Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 14:30, ibisz napisał:

> Niedawno skończyłem oglądać ósmą serię Bleacha i zacząłem dziewiątą. Mam tylko takie

> jedno pytanie: Czy ta seria dzieje się przed wyprawą do Heco Mundo czy po?
Podaj numery odcinków, będzie łatwiej ;)


9 seria zaczyna się od odcinku 168. Po prostu jestem trochę skołowany... Jeszcze w 167 Ichigo i reszta bandy rozrabiali w Hueco Mundo, a tu nagle przejście w sam środek zupełnie innych wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:16, ibisz napisał:

Spoiler

Miało być coś z brzuchem i niszczeniem, ale Hacchi go po prostu zdezintegrował. Viva
la Hacchigen, viva la Vizards.
Chociaż Kubo się nie wysilił, miał dwa tygodnie na rysowanie, a w chapterze głównie rozpadający
się Barragan :D



Nie lepiej jest w One Piece. Dwa tygodnie na rysowanie, a tylko 15 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 15:57, Tymonius napisał:

Nie lepiej jest w One Piece. Dwa tygodnie na rysowanie, a tylko 15 stron.

Taaa ale porównaj co się dzieje w One Piece, a co się dzieje w Bleachu. Niby taki sam kaliber działań, ale jakość ZUPEŁNIE Różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... A tak w ogóle to ściąganie Bleacha jest zgodne z prawem? Bo mój kumpel (który zresztą rozbudził moje zainteresowanie tym serialem) powiedział że, dopóki nie ma licencji na Polskę, można go swobodnie pobierać internetu. Teoretycznie mi to wystarczy, ale chce być pewny na 100% że tak jest. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Taaa ale porównaj co się dzieje w One Piece, a co się dzieje w Bleachu. Niby taki sam
kaliber działań, ale jakość ZUPEŁNIE Różna.


Tyle że Kubo od zawsze marnował przestrzeń na papierze, na rysunki dużego formatu... Niestety zawierały one mało treści. One Piece zaś prezentował znakomite zagospodarowanie, nawet najmniejszego fragmentu strony.

Nie ma to jednak nic wspólnego z ilością stron. Rozumiem 17 - 19 to minimum, ale 15 po dwóch tygodniach to kpina z fanów tejże mangi.

Rick:

Daj sobie spokój z tym serwisem. Dawno już dogorywa, albo gryzie glebę. Oni mają wszystko i wszystkich głęboko w nosie, albo po prostu nic się im nie chce.
Proponuję poszukać innego źródła. Np, są takie fajne kanadyjskie serwisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:07, Tymonius napisał:

Nie ma to jednak nic wspólnego z ilością stron. Rozumiem 17 - 19 to minimum, ale 15 po
dwóch tygodniach to kpina z fanów tejże mangi.

Taa tyle że większość z tych stron to dwu stronowce, olbrzymie strony z masą akcji XD Poza tym... Oda-sensei ma prawo sobie nieco odsapnąć no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:29, nightfaler napisał:

btw nie mam pojęcia/ nie wyobrażam sobie oglądania nowych odcinków czegokolwiek na wbijam/kreskowkach


A ja nie widzę w tym nic złego. Napisy nie są najgorsze jak i jakość. Co do najnowszego odcinka, genialny. Hollow Ichigo vs Zangetsu i akcja gwarantowana była. Świetny epizod. Filerw0w~ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nowy odcinek nawet niezły, choć z tym tasiemcem to naprawdę przesadzili...

Zangetsu zapewne jest Double Agentem i chce zniszczyć Muramasę od środka! Swoją rolę na pewno będzie miał Kenpachi i Yama-ji. W końcu Ryuujin Jakka jako jedyny się sprzeciwił Muramasie.

I może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Hichigo ma ogon na plecach, a nie przy kości ogonowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 370

Spoiler

Hmm, jednego mniej a bonusowo kolejna postać bez ręki - czy tu naprawdę nie można komuś odciąć np. nogi? :P (albo takiego cięcia jakie otrzymała kopia Hitsu od Harribel :P) A, i plus za okładkę - nieźle wygląda. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to denerwuje, ale zgodzę się z Tobą, że powinien paść podobny cios, jak wtedy Tia zadała Hitsu. I mam nadzieję, że Harribel zrobi to ponownie kawaii białaskowi, ale tak żeby nie uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tyle że to był klon Hitsu, mógłby ktoś dostać takiego prosto nie w klona :P Tak więc Barragan, Espada numer 2 odpada z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:09, Hubi_Koshi napisał:

Taa tyle że większość z tych stron to dwu stronowce, olbrzymie strony z masą akcji XD
Poza tym... Oda-sensei ma prawo sobie nieco odsapnąć no nie ??


Biadolę, ponieważ jestem już na tym punkcie przewrażliwiony. Weźmy np: Aflame Inferno. Był tydzień gdzie były 3 chapterki, a teraz np; nie ukazał się od dwóch czy trzech tygodni żaden.

Ps: Nie wiesz dlaczego nie ma Mahou Sensei Nigma już trzeci tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 370
W spoilerach podanych przez ibisza wszystko już było, więc nie ma się co rozpisywać.

Spoiler

Barragan przeżywa uber pro cios Soi Fon i rzuca się na Hachiego. Ten porobił go jak kakao z mlekiem bez cukru i Dzadziuś, bóg Hueco Mundo, najwyraźniej przestał istnieć. Mam nadzieję, że Barragan umarł, bo przeżycie tego byłoby trochę idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:45, Tymonius napisał:

Biadolę, ponieważ jestem już na tym punkcie przewrażliwiony. Weźmy np: Aflame Inferno.
Był tydzień gdzie były 3 chapterki, a teraz np; nie ukazał się od dwóch czy trzech tygodni
żaden.

To może na skanlatorów trzeba zrzędzić, nie na mangaków :-) Ja tam mam z Negimą że pojawia się gdzieś w poniedziałek-wtorek RAWek, ale na skanlację trzeba czekać do czwartku, piątku, jak ostro po bandzie pojadą to i do soboty.

Dnia 21.08.2009 o 18:45, Tymonius napisał:

Ps: Nie wiesz dlaczego nie ma Mahou Sensei Nigma już trzeci tydzień ?

O_o Gdzie ty ją czytasz ?? W zeszłym tygodniu była przerwa, owszem, ale dwa tygodnie temu chapter był, i w tym tygodniu też jest. Który jest chapterek tam gdzie czytasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:45, Tymonius napisał:

Ps: Nie wiesz dlaczego nie ma Mahou Sensei Nigma już trzeci tydzień ?


Proszę: http://www.onemanga.com/Mahou_Sensei_Negima!/261/
:)

A odnośnie walki z Barraganem, to... była chyba na cztery chaptery, a tutaj szybki koniec w kilku stronach. Czemu nie wymyślili tego wcześniej? :/ Taka mało istotna walka z wyolbrzymionym bankai Soifon. Aż strach pomyśleć ile będzie trwała walka z pozostałą dwójką, o Aizenie nie wspominając... :/

EDIT: Zapowiedzieli ekranizację Fairy Tale :) Już nie mogę się doczekać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nowym chapterze się nie będę rozpisywał, napiszę dwie sytuacje, które mnie rozśmieszyły. Po 1., moment kiedy

Spoiler

Hacchi dostaje hita Respirą, Soifon krzyczy dramatyczne: "Ushoda Hacchigen!" Jakby Hacchi nie mogła krzyknąć do cholery.

Druga sytuacja, Barr użala się nad swoją dupą, w jednym momencie mówi coś w stylu:
Spoiler

"Look in my eyes", z tym, że oko miał już wtedy tylko jedno

. Takie dwie śmieszne sytuacje :D Poza tym, jak już wspominał Adjatha, okładka wygląda super w swojej prostocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować