inXile? To przecież partacze którzy zrobili okropne Hunted: The Demon''s Forge... jak
wy możecie tej ekipie dać wiary? Ha ha, wasza kasa ale to i tak zabawne.


Normalnie. Biorę drobne 100$ i wpłacam. Wielka mi afera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Ferdynanda Lipskiego : " milion pier****nych zielonych dolarów papierów..." w niecałe 7 godzin ... idą na rekord .. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:52, Fatal-X napisał:

inXile? To przecież partacze którzy zrobili okropne Hunted: The Demon''s Forge... jak
wy możecie tej ekipie dać wiary? Ha ha, wasza kasa ale to i tak zabawne.


zrobili tez swietego Bards Tale''a. I to ze ktos nie zrobil wybitnego slashera, nie znaczy ze zrobi slabego rpga. a ryzyko takie same jak przy kazdym preorderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca zbiórki pozostało jeszcze 30 dni, a już kwota 1 mln $ została przekroczona! Nice! :)) Ciekawe jak uzbierają kilka mln $, co z nimi zrobią? Jak będzie wtedy wyglądać gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dumny jestem, że się przyczyniam do realizacji tego projektu. Miałem wątpliwości, ale ogólny zarys problematyki i fabuły na koniec filmiku na Kickstarterze mnie przekonał. Owszem, wydaje się to być trochę powtórka z tego co zrobiono w P:T, a nie zapowiada wstrząsający i poruszający fabuła tytuł jakiego świat nie znał (a tym był P:T). Mimo to jednak, biorąc pod uwagę, że od czasu odejścia Infinity właściwie tylko DX:HR i Wiedźminy zbliżyły się do takiego takiego poziomu uznałem, że to dobra inwestycja.
I tak jest to ''leap of faith''... ale pewniejszy niż preorder na kolejnego AC, Dragon Age, Mass Effect, Diablo lub inny AAA produkt. Może nie olśni graficznie i będzie doprowadzał do krótkich ataków szału i rozpaczy bugami... ale pytanie co dla kogo się liczy. Wartość świetnej i dobrze opowiedzianej historii, mechaniki stawiającej wyzwanie i zmuszającej do myślenia, precyzyjnie zaplanowanego i zaprojektowanego spójnie świata przedstawionego oraz wielu innych rzeczy których nie uświadczymy we wspomnianych tytułach jest wystarczająca by uspraiedliwić ten zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak wielkie zainteresowanie da do myślenia wydawcom pseudo cRPG którymi jesteśmy karmieni od dłuższego czasu. Oczywiście to płonne nadzieje.

Niemniej pozostaje się cieszyć tak dużym wsparciem ambitnego jakby nie było projektu a jak się nie uda - spalimy na stosie, za podeptane marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:52, Fatal-X napisał:

inXile? To przecież partacze którzy zrobili okropne Hunted: The Demon''s Forge... jak
wy możecie tej ekipie dać wiary? Ha ha, wasza kasa ale to i tak zabawne.


Różnica jest taka, że teraz nie robią nic na zamówienie wydawcy, nie muszą się trzymać zasady "robimy grę dla szympansów, coby jak najwięcej casuali kupiło", nie muszą się przejmować robieniem super-duper grafiki (bo nie robią gry pod masy, dla których grafika to 50% wartości gry). Itp itd.

Ponadto, tyle razy wydałem już kasę na przereklamowany chłam wielkich wydawców, że wydając te skromne 20$ na projekt niezależny, który MOŻE przywrócić piękno dawnych cRPG-ów naprawdę nie jest żadnym ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:52, Fatal-X napisał:

inXile? To przecież partacze którzy zrobili okropne Hunted: The Demon''s Forge... jak
wy możecie tej ekipie dać wiary? Ha ha, wasza kasa ale to i tak zabawne.


Najpierw przeczytaj informacje na Kickstarterze, a potem gadaj głupoty. Wystarczy spojrzeć chociażby na gameplay Wasteland 2 by przekonać się, że to nie są partacze. Poza tym Hunted to ich zdecydowanie najgorsza gra, ale nie jedyna. Nowe Bard''s Tale wyszło im nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować