Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2012 o 18:09, Andrzej15 napisał:

A ten arc SS trwa do odbicia Rukii czy tam coś się dalej dzieje(nie chcę na razie patrzeć
w mangę)?
A jak jest z fillerami? Warte obejrzenia czy mam sobie darować(póki co, nie przymierzam
się do oglądania zapychaczy)?


Dwa pierwsze filler arci są cieniutkie jak dupa węża i spokojnie można sobie odpuścić. Sam do dziś żałuję, że ich nie pominąłem. Jakby co to są odcinki 64-109 oraz 168-189. Trzeci filler arc Zanpakutō Unknown Tales był przynajmniej dla mnie całkiem fajny, aczkolwiek też można sobie odpuścić i ewentualnie obejrzeć już po obejrzeniu wszystkich normalnych odcinków jakby Ci się nudziło.
Do tego jest jeszcze sporo pojedynczych odcinków fillerów, czasem po kilka z rzędu, które są tragicznie słabe w zdecydowanej większości...
Jak chcesz wiedzieć co pomijać to możesz zerknąć tutaj http://bleach.wikia.com/wiki/Episodes

@Rizzan

Dnia 10.12.2012 o 18:09, Andrzej15 napisał:

Co do fillerow poprzedzających
ostatni arc anime to się nie wypowiem bo nie oglądałem.

Ostatni to było Invading Army arc i ten arc akurat jest wpleciony w wydarzenia między między dwoma ostatnimi arcami nie przerywając chamsko fabuły jak to było w przypadku dwóch poprzednich sezonów fillerów. Spokojnie można go pominąć choć polecam obejrzeć ostatni odcinek tego arca nr 342 który całkiem fajnie kończy wątki sprzed fillerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c520

Spoiler

Wait, wat? Ony chco uczyć Kenpachi''ego sztuki zabijania? Yachiru ma imię po Unohanie? Kyouraku rządzi się już od pierwszego dnia na stanowisku? Kubo, u so crazy troll.

No alei tak ważniejsze od tego było ponowne pokazanie jacy to Ichigo i Renji są wyjątkowi i jakie ładne mają klaty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renji jest dla Ichigo jak Vegeta dla Goku, jedyna różnica to relacje między nimi - Renji nie chce na każdym kroku porażki Marchewy. Po prostu traktuje go jako zdrowego konkurenta. Ananas jest jeden krok z tyłu, często potrzebuje pomocy, ale ma swoją godność.

Spoiler

Co do imienia Yachiru... Zaraki chyba wspominał, że nada swojej małej najważniejsze (czy tam najbardziej godne szacunku) wg niego imię. To było w chwili ich spotkania, gdy Kusajishi macała zakrwawiony zanpakuto Zarakiego.

Więc to stąd całe SS trzęsie portkami przed mamą-samo-dobro :D Ciekawe jak wygląda bankai Unohany... Większość fanów dotychczas pewnie wyobrażała go sobie jako ultimate healing skill czy coś, ale najwyraźniej ma jednak związek z walką.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Spoiler

Dnia 12.12.2012 o 16:21, Richmond94 napisał:

Więc to stąd całe SS trzęsie portkami przed mamą-samo-dobro :D Ciekawe jak wygląda bankai
Unohany... Większość fanów dotychczas pewnie wyobrażała go sobie jako ultimate healing
skill czy coś, ale najwyraźniej ma jednak związek z walką.




Spoiler

Widzilismy (chyba) bankai Unohany - ta wielka płaszczka, która leczy wszystko co ma w ustach :P Whatever. :P


chap 520
Spoiler

Zajebisty chapter! :D Kyoraku jest nowym Yama-ji :D Siostrzyczka Unohana była pierwszym Kenpachi, no proszę :D To, że ma wielką moc wiedziliśmy od dawna, tylko nie mogliśmy sie doczekać, zeby ją w końcu pokazała. :D Teraz się kilka rzeczy rozwiąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 16:30, Rick napisał:

Spoiler

Widzilismy (chyba) bankai Unohany - ta wielka płaszczka, która leczy wszystko co ma
w ustach :P Whatever. :P



Spoiler

To było tylko shikai, ale wg przecieków sprzed jakiegoś czasu bardzo możliwe, że pokaże ona swój bankai za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 09:48, luzac napisał:

c520

Spoiler

Wait, wat? Ony chco uczyć Kenpachi''ego sztuki zabijania? Yachiru ma imię po Unohanie?
Kyouraku rządzi się już od pierwszego dnia na stanowisku? Kubo, u so crazy troll.

No ale i tak ważniejsze od tego było ponowne pokazanie jacy to Ichigo i Renji są wyjątkowi
i jakie ładne mają klaty. :P



Spoiler

Poważnie się zastanawiam co ma oznaczać "sztuka zabijania", Kenpachi wydawał się już dotychczas "całkiem niezły" jeśli o to chodzi... No i Unohana wreszcie pokaże jak bardzo jest OP. W sumie było niedawno powiedziane że kiedyś 13 Divisions było grupą morderców na zawołanie a jak wiemy to Unohana była kapitanem niemal tak długo jak sam Yamamoto. No to w sumie nie ma co się dziwić temu że potrafi skutecznie zabijać... Tym niemniej muszę się zgodzić, trolling level hard ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 16:43, ziptofaf napisał:

Spoiler

Poważnie się zastanawiam co ma oznaczać "sztuka zabijania", Kenpachi wydawał się już
dotychczas "całkiem niezły" jeśli o to chodzi... No i Unohana wreszcie pokaże jak bardzo
jest OP. W sumie było niedawno powiedziane że kiedyś 13 Divisions było grupą morderców
na zawołanie a jak wiemy to Unohana była kapitanem niemal tak długo jak sam Yamamoto.
No to w sumie nie ma co się dziwić temu że potrafi skutecznie zabijać... Tym niemniej
muszę się zgodzić, trolling level hard ;D


Spoiler

To w sumie dość oczywiste, jak potężny Kenpachi by nie był jest tylko amatorem, z punktu widzenia Tropesów jest "Strong but unskilled". Brakuje mu porządnego treningu Jak walczyć by pokonać przeciwnika i go zabić, jak w pełni wykorzystać swoją ogromną moc. Kenpachi sam siebie ogranicza, osłabia swoje ataki, tworzy dziury w swojej obronie, ogólnie mówiąc nie jest żołnierzem czy wojownikiem, ale entuzjastą, który lubi przeciągać walki. Żeby pokonać Quincich będzie się musiał nauczyć jak walczyć by zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2012 o 16:40, cinus2 napisał:

Spoiler

To było tylko shikai, ale wg przecieków sprzed jakiegoś czasu bardzo możliwe, że pokaże
ona swój bankai za jakiś czas.


Spoiler

No właśnie coś mi nie grało, bo nie mogłem sobie przypomnieć jej shikai :P Cóż, raczej w trakcie terningu z Zarakim tego nie pokaże, ale póżniej, kto wie. Może nawet stworzą z Zarakim jakieś Super-Kenpachi-Combo?:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Lepiej nie, bo jeszcze za bardzo się zbliżą do siebie, poznają się lepiej, pobiorą się i oficjalnie adoptują małą Yachiru jako swoją córeczkę :P Skoro Zaraki tak uwielbia Unohanę to może byłaby ona jedyną kobietą, do której byłby w stanie poczuć coś więcej? Tfu, lepiej tak nie mówić, jeszcze Kubo to przeczyta i mi pomysł zabierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:28, necron1501 napisał:

Ależ wiadomo że to nie ręka Kubo, widać. Chodziło mi o to, że uploader nie wrzucił ot
tak bo ładny.

Nie o to mi chodziło :-) Wrzuciłem po prostu link żeby wiadomo było skąd to i ewentualnie jak ktoś zechce to przejrzeć galerię autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2012 o 19:39, Hubi_Koshi napisał:

Nie o to mi chodziło :-) Wrzuciłem po prostu link żeby wiadomo było skąd to i ewentualnie
jak ktoś zechce to przejrzeć galerię autora.


Ah, też ma sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kirio Hikifune - jest piękna ;), kobieta która stworzyła zmodyfikowane dusze i nakarmiła Ichigo.
Po posiłku Renji,KON i truskawka ruszają do gościa, który stworzył Zanpakuto - Kubo Tite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c521

Spoiler

Jedną z rzeczy które nieco mnie zasmuciły przy pierwszym spotkaniu z Dywizją Zero był wygląd Kirio, ale jak widać, Kubo trolluje tak, że aż to boli. Ale przynajmniej się uśmiałem. Chociaż zdecydowanie była to przystawka przed twórcą Zanpaktou. Już widzę, jak ich ochrzania za to, że dali je sobie uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c521

Spoiler

Ach Kubo ty nasz kochany trollu. Też przyznam że kilka razy się uśmiałem, zwłaszcza w momencie pojawienie się "nowej" Hikifune i ogólnie jej nowa forma trochę mi przypomina skrzyżowanie Inoue i Matsumoto :3 No cóż Kubo, czekamy na spotkanie z Soul Kingiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W końcu obejrzałem całą serię SS i nie powiem, oglądało się to bardzo przyjemnie. Sporo ciekawych walk(przypadły mi do gustu zwłaszcza Ichigo vs Kenpachi, Ishida vs Kurotsuchi czy tez Ichigo vs Byakuya), niezła fabuła i zwroty akcji(o ile Gina od początku podejrzewałem, że coś knuje to nie sądziłem, że Aizen będzie zdrajcą) oraz jak zwykle sporo humoru. W sumie jedynie do czego bym się przyczepił to do tego, że Ichigo jakoś tak szybko rósł w siłę(ale może to złudzenie przez to, że odcinki hurtowo oglądałem). A i szkoda, że Kon nie uczestniczył w ratowaniu Rukii :)

Końcówka tego arcu mocno mnie nakręciła na dalsze poznanie przygód zastępczego Shinigami. Olewam zatem fillery i przeskakuję do następnej serii - Arrancar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c522

Spoiler

A już myślałem ze w tym tygodniu chaptera nie będzie a tu niespodzianka. Ale wracając do chaptera, wyczuwam pojawienie się Zangetsu ^^ Chociaż jeśli by się pojawił teraz Zangetsu to teoretycznie Zabimaru też powinien się pojawić. Ciekawe czy będzie miał tą formę z fillerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować