Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przegrał walkę z rakiem, lecz będzie żył wiecznie w Total War: Rome 2

13 postów w tym temacie

Super gest! I takie firmy powinny istnieć na rynku, a nie jakieś szmatławce pokroju EA (bez kłótni proszę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I takie firmy powinny istnieć na rynku, a nie jakieś szmatławce pokroju EA
> (bez kłótni proszę!)

To ich nie zaczynaj ;) Choć trudno się nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest mi bardzo przykro, gdy tak młodzi ludzie odchodzą z tego świata. Jeszcze tyle rzeczy do zrobienia było przed nimi... Ale gest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł i bardzo ładny gest ze strony CA, przykro mi że tak młodego człowieka spotkał taki los :(, tyle rzeczy do zrobienia było przed nim.

Zb4wiciel masz rację ale i tak to dobry gest tak uhonorować go :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Miło to słyszeć <3


Oczywiście żal chłopaka, chociaż gdybym był na jego miejscu i patrzyłbym na ten cały ziemski syf z góry(o ile "góra" istnieje :P ) to bym się cieszył jak cholera, będąc twarzą postaci(choćby niewiele znaczącej) jednej z ulubionych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam watpliwosci czy to taki wspanialy gest.. Proba uniesmiertelnienia czlowieka przez zawarcie jego cyfrowego obrazu w grze? Gest rzeczywiscie ale w zasadzie czyn bez znaczenia bo i tak 99% ludzi nie bedzie wiedzialo ze ta twarz nalezy do zmarlego ponadto wiekszosc ludzi nie zwroci uwagi wiecej niz raz nawet tych co wiedza oco chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard miał podobną akcję - tyle że pozwolili dziecku wymyśleć quest - oraz podłożyć głos pod taurena szukającego swojego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować