Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2013 o 14:40, joojoo napisał:

Mam takie pytanie.

Mam edycje limitowaną gry, mój kolega kupił sobie normalną wersje i chcieliśmy pograć
razem, ale mam go w znajomych w origin, jesteśmy na tym samym serwerze w grze, a i tak
nie mogę go zaprosić do gry bo go w ogóle nie pokazuje w znajomych w grze... To może
być wina różnicy edycji?

Edycje gry nie mają tu nic do rzeczy. Na początku ze znajomymi też mieliśmy takie problemy. Na 100% trzeba przejść samouczek w grze, aby pojawiła się potem opcja wyboru/założenia regionu. Dopiero wtedy pojawiali mi się znajomi w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 08:08, Narmo napisał:

Na 100% trzeba przejść samouczek w grze, aby pojawiła się potem opcja wyboru/założenia regionu.

Wcale nie :)
Trzeba rozpocząć samouczek, potem klikasz od razu w prawy górny róg, wychodzisz do opcji a potem do głównego menu. Potem już można na danym serwerze działać bez przechodzenia samouczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość znalezienia regionu po nazwie? Albo jakieś sortowanie jest czy coś? Znajduje mi same zapełnione, a samemu tak nieco łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na EU Wschod 2 mam region założony. Miejsc jeszcze dużo. Jak co origin - SKRZYP3X.
PS. Zna ktoś odpowiedział na moje pytanie z postu poprzedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 15:01, Sztywny_pl napisał:

Myślicie, że będą jakieś świąteczne promocje na SimCity? Chętnie bym kupił, ale nie po
tych cenach co sobie teraz dyktują ;)

też przyłączam się do pytania, bo +/- 150 zł to stanowczo za dużo, a w tym wypadku digital mnie nie interesuje...
a chciałoby się zagrać i to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 18:20, Skrzypiec napisał:

Mógłbym mi ktoś powiedzieć jak dodać pociągi do rozkładu, bo na dworcu ludki mnie cały
czas o to proszą.

Nie da się. Musisz budować kolejny dworzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie gram w tą grę. Podstawowe jej założenia sa mizerne. :( Czekam na ogromnego patcha.
Jak bede miął ochote pgorac w simcity, wybiore 3000.

Szkoda, ze mam wywalone 140zł. Ale cóz, EA i origin. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 15:01, Sztywny_pl napisał:

Myślicie, że będą jakieś świąteczne promocje na SimCity? Chętnie bym kupił, ale nie po
tych cenach co sobie teraz dyktują ;)


tez sie zastanawiam na zakupem, ale czekam na nizsza cene. przecena na swieta ? a przywrocili juz wszystko co wylaczyli ? bo chyba nie. robic juz teraz promocje na produkt ktory zebral (i ciagle zbiera) mase negatywnych opinii to jak sie poddac, a ciagle probuja robic dobra mine do zlej gry. w letniej pewno cos bedzie, ale do tego czasu EA pewno zaserwuje dodatek jakis za full cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 19:23, sebo357 napisał:

Szukam chetnych do wsoplnej gry - Serwer: Europe Wschód 3 moj Orgin : bebok357 .
ta wszyszukiwarka serwerów w tej grze to porażka


Raczej pokazywarka, tam się nic wyszukać nie da xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto http://imgur.com/a/gW7F9 1.8kk mieszkańców. Nie ma prądu, nie ma wody, nie ma niczego. Same mieszkania. Istne getto i ludzie są zadowoleni. Absurd.
Znalazłem jeszcze porównanie najnowszej nieudanej produkcji EA do Cities XL http://i.imgur.com/VQPIOzG.jpg
Nie wiem tylko, która jest to wersja, ale Sim City przy tym wydaje się jak przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 21:57, SiDi napisał:

Miasto http://imgur.com/a/gW7F9 1.8kk mieszkańców. Nie ma prądu, nie ma wody, nie ma
niczego. Same mieszkania. Istne getto i ludzie są zadowoleni. Absurd.
Znalazłem jeszcze porównanie najnowszej nieudanej produkcji EA do Cities XL http://i.imgur.com/VQPIOzG.jpg
Nie wiem tylko, która jest to wersja, ale Sim City przy tym wydaje się jak przedszkole.


Facet znalazł bug gry odnośnie "supersimów" przy zerowym podatku i odnośnie tego oceniasz całą grę? Masz ją w ogóle? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, czyli bug. W pełnej wersji. "DLC Bug Fix #324 - $9.99"
Nie, nie mam jej i póki co nie zamierzam jej mieć widząc jak EA traktuje swoich klientów i jak wygląda ta gra. Beta mi wystarczyła. Już raz się naciąłem przy kupowaniu drogiej gry (GW2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować