Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W GRID 2 widoku z kokpitu zabraknie przez konsole. Są nowe screeny

29 postów w tym temacie

Co ciekawe, temat braku wspomnianego widoku był poruszany już wcześniej. Wówczas Codemasters tę decyzję tłumaczyli zupełnie inaczej: niskim odsetkiem graczy korzystających z tej kamery.

Ale tutaj jedno nie wyklucza drugiego. Mieli plan i musieli zrobić cięcia, więc cięli to, na czym straci najmniejszy odsetek graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdybyśmy mieli zrobić ją tylko na PC, oczywiście umieścilibyśmy kamerę z kokpitu, ale na konsolach mamy ograniczoną moc. Wolimy się skupić na doznaniach płynących z samego ścigania, a to niestety pociąga nas do podejmowania trudnych decyzji związanych z widokiem z kokpitu"

niech pan wybaczy panie Muelle, ale z całym szacunkiem bardziej absurdalnej wymówki już dawno moje uszy nie słyszały :D widocznie nie było mu dane zagrać ani we Forze ani GT5 tam widok z kokpitu jak najbardziej jest i do tego wykonany świetnie, i wcale nie odbija się to negatywnie ani na gampley-u ani na technicznych aspektach i na oprawie audiowizualnej a obie gry wyciskają z konsol 7 poty! Nie mogą po prostu powiedzieć że im się nie chciało hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu stfu pewnie nikt z was nigdy nie użył widoku z kokpitu a wielka wojna będzie z tego na grida czekam jak cholera jedynka to najlepsza ścigałka jaką grałem ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:36, Witka1995 napisał:

Wypowiedź na poziomie - "Ja nie używam widoku z kokpitu, więc nikt nie korzysta"^^^

Korzysta 5%, więc faktycznie prawie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahahahah- to panowie od Forz i innych Gran Turismo mogą, a wy nie? :D Haha- pewnie community ich wyśmiało za ten argument o małym użyciu tego widoku, to w końcu wpadli na nową wymówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh argument lekko bzdurny, forza i GT miało widok z kokpitu tak samo jak Dirt''y a GRID nie może mieć? Choć nadal mam nadzieję że będzie równie dobra i będę się przy niej tak samo dobrze bawił jak przy jedynce.

Chudy12345 Ja gram zawsze w ścigałki z widoku kokpitu (jeśli takową kamerę posiadają) i w takiej mi się najlepiej gra, i szkoda mi jest że w GRID 2 zrezygnowali z niej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bullshit! Większość gier które aspirują do miana symulatorów czy gier wyścigowych daje rade na konsolach odpalić widok z kokpitu. Może Codemasters to robią na PS2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh znowu te beznadziejne konsole ^^ Zepsuly nam cala zabawe, za kare w widoku tpp beda musialy obsluzyc o wiele wieksza liczbe polygonow, dobrze im tak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, widok z kokpitu jest praktycznie wymagany, jeżeli gra się na kierownicy.
Po prostu bez tego nie czuć auta.
Ale, że grid celuje w nfsy, burnouty i inne arcady, to raczej nikt nie będzie płakał, bo i tak wszyscy będą grać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej/najłatwiej zwalic na konsole...co za frajer! niech więc wsadzi se tę grę w zad; nie ma widoku z kabiny nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem - nie ma kokpitu? To nie kupuję. Nawet jeśli w GRIDa 1 nie grałem cały czas z tej kamery, to jednak bez niej gra bardzo, bardzo wiele traci.

Tak, nowa wymówka jeszcze zabawniejsza niz poprzednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już pisałem - nie ma kokpitu? To nie kupuję. Nawet jeśli w GRIDa 1 nie grałem cały czas
> z tej kamery, to jednak bez niej gra bardzo, bardzo wiele traci.
>
> Tak, nowa wymówka jeszcze zabawniejsza niz poprzednia...
Ja również ze względu na brak widoku z kokpitu odpuściłem sobie tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jezu stfu pewnie nikt z was nigdy nie użył widoku z kokpitu a wielka wojna będzie z tego
> na grida czekam jak cholera jedynka to najlepsza ścigałka jaką grałem ever
Mów za siebie. Jedna z lepszych, być może najlepsza (arcade''owa) w obecnej generacji, ale dwójka przez takie pójście na skróty tylko straci. Nie mogli dodać kokpitów na PC? Jak na konsole dawało się lepsze wersje to było ok, ale PC ma się gdzieś? O nie. Mamy prawo być wkurzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gry wyścigowe na PC. Po jednej na serię:

10. F1 2012 (Lekki symulator)
9. rFactor (Symulator)
8. DiRT 2 (Rajdy)
7. Burnout Paradise (Kraksy)
6. FlatOut 2 (Kraksy)
5. Need For Speed: Most Wanted 2004 (Tuning i wyścigi uliczne)
4. Sonic All-Stars Racing Transformed (Kart Racer)
3. Trackmania United Forever (Arcade)
2. Test Drive Unlimited (GT Racer)
1. Race Driver: GRID (Wyścigi torowe)

Jakiś czas temu sobie tą listę opracowałem Obronię ją moją dekadą doświadczenia z wszelakimi grami wyścigowymi. Postarałem sie dać po jednej grze z każdego "podgatunku". Use it wisely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować