Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 11:34, luzac napisał:

Żeby tylko chapter nie nazywał się "Decide II". :P


A później Decide II 2, Decide II 3 itd... Co do przegadania tego chaptera to nie jestem zdziwiony, arc musi jeszcze potrwać, a ta walka ma być epicka, więc i trzeba się do niej przygotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ech... znow do rozwiazania historii musimy tydzien czekać
ale przynajmniej wejście Ichigo robi wrażenie, jeb i Aizen leci w powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:48, ziptofaf napisał:

Bleach 285:

Spoiler


1.) Cenzura! (Hiyori powinna zostać przecięta wpół)
2.) Ichigo krzyczący z zamkniętymi ustami!
3.) Kolor Bankai''a Kensei''a (czy tylko mnie zirytował?)
4.) Mina Rukii gdy złapał ją Yammy (19:58), a jeszcze konkretniej...brak oczu (WTF!?)
5.) A poza tym to reszta odcinka była w porządku.


Wszystko tak cenzurują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bleach soonish, apparently "The End" was meaningless because Deicide 19 is the title -_-;"
Czyli jednak dalej będzie Decide, a już nadzieje były :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:33, Largooo napisał:

Wszystko tak cenzurują?

Spoiler

Tak. Niedawno np. Ishida nie stracił ręki w starciu z Ulqiorrą, a jedynie miał ją połamaną. Ostatnim razem gdy kończyny śmignęły w powietrzu był moment odcięcia Grimmjow''owi jej przez Tousena. Czyli daaawno temu.


Oznaczam spoilerami, bo ktoś może być do tyłu z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 23:45, Largooo napisał:

To kiepsko z tym anime. Na początku bleach był krwawy. Teraz schodzi na psy.

LOL, bo jedynie krew świadczy o dobrym poziomie? Weź tam kliknij "wyloguj".
Co do kończyn w anime, to niedawno mieliśmy odciętą rękę Soi Fon i Ulquiorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c418

Tak... TAK... TAAAK!

Spoiler

Mimo wszystko, to uczucie gdy Ichigo miota Aizenem jak chce, może załagodzić gniew po całym Decide... Jak tylko te sceny pojawią się w anime to będę je sobie puszczał w kółko. Truskawa wraca w pięknym stylu, żadnych sztuczek tylko BRUTE FORCE!



Pytanie tylko, czy ten trend się utrzyma? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 01:08, luzac napisał:

c417

Tak... TAK... TAAAK!

Spoiler

Mimo wszystko, to uczucie gdy Ichigo miota Aizenem jak chce,
może załagodzić gniew po całym Decide... Jak tylko te sceny pojawią się w anime to będę
je sobie puszczał w kółko. Truskawa wraca w pięknym stylu, żadnych sztuczek tylko BRUTE
FORCE!



Spoiler


I co jeszcze lepsze, to on jest w tej chwili tak overpowered, że Aizen go nawet nie wyczuwa :D Przypomnę - to samo mówił Isshin o Aizenie ;) Czyżby aż taka różnica w czystej mocy? :D Choć zapewne wyjaśnienie jest inne - Aizen samym dotykiem zabija zwykłych ludzi. A Ichigo zapewne poszedł "inną ścieżką Mocy".
Warto też zauważyć że chyba lepiej wyczuwa Reiatsu - od razu dostrzegł, że Karin i Yuzu nic się nie stało...

Tym niemniej, jedna rzecz jest najważniejsza - Aizen jest zaskoczony. Uczciwie zaskoczony i to nie wygląda na żaden jego blef.

Oj tak, coś czuję, że zaraz wszechpotężny uber boss będzie musiał jednak rąbnąć swoje Bankai/Ressurection/Ressurection Segunda Etapa/Ressurection Tertio Etapa/Bakudou i Hadou #999 (nikt nigdy nie powiedział, że ich siła kończy się na #100) czy co tam jeszcze ma ;D

Dnia 26.08.2010 o 01:08, luzac napisał:

Pytanie tylko, czy ten trend się utrzyma? :P

Spoiler

Mamy finałowego bossa, mamy już odpowiednie miejsce walki (swoją drogą, Kubo jak chce, to jednak umie rysować tła! Moment w którym Ichigo "wyprasza" Aizena z miasta jest po prostu epicki :D), faza treningowa się skończyła (a wiadomo, że Kubo od zawsze uznawał trening->ratunek->trening->ratunek->...). Tak, pora skończyć ten arc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach ileśtam:

Spoiler

No chapterek zarządził. Prawdziwy badassness u Ichigo. To lubimy.
No i dwie ciekawostki które zauważyłem w nowym chapterze. Po pierwsze zmiana miecza. Swastyka na mieczu
jest teraz dużo większa (notabene ten znak to Ban w słowie Bankai), nie wspominając już o rękawicy na łapie Ichigo. No i broda tatuśka sporo urosła.
Swoją drogą pierwszy chapter od dawna który przeczytałem dwa razy. To o czymś świadczy!
No i moment z imieniem Afro Shinigami był naprawdę śmieszny. Kurde czyżby bleach odbił się od dna i wypływał powoli na powierzchnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ichigo wygląda teraz zaje*.ście ja nigdy. Te przydługie włosy świetnie komponują się z łańcuchem na ręce :3


Teraz tylko czekać na następny chaper i może będzie epic battle. Albo znowu epic gadanina o tym jak to Ichigo nie ma szans i jego trudy są bezcelowe ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem pare odcinków tej japońskiej czy też chińskiej bajki i powiem, że jest dość ciekawa chociaż od wielu lat nieinteresowałem się żadnymi bajkami. :) Zauważyłem jak młodszy brat ogląda to i przykuło to nieco moją uwagę. Wy to widać nałogowcy, ja osobiście obejrzałem tylko pare odcinków i to po pare minut. Różni się to od pokemonów i innych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 08:58, Lexus2010 napisał:

Widziałem pare odcinków tej japońskiej czy też chińskiej bajki i powiem, że jest dość
ciekawa chociaż od wielu lat nieinteresowałem się żadnymi bajkami. :) Zauważyłem jak
młodszy brat ogląda to i przykuło to nieco moją uwagę. Wy to widać nałogowcy, ja osobiście
obejrzałem tylko pare odcinków i to po pare minut. Różni się to od pokemonów i innych
;D

Primo, Japońska, Secundo Anime czyli serial animowany. Po trzecie, oczywiście że się różni od Pokemonów bo to jednak całkiem inny gatunek i podejście (Pokemon to głównie napędzany marketingiem serial) po czwarte, czy nazwałbyś nałogowcem kogoś kto ogląda Dr. House''a ?? Tu jest ta sama zasada, seriale animowane nie różnią się w Japonii niczym od tych normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 09:01, Hubi_Koshi napisał:

> Widziałem pare odcinków tej japońskiej czy też chińskiej bajki i powiem, że jest
dość
> ciekawa chociaż od wielu lat nieinteresowałem się żadnymi bajkami. :) Zauważyłem
jak
> młodszy brat ogląda to i przykuło to nieco moją uwagę. Wy to widać nałogowcy, ja
osobiście
> obejrzałem tylko pare odcinków i to po pare minut. Różni się to od pokemonów i innych

> ;D
Primo, Japońska, Secundo Anime czyli serial animowany. Po trzecie, oczywiście że się
różni od Pokemonów bo to jednak całkiem inny gatunek i podejście (Pokemon to głównie
napędzany marketingiem serial) po czwarte, czy nazwałbyś nałogowcem kogoś kto ogląda
Dr. House''a ?? Tu jest ta sama zasada, seriale animowane nie różnią się w Japonii niczym
od tych normalnych.


Ale masz jakieś większe pojęcie na temat tych bajek, jak widzę mówicie tutaj w dużej mierze po ich imionach itd.. "Bo Shinigami zdziałał cośtam itd." Ja osobiście nie mam za dużej styczności z bajkami, dlatego się śmieję. Jeżeli kogoś uraziłem to zwracam honor i przepraszam. Nie miałem takowego zamiaru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 09:04, Lexus2010 napisał:

Ale masz jakieś większe pojęcie na temat tych bajek, jak widzę mówicie tutaj w dużej
mierze po ich imionach itd.. "Bo Shinigami zdziałał cośtam itd." Ja osobiście nie mam
za dużej styczności z bajkami, dlatego się śmieję. Jeżeli kogoś uraziłem to zwracam honor
i przepraszam. Nie miałem takowego zamiaru. :)

Ja się nie obrażam, ja tylko tłumaczę nieścisłości :-) I proszę używaj terminu anime, tak się określa japońską animację. Cóż przede wszystkim to co widzisz w telewizji (Pokemon) to zaledwie malutki ułamek tego co naprawdę istnieje. Serii anime jest masa, są najróżniejsze gatunki dla najróżniejszych grup wiekowych i zawodowych. Masz tu ultra-słodkie serie z potworkami (Pokemony) jak i mroczne, brutalne, paskudne serie rodem z horroru w których krew się leje, flaki latają po ekranie, a ludzie są torturowani maltretowani i gwałceni (Berserk) są serie w których tajemnica i sekret poganiają enigmę i niewiadomą (ot taki Neon Genesis Evangelion, Death Note, Code Geass) Anime nie można nazwać bajką bo to sugeruje że to coś dla dzieci, a wierz mi sporej części serii bym dziecku nie pokazał bo by urazu psychicznego doznały. Bleach, Dragon Ball (może słyszałeś lub oglądałeś) Naruto, Shaman King to serie z gatunku Shonen czyli dla młodych nastoletnich chłopaków. Opowiadają o rośnieciu w siłę, przyjaźni, poświęceniu etc. takie idealistyczne historie. Z kolei np różne serie w których walczą ze sobą Wielkie roboty to serie o Super Robotach (tak tak Power Rangers to też japoński twór tylko że Amerykanie je wzięli i poprzerabiali na swój użytek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz wszystko rozumiem. Nie sądziłem, że anime a bajka to dwa inne stwierdzenia. Dobrze wiedzieć i dzięki za informację. Dragon Ball''a owszem oglądałem. Pierwsza seria Dragon Ball''a wkręciła mnie nieźle. Kolejne także, ale z czasem po prostu nie miałem czasu ich oglądać. Power Rangers to chyba klasyk u każdego dzieciaka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować