Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 00:42, Infes napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, zrozumiesz :P

Ja już rozumiem, po prostu śmiesznie to wygląda :D

@necron1501
Nie ma za co. Jak napisał Infes, to na pewno on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:08, Infes napisał:

A mi tam najnowsze filery strasznie przypadły do gustu i są poziomu wręcz tego co się
dzieje w mandze. Wszyscy ją wywyższają z powodu takiego że tam niby główna walka, że
Aizen,Tousen i Gin już czekają ale tak naprawdę to co się dzieje w filerach również ma
swoje uroki.


Uważam dokładnie tak samo- dzięki fillerom bardziej zagłębiamy się w świat Shinigami. Ja lubię nawet te głupie odcinki z Konem i Karakura Town defenders :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym Ci to i owo ale zakaz linkowania :s Mam dwie płyty OST z Bleach''a i pięknie brzmią ale to chyba oczytwiste.

@palpatine
O nie. Te filery były głupie i żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 11:32, palpatine napisał:

Uważam dokładnie tak samo- dzięki fillerom bardziej zagłębiamy się w świat Shinigami.
Ja lubię nawet te głupie odcinki z Konem i Karakura Town defenders :P

Karakura riser rox!

234 epek - nieco przegadany, ale akcja z zabimaru = wtf? :o + schizy we wnętrzu Itsygo a na koniec kącik o gotowaniu prowadzony przez Orihime i Matsumoto. Smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak mogę Ci załatwić ale z boku będą te japońskie napisy no ale po drugie jeszcze musi Ci zależeć bardzo i ładnie mnie poprosić ;)

@necron1501
Aktualnie filery nie opowiadają jak powstali Vaizardzi. Jak powstali Vaizardzi miałeś w "Turn back to Pendulum"(TBtP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:58, Infes napisał:

Więc tak mogę Ci załatwić ale z boku będą te japońskie napisy no ale po drugie jeszcze
musi Ci zależeć bardzo i ładnie mnie poprosić ;)

@necron1501
Aktualnie filery nie opowiadają jak powstali Vaizardzi. Jak powstali Vaizardzi miałeś
w "Turn back to Pendulum"(TBtP)


Mi chodzi o te odcinki od 206 odcinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 12:33, necron1501 napisał:

Mi chodzi o te odcinki od 206 odcinka :D

Spoiler

TBtP to nie fillery! Akcja opowiada o powstaniu Vaizardów, a raczej i spisku, który Aizen zawiązał dużo, dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 12:39, Rick napisał:


> Mi chodzi o te odcinki od 206 odcinka :D

Spoiler

TBtP to nie fillery! Akcja opowiada o powstaniu Vaizardów, a raczej i spisku, który
Aizen zawiązał dużo, dużo wcześniej.



Tak masz rację TBtP to nie są fillery w ogólnym znaczeniu, tylko jak gdyby odnośnik do początku, który Kubo wstawił w wydarzenia aby fabułę uczynić bardziej przejrzystą.

Ps: Wydaje mi się że TBtP nie trzeba spoilerować bo to już było w anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 12:39, Rick napisał:


> Mi chodzi o te odcinki od 206 odcinka :D

Spoiler

TBtP to nie fillery! Akcja opowiada o powstaniu Vaizardów, a raczej i spisku, który
Aizen zawiązał dużo, dużo wcześniej.



Rozumiem, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 13:06, Tymonius napisał:

Tak masz rację TBtP to nie są fillery w ogólnym znaczeniu, tylko jak gdyby odnośnik do
początku, który Kubo wstawił w wydarzenia aby fabułę uczynić bardziej przejrzystą.


Ogólnie taki powrót do przeszłości to się chyba flashback`iem nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwach i zapychacz. A Kubo (autor?) tlamsi sie z kazdym kolejnym epizodem serii. Bleach na poczatku byl kozacki a teraz wszystko dziala na sposob strasznie nudnych sekwencji choc musze przyznac ze niektore postacie wygladaja naprawe super np. Barragan albo Ichigo hollow. Mam nadzieje ze w nowych chapterach wyjasni sie co sie dziele z ekipa Ichigo i Jammim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No można tak to nazwać. Taki powrót do przeszłości ;)) A TBtP nie jest filerem bo jest na podstawie mangi i w anime nawet ładnie został przedstawiony. Wczoraj obejrzałem najnowszy odcinek Bleach, cóż trochę gadania i znów akcja i akcja.TAK MA BYĆ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:58, Infes napisał:

Więc tak mogę Ci załatwić ale z boku będą te japońskie napisy no ale po drugie jeszcze
musi Ci zależeć bardzo i ładnie mnie poprosić ;)

@necron1501
Aktualnie filery nie opowiadają jak powstali Vaizardzi. Jak powstali Vaizardzi miałeś
w "Turn back to Pendulum"(TBtP)

Infes bardzo cię proszę,żebyś mi ładnie zrobił.Bardzo się odwdzięczę.Nadal mi nad tym zależy :))

P.S masz xfire lub gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:15, Infes napisał:

Wybaczycie mi że tak post pod postem. Odpowiada Ci czy jakoś inaczej byś to wolał?

OJ dzięki! To 1 mi BARDZO odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 371

Spoiler


No i number 2 oficjalnie poległ z ręki Hachigena. Wielka szkoda, wielka. Była to najlepsza (obok dorosłej "wersji" Neliel) nowa postać w mandze, wszystkie inne były takie mało... Wyraziste. Fajny był ten powrót do przeszłości, wygląda na to, że korona dawała mu tą moc. A tej korony nie miał przed spotkaniem z Aizenem (a konkretnie TEJ korony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować