Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 09:19, Lexus2010 napisał:

Dobrze wiedzieć i dzięki za informację. Dragon Ball''a owszem oglądałem. Pierwsza seria
Dragon Ball''a wkręciła mnie nieźle. Kolejne także, ale z czasem po prostu nie miałem
czasu ich oglądać. Power Rangers to chyba klasyk u każdego dzieciaka.:)

Nom tak właśnie myślałem Dragon Ball to też swego rodzaju klasyk, a co do Power Rangers, tu masz Japońską wersję jednej z serii
http://www.youtube.com/watch?v=YeA8i-laWKs&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 09:22, Hubi_Koshi napisał:

> Dobrze wiedzieć i dzięki za informację. Dragon Ball''a owszem oglądałem. Pierwsza
seria
> Dragon Ball''a wkręciła mnie nieźle. Kolejne także, ale z czasem po prostu nie miałem

> czasu ich oglądać. Power Rangers to chyba klasyk u każdego dzieciaka.:)
Nom tak właśnie myślałem Dragon Ball to też swego rodzaju klasyk, a co do Power Rangers,
tu masz Japońską wersję jednej z serii
http://www.youtube.com/watch?v=YeA8i-laWKs&feature=related


No klasyk jak najbardziej, wydaje mi się, że to dobre stwierdzenie. :) Osobiście jako dziecko pamiętam, że oglądałem Power Ranger''sów, ale tylko wersję poprzerabianą przez Amerykanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap 417

Spoiler

Chapterek co prawda przegadany, jednak sami przyznacie, że mordochwyt na Aizenie jest po prostu epicki. Nie dość, że zlekceważył Aizena co do jego mocy to jeszcze poniżył go na wstępie chwytając jak cielaka. Mi to wystarczy. ;D

Teraz zapewne, przed właściwą walką, będzie pokazany trening Ichigo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 09:36, Rick napisał:

chap 417

Spoiler

Chapterek co prawda przegadany, jednak sami przyznacie, że mordochwyt na Aizenie jest po prostu epicki. Nie dość, że zlekceważył Aizena co do jego mocy to jeszcze poniżył go na wstępie chwytając jak cielaka. Mi to wystarczy. ;D
Teraz zapewne, przed właściwą walką, będzie pokazany trening Ichigo. :(



Spoiler

Mordochwyt faktycznie epicki :) Nie mam nic przeciwko pokazaniu treningu ^_^ Jedno jest pewne, Ishin poległ, podejrzewam, że przez Ichigo. Ciekawe co się stało podczas tego powerupa. Zangetsu opleciony dokoła ramienia, dłuższe włosy, no i troszkę urósł. Taka wersja Ichigo jest simply fucking awesome :D Najważniejsze, że nie posiada skrzydeł jak u motyla :P



Nazwa chapterka nie napawa optymizmem - Deicide 19 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Mordochwyt faktycznie epicki :) Nie mam nic przeciwko pokazaniu treningu ^_^ Jedno

Dnia 26.08.2010 o 09:44, Grzech napisał:

jest pewne, Ishin poległ, podejrzewam, że przez Ichigo.


Spoiler

Hm, ja mam jeszcze inna wersję. To prawda, mogło między nimi dojśc do jakiejś walki, ale pamiętaj, że Ishin trzymał tą całą strefę, w której trenował Ichigo, przed zamknięciem i sprawiało mu to niemałe trudności. Możliwe, że w końcu nie wytrzymał i zemdlał. Szczęśliwie Ichigo akurat w ostatniej chwili dokończył owy trening.


Spoiler

>Ciekawe co się stało podczas tego powerupa. Zangetsu opleciony dokoła ramienia, dłuższe włosy, no i troszkę urósł.

Dnia 26.08.2010 o 09:44, Grzech napisał:

Taka wersja Ichigo jest simply fucking awesome :D Najważniejsze, że nie posiada skrzydeł
jak u motyla :P


Spoiler

To, że urosły mu włosy i on sam można wytłumaczyć ilością czasu jaki upłynął w tej strefie. Z tego co pamiętam, tam minęło go troszkę więcej niż w czasie rzeczywistym. ;)
Ale nie zmienia to faktu, że Zangetsu zmienił swój wygląd i, nie ukrywam, wygląda przezajebiście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - pierwszy raz od dłuższego czasu złapałem się na tym, że czekam na kolejny chapt :)

Spoiler

Ten nowy design Ichigo jest jakimś takim... powiewem świeżości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam, mogę to powiedzieć - ten chapter jest naprawdę dobry (mimo tylko 3 stron "akcji"), a następny musi być jeszcze lepszy. Czekam, czekam, czekam.

Spoiler

Imoyama-san rlz
Miecz Ichigo faktycznie się zmienił - ciekawe dlaczego. Design Kurosakiego miażdży ;P


Napawa mnie to optymizmem, bo już dawno nie było za co pochwalić Bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:43, ibisz napisał:

Co tam, mogę to powiedzieć - ten chapter jest naprawdę dobry (mimo tylko 3 stron "akcji"),
a następny musi być jeszcze lepszy. Czekam, czekam, czekam.

Spoiler

Imoyama-san rlz
Miecz Ichigo faktycznie się zmienił - ciekawe dlaczego. Design Kurosakiego miażdży ;P


Napawa mnie to optymizmem, bo już dawno nie było za co pochwalić Bleacha.


Jak Kubo się postara to potrafi. Wcześniej narzekaliśmy, a teraz wszyscy wydają jeden odgłos: Ach,och, uber chapterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można trzymać cały czas poziomu tych kilku ostatnich stron? No ja się pytam, czemu? :P
Jeśli przez przypadek kolejne chaptery bedą trzymały ten poziom, to być może Bleacha będę czytał nie tylko z przyzwyczajenia ;>

Btw. [ch. 417]

Spoiler

Isshin żyje, prędzej zginie Gin - bo już wszystko co miał to pokazał. A scena z afro-shinigami jest naprawdę niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie wygląda, mam nadzieję że powstaną niedługo jakieś tapety XD A swoją droga poezja, bajka jak wygląda, jaką siłę posiada :o Dobra rekompensata za rozpoczęcie roku szkolnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz taka ciekawostka. Patrze na imię autora napisane znakami w nowym chapie i się zdziwiłem. Jak wiadomo wszyscy piszą Kubo Tite ale czyta się.. Taito. Nie wiem ile osób o tym wie ale mnie to zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:41, Tohno napisał:

A teraz taka ciekawostka. Patrze na imię autora napisane znakami w nowym chapie i się
zdziwiłem. Jak wiadomo wszyscy piszą Kubo Tite ale czyta się.. Taito. Nie wiem ile osób
o tym wie ale mnie to zaskoczyło.

Może dlatego, że w japońskim nie ma sylaby "ti" tylko "chi". Nie wiem czy Tite jakaś amerykanizacja jego nazwiska czy jakieś inne licho. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:54, Largooo napisał:

Spoiler

Ichigo trochę zarósł xD Dłuższe włosy ma z tyłu, może im dłuższe tym więcej mocy?


Spoiler

Ponoć wskaźnikiem mocy miała być hakama czy kij wie jak to jego ubranko się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 17:57, KuroNeko napisał:

Spoiler

Ponoć wskaźnikiem mocy miała być hakama czy kij wie jak to jego ubranko się nazywa...


źle - wskaźnikiem jego reiatsu, a nie mocy.
Ale w takim razie to trochę dziwne mi się wydaje...

Spoiler

No bo przecież nikt nie może wyczuć jego siły (z Uber Aizenem włącznie), więc albo ma jej tyle, że wykracza ona poza wskaźniki i nikt nie potrafi tego objąć, albo nie ma w ogóle reiatsu i korzysta z jakichś heretyckich mocy zesłanych przez Tensa Zangetsu + Hollow Ichiego...
W tym pierwszym wypadku powinien być od stóp do głów owinięty tym swoim wdziankiem (jak Arab XD), a w tym drugim... hmmm... podejrzewam, że powinien stać tam tylko w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:00, Arry napisał:

Spoiler

No bo przecież nikt nie może wyczuć jego siły (z Uber Aizenem włącznie), więc albo
ma jej tyle, że wykracza ona poza wskaźniki i nikt nie potrafi tego objąć, albo nie ma
w ogóle reiatsu i korzysta z jakichś heretyckich mocy zesłanych przez Tensa Zangetsu
+ Hollow Ichiego...
W tym pierwszym wypadku powinien być od stóp do głów owinięty tym swoim wdziankiem (jak
Arab XD), a w tym drugim... hmmm... podejrzewam, że powinien stać tam tylko w majtach



Szapter #417

Spoiler

Może po prostu Ichigo poprzez ten trening odkrył w sobie "talent" do manipulacji reiatsu,. W końcu bez problemowo wyczuł reiatsu Karin i Yuzu, a jak wiadomo jego siostry mają raczej jego śladowe ilości. Wcześniej miał problemy z wykrywaniem nawet potężnych reiatsu (np. gdy po raz pierwszy Hirako zaatakował Ichigo, ten zauważył go dopiero gdy Hirako zaatakował swoim zampaktou. Albo w tym samym czasie - jego ojciec wyciągnął miecz i rozwalił Arrancara, Ichigo wyczuł ich dopiero po pewnym czasie). Pewnie nie tyle co opanował Bankai (bo pewnie nadal nie wyjaśni się czym jest jego bankai) tylko najzwyczajniej w świecie nauczył się korzystać z podstawowych właściwości swego zampaktou, a tym samym kontrolować reiatsu którego "podobno" miał dużo więcej niż shinigami na cpt. level (jak to ładnie Unohana powiedziała). Jak widać pompowanie na maksa reiatsu niczym w Dragon Ball nie jest najlepszym rozwiązaniem, podstawy których uczą w akademii Shinigami nigdy nie zostały zaprezentowane Ichigo. Nie zdziwiłbym się gdyby jego ojciec nauczył go przy okazji 2-3 hadou których destruction power dorównywały by hadou Aizena. To jak doskonale radzi sobie z manipulacją własnym reiatsu może świadczyć całkowite "ukrycie" go tak, że nawet Aizen nie może go wyczuć. Nie wiem jak inaczej to wszystko wytłumaczyć.

Miałem się denerwować jeżeli Ichigo osiągnie taki power bo dalsze prowadzenie fabuły gdy główny bohater jest NA TAKIM poziomie wydaje się być bezcelowe. Ale co tam, szykuje się epicka walka, Ichigo w tym chapku był AWESOME, tak więc pozostaje mieć nadzieję, że Tite nie spaprze kolejny arców. .Fajnie by było także zobaczyć Cero w wykonaniu Ichigo :].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobnie masz rację. Prócz podniesienia poziomu mocy, nareszcie nauczył się ją kontrolować, przestała z niego "wyciekać". Tak naprawdę to jego towarzysze mają zdolności dzięki jego "nieszczelności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:54, Largooo napisał:

Spoiler

Ichigo trochę zarósł xD Dłuższe włosy ma z tyłu, może im dłuższe tym więcej mocy?


Takie rzeczy to tylko w Dragon Ball. Te włosy to po prostu upływ czasu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować