Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 19:55, Hubi_Koshi napisał:

To może na skanlatorów trzeba zrzędzić, nie na mangaków :-)


Być może masz absolutną rację.

Dnia 21.08.2009 o 19:55, Hubi_Koshi napisał:

O_o Gdzie ty ją czytasz ?? W zeszłym tygodniu była przerwa, owszem, ale dwa tygodnie
temu chapter był, i w tym tygodniu też jest. Który jest chapterek tam gdzie czytasz ??


No na onemanga. Zawsze patrze w Recent Updates. I przegapiłem najnowsze chapterki, ponieważ ich tam nie widziałem. Musze napisać im parę przykrych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:09, ibisz napisał:

Spoiler

"Look in my eyes", z tym,
że oko miał już wtedy tylko jedno

.


gwoli ścisłości,

Spoiler

to on w ogóle nie miał oczu

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:23, Tymonius napisał:

Być może masz absolutną rację.

Wierz mi, dwa tygodnie temu, gdy musiałem do soboty czekać na skanlację (podczas gdy RAWek pokazał się bodaj w poniedziałek) miałem naprawdę ochotę kogoś uszkodzić

Dnia 21.08.2009 o 23:23, Tymonius napisał:

No na onemanga. Zawsze patrze w Recent Updates. I przegapiłem najnowsze chapterki, ponieważ
ich tam nie widziałem. Musze napisać im parę przykrych słów.

Nie dziwie ci się że przegapiłeś z taką "prędkością" skanlacji nigdy nie wiadomo kiedy nowy chapter się pojawi. Najlepiej pilnować jego pojawienia się na mangahelpers.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:26, Azra napisał:

gwoli ścisłości,

Spoiler

to on w ogóle nie miał oczu

.

W praktyce nie, ale chodziło mi o oczodoły :) Bo chyba przez nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:05, cypers napisał:

Bleach 233.

Straszny suchar pod koniec odcinka! Dlaczego nikt nie zakończy tego anime?

Bo manga się kręci w najlepsze, co jakiś czas wychodzą wręcz genialne chaptery, które nie pozwalają nie lubić Bleacha. Anime też ma sporą oglądalność, więc nie mogą go tak po prostu zakończyć. Na czas fillerów pozostaje po prostu nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:10, ibisz napisał:

> Bleach 233.
>
> Straszny suchar pod koniec odcinka! Dlaczego nikt nie zakończy tego anime?
Bo manga się kręci w najlepsze, co jakiś czas wychodzą wręcz genialne chaptery, które
nie pozwalają nie lubić Bleacha. Anime też ma sporą oglądalność, więc nie mogą go tak
po prostu zakończyć. Na czas fillerów pozostaje po prostu nie oglądać.


Manga - zgadzam się, jest OK. Ale anime to porażka... nawet większa niż Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam najnowsze filery strasznie przypadły do gustu i są poziomu wręcz tego co się dzieje w mandze. Wszyscy ją wywyższają z powodu takiego że tam niby główna walka, że Aizen,Tousen i Gin już czekają ale tak naprawdę to co się dzieje w filerach również ma swoje uroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:08, Infes napisał:

A mi tam najnowsze filery strasznie przypadły do gustu i są poziomu wręcz tego co się
dzieje w mandze. Wszyscy ją wywyższają z powodu takiego że tam niby główna walka, że
Aizen,Tousen i Gin już czekają ale tak naprawdę to co się dzieje w filerach również ma
swoje uroki.


No fakt. Tylko żeby jeszcze miały spójną fabułę, a Ichigo zachowywał się normalnie... No i jeszcze żeby nie było tej wszędobylskiej Rukii, od której jest mi już niedobrze.
Bo widzisz, walka truskawy z Sode zakończyła się o mały włos jego porażką. Tak więc się zastanawiam co by było, gdyby musiał walczyć z Hyorinmaru, czy mieczykiem dziadka Yamato. Dotknięcie pacem i nasz główny heros zostałby odparowany (nie zdążyłby się spalić, czy przynajmniej zamrozić).

Hubi_Koshi:

Najbardziej bolało, gdy nowy chapterek (w czerwcu czy w maju) Rosario to Vampire II wszedł ok 20 tegoż miesiąca, a RAW-ek był już dostępny 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Czemu drugi filer(z tą księżniczką), jest ukazywany niby bo Arrancarach a truskawka ledwo daje radę tym pierdołom-zabójcom? Przecież to jest bezsensu tam gromił każdego a tu boom i kicha, ledwo się bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oni Itsygo chcą ośmieszyć choć tak naprawdę jest on rangi taicho. To samo teraz go starsznie zaniżają w tych filerach, no co jak co ale na poziomie bankai nie dawać sobie rady z Sode no Shirayuki to dość podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:26, Infes napisał:

Bo oni Itsygo chcą ośmieszyć choć tak naprawdę jest on rangi taicho. To samo teraz go
starsznie zaniżają w tych filerach, no co jak co ale na poziomie bankai nie dawać sobie
rady z Sode no Shirayuki to dość podejrzane.


No dokładnie. A jak ma problemy to maska na twarz i po kłopocie. nie że męczyć się będzie przez następne paręnaście odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:24, Tymonius napisał:

No fakt. Tylko żeby jeszcze miały spójną fabułę, a Ichigo zachowywał się normalnie...
No i jeszcze żeby nie było tej wszędobylskiej Rukii, od której jest mi już niedobrze.
Bo widzisz, walka truskawy z Sode zakończyła się o mały włos jego porażką. Tak więc się
zastanawiam co by było, gdyby musiał walczyć z Hyorinmaru, czy mieczykiem dziadka Yamato.
Dotknięcie pacem i nasz główny heros zostałby odparowany (nie zdążyłby się spalić, czy
przynajmniej zamrozić).

Moim zdaniem walka wyglądałaby tak samo, tylko postać Sode zamieniono by na Hyorinmaru - w końcu w fillerach Ichigo ma poziom siły zawsze zbliżony do przeciwnika, choćby nawet był nim zwykły Hollow...Ech, ale czy nie można zrobić jakiejś rozsądnej sagi fillerów? Bo ta wygląda jakby myślano nad postaciami Zanpaktou 2 dni, a nad fabułą 2 minuty...A saga Lurichiyo to już w ogóle był debilizm w wersji xtreme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:47, ziptofaf napisał:

Bo ta wygląda jakby myślano nad postaciami Zanpaktou 2 dni, a nad fabułą 2 minuty...A
saga Lurichiyo to już w ogóle był debilizm w wersji xtreme...


Haha! Dobrze powiedziane. Gdyby troche więcej czasu poświęcili wymyśleniu histori i nie robili takich dziur w fabule to mogłaby to być dość przyjemna saga fillerków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o formę "real", Neliel? No to już widzę mine Orihime a Neliel "Itsygo:****" po czym wpada Rukia ale patrzy na Neliel, po chwili na Inoue po czym patrzy na siebie i w chmurkach pojawia się deska. Hyh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:39, Infes napisał:

Chodzi Ci o formę "real", Neliel? No to już widzę mine Orihime a Neliel "Itsygo:****"
po czym wpada Rukia ale patrzy na Neliel, po chwili na Inoue po czym patrzy na siebie
i w chmurkach pojawia się deska. Hyh.


No oczywiście że o nią :D Ciekawie mogłoby być :D Czyli pewnie zginie :/

Mam pytanie czy wie ktoś kto to gra: http://www.youtube.com/watch?v=qKV6lx9crAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY #371

Spoiler

Najpierw mamy flashbacki Barragana (śmierć kliniczna - nie wiem czemu ale mi to przyszło na myśl)
Barragan jest królem. Nagle pojawiają się przed nim Aizen, Gin i Tousen.
Barragan: Oł jeah (T_T), przyszliście do tak starego i nudnego miejsca jak to? Jeśli byście nie przyszli, miałem zamiar podzielić moje siły na dwie części i iść na wojnę. (dziwnie to wygląda po ang)
Aizen: Proszę, spójrz na ten miecz.
Barragan: Co to jest?
Aizen: Jeśli podążysz za mną dam ci rzeczy na wymianę (o so chozi? things skojarzyło mi się z laskami, ale pewnie chodzi o jakieś skarby)
Barragan: Nie chcę świata, który ty chcesz stworzyć.
Aizen: Twój świat może być taki jak ten?
Pojawia się świat gdzie Gin i Tousen zabija wszystkich podwładnych Barra jednym uderzeniem.
Teraz nie wiem, czy to co będzie jest we flashbackach, czy w teraźniejszości.
Barragan: Jednakże, to ja będę tym, który cię zabije. Zawsze będę usiłował cię zabić.
Barragan: JA JESTEM KRÓLEM! JA POWINIENEM BYĆ TYM, KTÓRY CIĘ ZABIJE!!! AIZEN SOUSUKE!! (jak dziecko neo...)
Barragan umiera, a Aizen nawet na niego nie patrzy.
Starrk: No.2 umarł, a on nawet nic nie powiedział.
Harribel: ... (się nagadała)
Starrk: Jak okropnie. To nie jest walka dla zemsty, ale też się tu zaczyna (to zdanie nie ma sensu).



Sorki za wszystkie błędy, ale nie lubię tłumaczyć, bo ja sobie najczęściej tłumaczę tak, że tylko ja to rozumiem :D Możliwe, że po prostu będę tu wklejał spoile po angielsku, nie wiem, muszę się zastanowić.

@Infes
Zamieszałeś :D

@necron1501
Nie wiem kto to, ale większość muzyki do Bleacha tworzy Shirou Sagisu, może to też on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2009 o 23:21, ibisz napisał:

@necron1501
Nie wiem kto to, ale większość muzyki do Bleacha tworzy Shirou Sagisu, może to też on.


Poszukam może rzeczywiście to on :D Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować