Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

SPOILER
Być może u arrancarów jest podobnie jak u Shinigami jest tak, że jedynie espada umie wykonać bankai,a żaden z nich nie był do tego zmuszony, oprócz Luppi, ale ona byłą zaskoczona atakiem "białaska" i zanim być może zdążyła powiedzieć magiczne słówko na literkę "b" była już bryłą lodu. Co do tego, że Ichigo kontroluje swojego Hollow''a tylko przez 11 sekund, to być może dlatego, że ma "trudnego" pustego i nie chce za bardzo poddać się jego woli. Drugim powodem może być powód, że Ichigo nie zabradzo chciał trenować i kontrolować Hichigo, tylko go uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Największym problemem jest czas. Ichigo nauczył się kontrolować Hollowa w bardzo krótkim czasie, Shinji mówił że vizardom zajęło to więcej czasu (dużo więcej) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Problemem jest wedlug mnie sam Ichigo, wprawdzie Shinji mówił, że Ichi bardzo szybko zdobył hollowa, osiągnał shikai i bankai, ale nie potrafi kontrolowac w pełni swojego reiatsu. Najlepszym przykładem jest jego bankai, który tylko wzmacniał jego siłe i szybkosc, dopiero jego hollow połaczył getsuge z bankai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Rzeczywiście Ichigo w krótkim czasie nauczył się kontrolować Hollow''a jednak bardzo powoli rośnie czas, w którym on go kontroluje, czyli utrzymuje na swej twarzy maskę. Jest jeden Vaizard, a dokładniej ta dziewczyna, która nie nosi okularów, zaraz po zakończeniu procesu kontrolowania Hollow''a (walki między Shinigami, a wewnętrznym pustym) potrafiła utrzymywać maskę przez 15 godzin czy jakoś tak. Więc tu nie chodzi o to czy Ichigo potrafi kontrolować swojego Hollow''a, tylko o czas utrzymywania przez niego maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Child of Pain- nie odpisywałem na twój post, tylko na post Sand Wraith''a, kiedy pisałem swoją wypowiedź twojej nawet nie widziałem, nie odświeżam strony podczas pisania postów :P
SPOILER
Ichigo ma problemy z tą energią, Ishida też miał przez nią problemy (walka Ichigo i Ishidy z Menosem, za czasów kiedy Rukia nie została jeszcze zabrana z powrotem do Soul Society). Być może potrzebuje on jakiejś motywacji, aby coś się ruszyło w jego postępach w utrzymywaniu maski, np.: porwanie Orihime. Mam nadzieję, że już niedługo stoczy jakąś poważniejszą walkę, gdzie wreszcie będzie mógł porozmawiać ze swoim pustym i się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chce zobaczyć zapowiedz BLEACH MOVIE - MEMORIES OF NOBODY to zapraszam tutaj :)

http://www.youtube.com/watch?v=huRLUL5zN9g

http://www.youtube.com/watch?v=lV6CIP9ZeUM

ps; to mój ulubiony Opening :) http://www.youtube.com/watch?v=hHN6ehRyknQ

a to ostatnie to sporo smiechu :D http://www.youtube.com/watch?v=nmTTw3EO7wA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 00:15, Powerslave napisał:

Kto chce zobaczyć zapowiedz BLEACH MOVIE - MEMORIES OF NOBODY to zapraszam tutaj
:)

Ja chce go całego zobaczyć :] ALe to dopiero w grudniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Po przeglądnięciu nowego odcinka mangi, jestem bardzo szczęśliwy :). Wreszcie jakaś porządniejsza walka, być może wreszcie koledzy Ichigo i Shinigami ujrzą maskę naszego bohatera. Jestem prawie pewien, że pojawią się Vaizardzi i pomogą naszym bohaterom. Bo nie wierzę, żeby porucznik, porucznik na poziomie kapitana(Ruki nie pokazywała jeszcze czy potrafi Bankai, więc zakładam, że tego nie potrafi), Shinigami- Vaizard, Quincy i człowiek z macami Hollow''a na poziomie kapitana byli w stanie pokonać Ullquorię. Przecież jeśli Ichi nie utrzyma maski na choćby pół godziny to bez pomocy Vaizardów sobie nie poradzą. Trzeba pamiętać, że Aizen ma większe zaufanie do niego niż do Grimmjaw''a więc zapewne jest on wyżej w Espadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 05:55, Gogemitr napisał:

SPOILER
Po przeglądnięciu nowego odcinka mangi, jestem bardzo szczęśliwy :). Wreszcie jakaś porządniejsza
walka, być może wreszcie koledzy Ichigo i Shinigami ujrzą maskę naszego bohatera. Jestem prawie
pewien, że pojawią się Vaizardzi i pomogą naszym bohaterom. Bo nie wierzę, żeby porucznik,
porucznik na poziomie kapitana(Ruki nie pokazywała jeszcze czy potrafi Bankai, więc zakładam,
że tego nie potrafi), Shinigami- Vaizard, Quincy i człowiek z macami Hollow''a na poziomie
kapitana byli w stanie pokonać Ullquorię. Przecież jeśli Ichi nie utrzyma maski na choćby pół
godziny to bez pomocy Vaizardów sobie nie poradzą. Trzeba pamiętać, że Aizen ma większe zaufanie
do niego niż do Grimmjaw''a więc zapewne jest on wyżej w Espadzie.


No ba, myślę że jest na 2 miejscu ... bo chyba kogoś na pierwszym by nam Tite od razu nie pokazał co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo prawdopodobne, gdyż Ulek bez problemu powstrzymał Grimmjaw''a przed wykonywaniem jakichkolwiek działań. Grimmi widocznie boi się Ulkowi, bo gdyby pomiędzy ich energią duchową nie było dużej różnicy to mógłby on spróbować temu drugiemu podskoczyć.(Grimmi Ulkowi oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej to stuknęła Bleachowi setka ;] Prawdopodobnie za niedługo koniec fillerów bo :
101."Mayuri''s Final Release!! Sawatari・Clash of the Demon"
102."The Last Quincy! The Exploding Power" (!)
103."Ishida, exceeding the limits to attack!" (!!)

Dla tych co czytają mangę, lub oglądają uważnie anime ... wiecie co się stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w tych odcinkach Mayuri zabija dziadzia, a Ishida zabije Kariyę i być może Bounto się uciekną z Soul Society pozbawieni przywódcy. Albą wydłużą nam mękę i zrobią jeszcze kilka filler''ów.
SPOILER
M7 wydało już nowy chapter mangi: 248. Trochę on badziewny, ale najważniejsze jest to, że nasza piątka się rozdzieliła, co oznacza, że Ichigo nauczy się dłużej utrzymywać maskę, albo umrze.(co jest bezsensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Być może Grimmi po raz czwarty, bardzo się palił do załatwienia ich samemu, więc czemu by nie?? Chociaż wolałbym jakiegoś innego Arrancara, być może zrobią tak jak było w Soul Society, najpierw arrancarzy z pierwszej 20, być może słabsze, potem dopiero Espada. Na pewno drogę Ichigo pokażą jako ostatnią. (ostatnio i w Anime jak i w Mandze Ichigo nie jest już głównym bohaterem, to nie Dragon Ball)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować