Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 16:49, Azazell napisał:

> Czy wiadomo już jakie gry EA rozdaje za darmo w ramach rekompensaty za niegrywalność

> "SimCity" w pierwszych dniach od premiery? Dziękuję. :)
>

Na 99% dadzą Mass Effect 3.. Bo na PS 3 jest za darmo dostepny od paru dni..

Oby nie. Osobiście myślę że dadzą jakąś listę do wyboru ograniczoną zapewne do starszych tytułów(czyt. czyli nie "hity" jak DS3 czy C3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem, że wiele osób popełnia straszny błąd. Zabudowuje miasta i dla nich to jest koniec - startują z kolejnym. Otóż nie jest tak, że to koniec, zapewne wielu myli mały rozmiar miast. Tymczasem dalszy postęp i rozwój miasta to jest dopiero wyzwanie, a do roboty jest, wierzcie mi, jeszcze więcej niż na początku, sporo trudniej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie gram i nie grałem w tego typu gry, ale po obejrzeniu kiku gameplayów na YT stwierdzam, że gra jest świetna i muszę ją mieć :)
Szkoda tylko, że cena jest taka zaporowa, ale może to i lepiej, bo za kilka miesięcy cena spadnie a i problemy z serwerami pewnie juz wygasną - wtedy kupię i na pewno wsiąknę na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 16:49, Azazell napisał:

Na 99% dadzą Mass Effect 3.. Bo na PS 3 jest za darmo dostepny od paru dni..

Myślałem, że będzie coś lepszego. :( Mimo wszystko, dzięki za informację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:10, Abi_Dalzim napisał:

W ogóle nie gram i nie grałem w tego typu gry, ale po obejrzeniu kiku gameplayów na YT
stwierdzam, że gra jest świetna i muszę ją mieć :)
Szkoda tylko, że cena jest taka zaporowa, ale może to i lepiej, bo za kilka miesięcy
cena spadnie a i problemy z serwerami pewnie juz wygasną - wtedy kupię i na pewno wsiąknę
na maksa :D

Na bank prędzej czy później ją przecenią na orginie. Ostatnio było bardzo dużo promocji, gdzie parę razy można było dostać fife 13 za 67 zł, czy też gry z mass effecta średnio za 30-60zł. Za parę miesięcy cena pewnie spadnie poniżej 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z was taki problem: nie mogę odwiedzić od 2 dni swoich starych miast, wywala mi błąd, że nie można ich wczytać, za to mogę stworzyć nowe miasto i w nim grać, dzieje się tak tylko na moim komputerze, u dziwczyny na laptopie jak się zalogowałem na swoje konto wszystko działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z wodą? Regeneruje się? Bo mi już trzecia przepompownia wyczerpała źródło, a nawet 50 tysięcy mieszkańców nie przekroczyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:51, andrzejf1987 napisał:

Pomocy, kupiłem grę w wersji eng. Jak mam zmienić język na pl??

Po co kupowałeś grę w wersji angielskiej, skoro masz problemy z językiem?
Podczas instalacji pyta się, w jakim języku zainstalować grę. Tylko wtedy da się to normalnie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:18, Narmo napisał:

Jak to jest z wodą? Regeneruje się? Bo mi już trzecia przepompownia wyczerpała źródło,
a nawet 50 tysięcy mieszkańców nie przekroczyłem :/

Woda regeneruje się od deszczu albo jeśli np. na mapie masz jakieś jeziorko. Jednak trwa to bardzo powoli i przy większym mieście regeneracja nie wystarcza.
Poza tym wodę wytwarza oczyszczalnia ścieków. Akurat jak się skończą zasoby w jednym miejscu to oczyszczalnia wytworzy wystarczająca wody i tak co jakiś czas zamieniam te budynki miejscami co spokojnie wystarcza na 150 tysięcy mieszkańców.
Jednak mam inny problem, jakiś dinozaur zniszczył mi elektrownię atomową i teraz pół mapy jest napromieniowane, jak szybko to zniknie, bo ludzie niechętnie tam mieszkają i gdyby nie to, że miał zapas w gotówce to już dawno byłoby game over...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymać i dzisiaj zamówiłem grę :)
150 zł z dostawą to dużo, ale gra wygląda tak świetnie i tak interesująco, że nie chciało mi sie czekać kilka miesięcy na obniżkę ceny.

Mam nadzieję, że przed weekendem dojdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:56, Szczep_NML napisał:

Reklama tej gry to jakaś masakra jest... Już biedrona robi lepsze reklamy ^^

Pooglądaj sobie letsplay''e - to jest najlepsza reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech łatają tą grę jak najszybciej bo jest pełna buraków. A najbardziej niedziałające rzeczy.
Przykład:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g418BSF6XBQ
I ludzie się dziwią że mają mega korki w mieście;/

A najgorsze że aktualnie przemysł zupełnie nie działa. Jest zepsuty i na dobrą sprawę nie trzeba w ogóle go tworzyć nigdzie. Jest to ogromny burak i podobno o tym wiedzą i mają naprawić. Niby zapotrzebowanie na przemysł jest i na towary, ale jak nic nie zbudujesz to nic się nie stanie. Sklepy w magiczny sposób odnawiają sobie towary, a simy są happy. Nie ma żadnych konsekwencji, przemysłu nie trzeba tworzyć wcale i nic się nie stanie obojętnie co byście nie budowali.

Już służb jak straż pożarna która wysyła wszystkie wozy do pierwszego pożaru mimo że obok palą się dwa inne domy żal wspominać. Lub jak wóz jadący do pożaru stoi na czerwonym świetle :) Weź tu buduj i planuj miasto, gdy tak podstawowa funkcja nawet jak czat nie działa dobrze.

Im więcej grałem tym więcej głupot zauważałem, zacząłem przeglądać forum główne na którym wrze i spostrzegłem że jednak miałem dobre spostrzeżenia i przeczucia odnośnie tego że coś tu jest nie tak.

Niech to naprawiają jak najszybciej bo gra się miodnie i gra ma mega potencjał. Bo mimo tych błędów gra sprawia mi frajde, ma to magiczne coś. Ale te buraki przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukać sobie regionu po nazwie? Pograłem ze 20 min i nie wszystko ogarniam, ale nie widziałem tylko możliwość wybrania regionu z listy lub stworzenie własnego.
Aha, czy serwer też można sobie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 17:44, Abi_Dalzim napisał:

Jak poszukać sobie regionu po nazwie? Pograłem ze 20 min i nie wszystko ogarniam, ale
nie widziałem tylko możliwość wybrania regionu z listy lub stworzenie własnego.


Nie wiem czy wiesz ale od premiery są spore problemy z serwerami i część opcji jak najszybsza prędkość gry, statystyki globalne czy właśnie wyszukiwanie regionów jest aktualnie wyłączona. Kiedy włączą nie wiemy.

Dnia 14.03.2013 o 17:44, Abi_Dalzim napisał:

Aha, czy serwer też można sobie wybrać?


Oczywiście, jak uruchamiasz grę masz "Launcher" I tam na dole masz opcję wybierz serwer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 17:56, Stfforex napisał:

Oczywiście, jak uruchamiasz grę masz "Launcher" I tam na dole masz opcję wybierz serwer:)

A Ty Stfforze na jakim grasz? Może się dołączę i zatruję Ci powietrze fabrykami lub naślę moich morderców? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować