Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Tak i jeszcze przy okazji zrobi Kidou #666 :P Nie no to co mówisz może być możliwe, ale po takim czymś chciałbym, żeby Kubo Tite już nie ciągnął dalej Bleacha, bo chociaż go bardzo lubię, to i tak by był koniec ciekawej historii. A po co ludzie mieliby kojarzyć Bleacha z Pokemonami czy Shaman King (nie to że coś mam do tych anime, ale wiemy jak są w Polsce rozpoznawane). Ale w sumie w naszym kraju i tak mało kto zna nasze ukochane anime/mangę, więc jest OK. A właśnie, jak myślicie, jakiego koloru jest Cero Noitory? Ja jestem za tym, że takie zwykłe czerwone, bo z tym kolorem, właśnie on mi się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 00:33, ibisz napisał:

Tak i jeszcze przy okazji zrobi Kidou #666 :P Nie no to co mówisz może być możliwe, ale
po takim czymś chciałbym, żeby Kubo Tite już nie ciągnął dalej Bleacha, bo chociaż go
bardzo lubię, to i tak by był koniec ciekawej historii. A po co ludzie mieliby kojarzyć
Bleacha z Pokemonami czy Shaman King (nie to że coś mam do tych anime, ale wiemy jak
są w Polsce rozpoznawane). Ale w sumie w naszym kraju i tak mało kto zna nasze ukochane
anime/mangę, więc jest OK. A właśnie, jak myślicie, jakiego koloru jest Cero Noitory?
Ja jestem za tym, że takie zwykłe czerwone, bo z tym kolorem, właśnie on mi się kojarzy
:)


No bo tak bedzie jak z Grimmjow ;) Co Inoue go podniosla ^^ A z tym Kidou to jakos go nie widze bo on kaleka jest jesli chodzi o koncetracje nad reitsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:32, Infes napisał:

A z tym Kidou to jakos go nie widze bo on kaleka jest jesli chodzi o koncetracje nad reitsu

Przez to powiedziałem to z lekką dozą ironii :D No ale Getsugę umie, więc może dowali jakimś super atakiem, np. Getsuga Cero :P Ale by było śmiesznie. Nie no, myślę że Urahara się wtrąci do walki z Aizenem i to on go pokona. Ale cały czas jestem całym sercem z Isshinem :P a właśnie ciekawe z jakiego powodu on jest na ziemi, bo Urahara, Tessai i Vizardzi to wiemy, a o tatuśku na razie tylko tyle, że jest Shinigami i to był wysoką rangą. Ehhh niedługo pewnie Ichigo z Isshinem się spotkają, jako że Karakura została "przeniesiona" do SS i stary Kurosaki się wtrąci do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oglądam sobie Bleacha i przyznam, że anime niesamowicie mnie wciągnęło. bardzo do gustu przypadła mi kreska oraz niektóre motywy muzyczne (lepsza niż w świetnym pod tym względem Death Notem, przynajmniej w pierwszych kilku odcinkach DN). historia na razie nie jest jakoś szczególnie zarysowana (jestem w drugiej dziesiątce odcinków), ale patrząc na dynamiczne walki, odrobinę naprawdę dobrego humoru (co mnie pozytywnie zaskoczyło) oraz to co lubię najbardziej (nie ukrywajmy) - Facetów z Wielkimi Mieczami Robiącymi Siekę, zapowiada się naprawdę super. no, to jeszcze jakieś 150 odcinków, potem manga :P
pytanie - czy anime w jakiś znaczący sposób różni się od mangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Poza zapychaczami i ich konsekwencjami(np. te 3 maskotki) to nie odbiega znacząco od mangi. Tylko tyle że ma dużo zapychaczy(lepszych i gorszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:57, Azrathel napisał:

pytanie - czy anime w jakiś znaczący sposób różni się od mangi?

Poza tym co stwierdził Warrior to powiem że wycięli trochę co zabawniejszych scen które występowały w mandze. Często związanych z Inoue. Pamiętasz gdy rozmawiała u siebie w domu z Tatsuki o tym jak Ichigo proponował odprowadzić ją do domu ?? W anime było tylko widać dziwnie zachowującą się Inoue. W mandze była cała krótka scenka "marzeń" Inoue, jak razem biegną przez park, jak się ścigają jak kopią tyłek jakiemuś czarnoskóremu biegaczowi, a Inoue potem wygrywa mecz bokserki. Ogólnie to anime trochę chyba Inoue "ogłupiło" sprawiło że wydawała się zwyczajnie głupiutka podczas gdy w rzeczywistości wcale taka nie jest.
Ach poza tym trochę ograniczono erotyzm i brutalność. W pewnym momencie anime pewien Gigant zostanie zraniony w ramię, w mandze to ramię zostało mu odrąbane. Nie mówię nic więcej żeby nie spoilerować za bardzo ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi

Dnia 16.07.2008 o 19:21, Hubi Koshi napisał:

erotyzm


Ale ciekawi mnie od kiedy to erotyzm w mandze Bleach byl? [ nie czytam ^^ ] Brutalnosc,hmmm nie raz krew sie leje wiec nie narzekalbym na to...

Azrathel

Dnia 16.07.2008 o 19:21, Hubi Koshi napisał:

ostatnio oglądam sobie Bleacha i przyznam, że anime niesamowicie mnie wciągnęło.


Mnie tez i tak ze jednego se dnia 24 odcinki z rzedu obejrzalem :) Pomnoz razy 20miutek i masz ;) A anime robi wrazenie i ciagle jest co raz bardziej znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:40, Infes napisał:

Ale ciekawi mnie od kiedy to erotyzm w mandze Bleach byl? [ nie czytam ^^ ] Brutalnosc,hmmm
nie raz krew sie leje wiec nie narzekalbym na to...

Erotyzm nie musi oznaczać biegania na golasa XD No np te "bojowe" stroje Soi Fon i Yoruichi zostały ocenzurowane. Podobnie chyba zresztą z Halibel postąpili... chociaż już kawałek temu anime oglądałem to nie pamiętam do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa trochę obcięli np. te gadki Chizuru do Orihime, które już wrkraczały w zakazaną strefę :P Albo moment kiedy Chizuru łapie Inoue za piersi... czy jak powiedział Hubi Koshi stroje niektórych wojowniczek :P I w ogóle dużo takich momentów. No i brutalność też jest troszkę obcięta - w anime rąk pozbawiono tylko <SPOJLERY SIĘ ZACZYNAJĄ!> Yamiego i Grimmjowa, bo było to dość istotne dla fabuły, a w mandze ręce stracili także Ichigo (przy zamianie w pustego), Jidanbou i niemal w całości Chad (zarys ręki został, ale pewnie było krucho :P). Nie mówiąc już o innej brutalności, nie tylko o utracie kończyn.<KONIEC SPOJLERÓW> Infes bardzo Ci polecam mangę, jako że nie jest jeszcze dostępna w Polsce (brak licencji) i można ściągnąć z wielu stron legalnie przetłumaczone na język polski. Warto to zrobić teraz, bo podobno JPF (Japonica Polonica Fantastica jakby ktoś nie wiedział :P) ma zamiar wprowadzić Bleacha na polski rynek, co już będzie odpłatne. Mangi z reguły nie są tanie, więc nie wszystkich musi być stać. Tak tylko mówię, w ogóle Ci nie ubliżając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:17, ibisz napisał:

Taa trochę obcięli np. te gadki Chizuru do Orihime, które już wrkraczały w zakazaną strefę
:P Albo moment kiedy Chizuru łapie Inoue za piersi... czy jak powiedział Hubi Koshi stroje
niektórych wojowniczek :P I w ogóle dużo takich momentów. No i brutalność też jest troszkę
obcięta - w anime rąk pozbawiono tylko <SPOJLERY SIĘ ZACZYNAJĄ!> Yamiego
i Grimmjowa, bo było to dość istotne dla fabuły, a w mandze ręce stracili także Ichigo
(przy zamianie w pustego), Jidanbou i niemal w całości Chad (zarys ręki został, ale pewnie
było krucho :P). Nie mówiąc już o innej brutalności, nie tylko o utracie kończyn.<KONIEC
SPOJLERÓW>
Infes bardzo Ci polecam mangę, jako że nie jest jeszcze dostępna w
Polsce (brak licencji) i można ściągnąć z wielu stron legalnie przetłumaczone na język
polski. Warto to zrobić teraz, bo podobno JPF (Japonica Polonica Fantastica jakby ktoś
nie wiedział :P) ma zamiar wprowadzić Bleacha na polski rynek, co już będzie odpłatne.
Mangi z reguły nie są tanie, więc nie wszystkich musi być stać. Tak tylko mówię, w ogóle
Ci nie ubliżając :)


No dobra wiec kto bedzie MAJ FRJEND ;D i powie mi kiedy dzieje sie akcja z mangi co jest jak na razie w Anime ^^ Wiem dziwinie to brzmi ale wiecie o co kaman xP W sensie takim ze wszystko co dzieje sie po akcji w anime chce czytac,poprzednich nie chce,tylko to co teraz sie "dziac ma" w Anime jest juz gotowe w mange i dalej...
No i jakas stronka od razu by sie przydala :-)) i dokladny albo chociaz minimalnie bledny numer chaptera od ktorego powinienm zaczaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać od 286 chaptera, bo to jest dokładnie koniec walki z Grimmjowem. Linki masz wyżej (od Kraju92), a jakby co to możesz dać maila i Ci wyślę :P A jakbyś chciał od początku to na http://bleachheart.com/ masz w torrencie chaptery 1-300 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:52, ibisz napisał:

Zacznij czytać od 286 chaptera, bo to jest dokładnie koniec walki z Grimmjowem. Linki
masz wyżej (od Kraju92), a jakby co to możesz dać maila i Ci wyślę :P A jakbyś chciał
od początku to na http://bleachheart.com/ masz w torrencie chaptery 1-300 :P


Zaczelem juz czytac :] Teraz przedmna 288 chatper :D Swoja droga jednak kumpel mial racje,zmieniony zostal bieg histori w Anime, poniewaz tutaj[w mange] pojawil sie kolejny z Espady po pokonaniu Grimmjow''a natomiast w Anime nie bylo tego... :] No to czytamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:37, Infes napisał:

Zaczelem juz czytac :] Teraz przedmna 288 chatper :D Swoja droga jednak kumpel mial racje,zmieniony
zostal bieg histori w Anime, poniewaz tutaj[w mange] pojawil sie kolejny z Espady po
pokonaniu Grimmjow''a natomiast w Anime nie bylo tego... :] No to czytamy :D

Niezupełnie, bo anime kończy się wtedy jak Ichigo bierze Orihime przez bark - tu też to jest, następny przeciwnik pojawia się za chwilkę. Ale już więcej nie piszę by nie spojlerować :) Ja przeczytałem wszystkie 328 chapterów, które dotąd wyszły w dwa dni :P Ale po tym nie mogłem się ruszyć z krzesła bo mi się stawy zastały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:46, ibisz napisał:

> pokonaniu Grimmjow''a natomiast w Anime nie bylo tego... :] No to czytamy :D
Niezupełnie, bo anime kończy się wtedy jak Ichigo bierze Orihime przez bark - tu też
to jest, następny przeciwnik pojawia się za chwilkę. Ale już więcej nie piszę by nie
spojlerować :) Ja przeczytałem wszystkie 328 chapterów, które dotąd wyszły w dwa dni
:P Ale po tym nie mogłem się ruszyć z krzesła bo mi się stawy zastały :)


Wiedzialem ze i tak ktos poratuje Icihigo,normalnie czulem ze to Nell bedzie :D No prosze byly 3 espada ;d Ciekawie sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:04, Crew 900 napisał:

Ciekawe do ilu odcinków dociągną Anime .....


To zależy ile będzie chapterów mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda , że Hellsing`a tak mało było :/

Ano szkoda, ale Hellsing miał bardzo ciężki klimat który często mi się nie podobał. Ale nie róbmy w tym temacie offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:32, Kraju92 napisał:

To zależy ile będzie chapterów mangi.


Anime zdecydowanie jeszcze sie pociagnie bo pewno jeszcze troche dojdzie spoilerow + manga to daj jeszcze troche popatrzenia na "Itsygooooo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować