Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeprosinowe SimCity dla posiadaczy SimCity

78 postów w tym temacie

> Jak dla mnie rozgrzeszeni.
O to przykład człowieka który ma klapki na oczach
I jak potem ma się cokolwiek zmienić skoro co drugi machnie rękę (i nawet w łapę weźmie)
tak samo jest u nas w kraju ludzie gadają i gadają a i tak machną ręką " a niech mnie rząd dalej dyma"
Trzeba się umieć odezwać by Ci krawaciarze brali w końcu nas graczy po uwagę a nie traktować jak......... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 (Standardowa edycja)
Dead Space 3 (Standardowa edycja)
Mass Effect 3 (Standardowa edycja)
Medal of Honor Warfighter (Standardowa edycja)
Need For Speed Most Wanted (Standardowa edycja)

Z tą standardową edycją to coś w stylu "macie ochłapy, bylebyście DLC dokupili" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Masz tu kwiatka, babo, a teraz wracaj do kuchni zanim znowu ci przy...walę.
- Dobrze, kochanie, jesteś wspaniały, wierzę że zmienisz się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapóweczka co ? Niech ludzie nadal kupują gry od EA, to może kiedyś się obudzą.. A teraz w ramach przeprosin, dają ochłapy, które kosztują niewiele więcej niż 50 zł. ME3 to już bonus bo idzie i szedł po 20 zł w wersji deluxe kochane EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 21:12, vegost napisał:

Łapóweczka co ?


Ciekawe... to jak by ci kartki z przeprosinami lub maila przysłali też tak byś nazwał?

Dnia 18.03.2013 o 21:12, vegost napisał:

Niech ludzie nadal kupują gry od EA, to może kiedyś się obudzą.. A teraz
w ramach przeprosin, dają ochłapy, które kosztują niewiele więcej niż 50 zł. ME3 to już
bonus bo idzie i szedł po 20 zł w wersji deluxe kochane EA.


No tak, i tu widać całą polaczkowatość naszego społeczeństwa - nic EA nie zrobi: są źli i straszni i ogólnie powinni zginąć na stosie itd. (bluzgów nie będę wymieniał), a jak coś da to od razu: ŁAPÓWKARZE!!! Same g*wna robią i takie rozdają...

Sam osobiście nie jestem zwolennikiem EA, ale bez przesady... chociaż jakoś przeprosili, a offline moda i tak pewnie nie zrobią nie łudźcie się. Z resztą ciekaw jestem jak wielu z tych co nazywa teraz EA łapówkarzami kupiło od nich SimCity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak, i tu widać całą polaczkowatość naszego społeczeństwa - nic EA nie zrobi: są źli
> i straszni i ogólnie powinni zginąć na stosie itd. (bluzgów nie będę wymieniał), a jak
> coś da to od razu: ŁAPÓWKARZE!!! Same g*wna robią i takie rozdają...
>
> Sam osobiście nie jestem zwolennikiem EA, ale bez przesady... chociaż jakoś przeprosili,
> a offline moda i tak pewnie nie zrobią nie łudźcie się. Z resztą ciekaw jestem jak wielu
> z tych co nazywa teraz EA łapówkarzami kupiło od nich SimCity?

"Polaczkowatość" to widać co najwyżej w takich zdaniach, jak początek twojej wypowiedzi. To, że ludzie nie dają się udobruchać jakimiś darmowymi grami stanowi zdrową reakcję alergiczną na zabiegi marketingowe (i oby to pozostawało bez zmian), natomiast jak sam słusznie zauważasz, offline mode''a i tak nie wprowadzą, co tym bardziej dowodzi tego, że darmowe gry są tylko nieudolną próbą udobruchania zdenerwowanych graczy.
Co innego gdyby dali możliwość normalnej gry - wtedy można by to uznać za godne przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 21:39, Janek_Izdebski napisał:

Dobra wiadomość na koniec dnia:


Jeśli ktoś myślał, że Ricitello jest zły, zobaczy, jaki milutki będzie Moore. Ten to dopiero nie ma skrupułów i choćby cienia przyzwoitości.

A wynagrodzenie moim zdaniem nieproporcjonalne do tego, co się stało. SC w obecnej formie nigdy nie powinno się było ukazać - problem z serwerami to tylko konsekwencja chorej decyzji "social & DRM". Na miejscu Willa Wrighta powiedziałbym głośno, co o tym myślę. Dziwne że nie zabrał głosu ws. własnego magnum opus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejterzy i tak będą hejtować bo EA to samo zło itp :P

Fakt faktem że z premierą zawalili i przez pierwszych kilka dni gra była prawie nie grywalna. Ale gdyby za to że w każdą nową grę nie mogłem zagrać w przeciągu kilku pierwszych dni bym dostawał za darmo w miarę nową lub nową grę jak Dead Space 3 czy Battlefield to bym teraz był pewnie kilka tysięcy PLN do przodu...
EA zawaliło premierę ale myślę że forma przeprosin jest naprawdę niezła.

Całą kwestia mechaniki, wielkości map itp to już zupełnie inna kwestia i tutaj chyba większość ludzi dalej zapomina że grę robiło Maxis i że to oni wprowadzili galssbox z wszystkimi tego konsekwencjami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 21:49, Vojtas napisał:

Jeśli ktoś myślał, że Ricitello jest zły, zobaczy, jaki milutki będzie Moore. Ten to
dopiero nie ma skrupułów i choćby cienia przyzwoitości.

A skąd takie wnioski?

Dnia 18.03.2013 o 21:49, Vojtas napisał:

A wynagrodzenie moim zdaniem nieproporcjonalne do tego, co się stało. SC w obecnej formie
nigdy nie powinno się było ukazać - problem z serwerami to tylko konsekwencja chorej
decyzji "social & DRM". Na miejscu Willa Wrighta powiedziałbym głośno, co o tym myślę.
Dziwne że nie zabrał głosu ws. własnego magnum opus.

Tutaj 100% racji. A to kłamstwo, że granie off-line jest zbyt kosztowne i niemożliwe do zaimplementowania przez EA, nadaje się IMHO do wniosku dla prokuratury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA zaoferowało naprawdę dobrą ofertę w ramach przeprosin, kto inny w branży dałby za darmo grę, która półtora miesiąca wcześniej miała premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Fakt faktem że z premierą zawalili i przez pierwszych kilka dni gra była prawie nie grywalna.
> Ale gdyby za to że w każdą nową grę nie mogłem zagrać w przeciągu kilku pierwszych dni
> bym dostawał za darmo w miarę nową lub nową grę jak Dead Space 3 czy Battlefield to bym
> teraz był pewnie kilka tysięcy PLN do przodu...

No patrz, takie okazje, a gracze i tak niewdzięczni. Może to dlatego, że kupują daną grę po to żeby móc w nią pograć, a nie żeby zrobić interes swojego życia otrzymując za darmo jakąś inną w ramach rekompensaty za niemożność normalnego grania w tę pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować