Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2012 o 18:04, necron1501 napisał:

Nie wiem czy jest nawet taka potrzeba, jak tu zaglądają osoby wyłącznie podążające na
bierząco ;) No i główne info jest w spoilerach.

To, że wwypowiadają sie tylko takie osoby, nie znaczy że tylko takie osoby tu zaglądają. Spoilera trzeba używać i basta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c517

Spoiler

No i ciekawie się zrobiło, i to nawet bardzo. Nawet stary humor Bleacha wrócił :D Kilka rzeczy się wyjaśniło i może za tydzień dowiemy się o tajemniczej postaci z 500. rozdziału? (mam taką nadzieję). Być może trójka hospitalizowanych ma "coś" specjalnego w sobie (umiejętności, potencjały, itp...) lub po prostu idą na większe leczenie. Chociaż mam taką cichą nadzieję ze chcą zrekrutowac Ichigo do dywizjii 0 lub coś w tym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie jakby rozczarowanie Shinjiego wyglądem dywizji zero było odniesieniem do reakcji fanów. Kubo też sprytnie wybrnął z nieuśmiercenia wiadomej postaci... Szkoda, bo trochę niszczy to wcześniejsze dobre wrażenie z tego arcu, gdzie "dobra" strona odnosiła poważne straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c518

Spoiler

"Uncle will be sad" - does that mean...

Całkiem fajny chapter, aczkolwiek to całe ukrywanie Grimmjowa było przesadą, hehe. Fullbringerzy którym się zmarło, zostali ściągnięci przez Kuukaku, w sumie całkiem cwany pomysł ze strony Kubo na nadanie ich egzystencji jakiegoś większego sensu. :P Zastanawia mnie, czy Kuukaku mówiąc o wuju nie ma na myśli Isshina, to by nawet pasowało, bo i wtedy podobieństwo z Kaienem by się spokojnie wytłumaczyło. Z kolei Ganju wygląda teraz jak prawdziwy badass.

Tylko to super reijutsu... no bez przesady, Ichigo wyewoluuje w kolejną formę? I zabierze za sobą Rukię, Renji''ego i Byakuyęby wkroczyli w tę samą ścieżkę?

Przeczuwam, że Kubo postanowi nas jednak ztrollować i wrócimy teraz do Hueco Mundo albo zostaniemy w Soul Society. For teh lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c518

Spoiler

Ogólnie po tym chapterze mózg roz******, Grimm wrócił, Ganju i fullbringerzy też. Rozmowa Kisuke i Ichigo też była epicka ;d Już nie mogę się doczekać kolejnego chapa, a co do odzyskania Zangetsu to może wróci hollow albo sam staruszek Zangetsu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 18:12, FratelloAgito napisał:

c518

Spoiler

Ogólnie po tym chapterze mózg roz******, Grimm wrócił, Ganju i fullbringerzy też.
Rozmowa Kisuke i Ichigo też była epicka ;d Już nie mogę się doczekać kolejnego chapa,
a co do odzyskania Zangetsu to może wróci hollow albo sam staruszek Zangetsu :D



Spoiler

Zangetsu w formie staruszka pewnie nie wróci, zamieni się w formę nastolatka, wanna bet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:34, necron1501 napisał:

Spoiler

Zangetsu w formie staruszka pewnie nie wróci, zamieni się w formę nastolatka, wanna
bet?



Spoiler

No tak zapomniałem o nowej formie zanga, ale z drugiej strony miecz wygląda trochę inaczej niż ten sprzed walki z Aizenem to może jeden forma Zangetsu się trochę zmieni. No ale cóż.. można tylko gdybać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c519

Czy wspominałem już, że Zero Division są oderwani od rzeczywistości?

Spoiler

Lol, oni mają prywatne miasta.

Swoją drogą, wspomnieli w tym chapterze o Aizenie i Uraharze, co jest fajne. Zwłaszcza ciekawi mnie, kiedy Urahara dostąpił zaszczytu wizyty w pałacu, musiał to zrobić przed zostaniem kapitanem, skoro zdążył skopiować lecznicze źródła. Metody leczenia w Yakuzie są dość... oryginalne (rzucanie rannym po źródełkach).

No i największe odkrycie odcinka, Soul King... bije od niego aizenowatością na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c519

Spoiler

Lol, scenka z Rukią i jej wypływający tyłek po prostu miażdży. xD No i najwazniejsze: King of Souls. Za bardzo przypomina mi Aizena w formie motyla, wdaje mi się, że przekaże Ichigo jakiś solidny Power up (obudzi w nim ukrytą moc, czy coś). :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c519

Spoiler

Coraz więciej rzeczy się wyjaśnia co mi się podoba, jestem ciekaw jak wyglądają miejscówki innych memberów dywizji zero. Tyłek Rukii mnie zabił xd Jestem ciekaw, jeśli anime wróci to czy ocenzurują to ;p No i w końcu Soul King, jak go zobaczyłem to trochę mi się przypomniał ostatni boss z DMC4. BTW Best.Cover.Ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z związku z tym, że w anime(i w sumie manga też) Naruto trochę spadło z poziomu, postanowiłem sprawdzić największego jego konkurenta. Obejrzałem parę odcinków i stwierdzam, że to wciąga niesamowicie. Fajna fabuła(nie zauważyłem typowych flashbacków takich jak są w Naruto, przez co nie ma jakichś przestojów w wątku), spora ilość humoru(docinki pomiędzy Rukią a Ichigo czy też postać Kona), dość efektywne walki, niezły soundtrack powoduje, że pojawia się syndrom "jeszcze jednego odcinka". Obecnie jestem na odcinku,

Spoiler

gdzie Ichigo z przyjaciółmi ruszyli do Społeczności Dusz, by ratować Rukię

.

Coś czuję, że zabawię dłużej przy tym anime.

Mangę zaś zacznę czytać, jak skończę oglądać pierwszą serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 19:45, nightfaler napisał:

Stary Soul Society Arc to najlepsze co cię czeka ;p Potem będzie już tylko z tendencją
spadkową ;(


Czy ja wiem, mi osobiście arc po Soul Society (w mangowej kolejności), nawet się podobał. Miał swoje słabsze i lepsze momenty, no ale każdy ma inne zdanie :P Chociaż aktualny arc w Bleachu jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że Soul Society arc jest najlepszą częścią Bleacha(i jedyną o której mogę uczciwie powiedzieć że jest bardzo dobra). Właściwie to nawet żałuje że Bleach się wtedy nie skończył, bo to co autor serwuje później momentami zakrawa o pomstę do nieba i nawet nie zbliża się do dawnego poziomu. Z rywali Naruto to na największą uwagę zasługuję moim zdaniem One Piece(a z kontekstu wnioskuje że wcześniej kontaktu z tą serią nie miałeś). One Piece w przeciwieństwie do Bleacha z czasem staje się znacznie lepsze i stosunkowo najgorzej wypada na samym początku.

FratelloAgito

Dnia 09.12.2012 o 15:02, Andrzej15 napisał:

Chociaż aktualny arc w Bleachu jest naprawdę dobry.

W którym miejscu jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:10, qrex napisał:

FratelloAgito
> Chociaż aktualny arc w Bleachu jest naprawdę dobry.
W którym miejscu jeśli można spytać ?


Zacznijmy od tego jest to moje osobiste zdanie :P A jest kilka rzeczy które mi się podobają np.

Spoiler

pojawienie się dywizji zero, soul king, powoli niektóre rzeczy zaczynają się wyjaśniać, śmierć dobrych osób, i to w sumie chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Z rywali Naruto to na największą uwagę zasługuję

Dnia 09.12.2012 o 22:10, qrex napisał:

moim zdaniem One Piece(a z kontekstu wnioskuje że wcześniej kontaktu z tą serią nie miałeś).
One Piece w przeciwieństwie do Bleacha z czasem staje się znacznie lepsze i stosunkowo
najgorzej wypada na samym początku.


Nie miałem. Jeśli o mangę(i anime) to miałem styczność tylko z Naruto(no i od nie dawna z Bleach).

A ten arc SS trwa do odbicia Rukii czy tam coś się dalej dzieje(nie chcę na razie patrzeć w mangę)?
A jak jest z fillerami? Warte obejrzenia czy mam sobie darować(póki co, nie przymierzam się do oglądania zapychaczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 18:09, Andrzej15 napisał:

A jak jest z fillerami? Warte obejrzenia czy mam sobie darować(póki co, nie przymierzam
się do oglądania zapychaczy)?


Z tego co pamiętam to Bleach miał chyba cztery fillerowe arce.
Pierwszy jest zaraz po wątku SS, nazywa się ''Bounto'' czy jakoś tak i możesz go spokojnie ominąć. Następne dwie serie fillerów (są wepchane na siłe, przerywając główny wątek) można w sumie obejrzeć, złe nie są, ale specjalnie wybitne też nie. Co do fillerow poprzedzających ostatni arc anime to się nie wypowiem bo nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować