Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 21:04, glina5 napisał:

gdzie znaleść gume w rozdziale 5 żeby wyjąć klucze

idz do wesolego miaseczka i uzyj misia(ktorego wygrasz/les strzelajac do kaczek) na cyrku pchel idz do pokoju gier i uzyj misia na stole bilardowym wez zolta i czerwona kule czerwona daj dzieciakowi ktor zebra u ciebie o cukierka wtedy on da ci gume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 09:30, Carotenca napisał:

> sorki ale ile macie lat? ze gracie w szymka czarodzieja 3d
wystarczajaco


aha no to wymaga gram chyba graczy do 2 lat wiec macie 5 ok ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:12, glina5 napisał:

jak do trzeć do wyjścia gdy bagniak spipszy komputer

biegnij do leleporterow i wejdz do tego po prawej potem biegnij za sordidem i znowu wejdz do teleportera po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc.Ja dopiero zaczynam grę.Nie mogę odebrać wykrywacza metalu.Jak go wziąść.Prosze o ewentualny link do strony z instrukcą gry.Bo to co znajduje w internecie to jest opis dalszych etapów gry .Pozdrawiam. Matix123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 08:52, Matix123 napisał:

Prosze o pomoc.Ja dopiero zaczynam grę.Nie mogę odebrać wykrywacza metalu.Jak go wziąść.Prosze
o ewentualny link do strony z instrukcą gry.Bo to co znajduje w internecie to jest opis dalszych
etapów gry .Pozdrawiam. Matix123 .NIe mogę odebrać go w żaden sposób.jo-jo nie sięga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 10:20, Matix123 napisał:

> Prosze o pomoc.Ja dopiero zaczynam grę.Nie mogę odebrać wykrywacza metalu.Jak go wziąść.Prosze

> o ewentualny link do strony z instrukcą gry.Bo to co znajduje w internecie to jest opis
dalszych
> etapów gry .Pozdrawiam. Matix123 .NIe mogę odebrać go w żaden sposób.jo-jo nie sięga.

podejdz jak najblizej krawedzi driury i sprobuj trafic w czarna raczke wykrywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czść .Dzięki za wykrywacz.Mam problem ,nie wiem jak strzelić z krasnala. Mam masło krasnala,tubę z lunety ,dynamid i soczewkę.Jak mam go włożyć do tuby i jak strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 08:40, Matix123 napisał:

Czść .Dzięki za wykrywacz.Mam problem ,nie wiem jak strzelić z krasnala. Mam masło krasnala,tubę
z lunety ,dynamid i soczewkę.Jak mam go włożyć do tuby i jak strzelić.

musisz w schowku zaznaczyc krasnala i kliknac 2 razy na lunete potem chyba to samo z soczewka maslem i dynamitem potem stan na kamieniu i uzyj tego sprzetu;) a szymek juz sam bedzie wiedzial co robic nie jestem do konca pewna co jest potrzebne do tych zawodow ale jak mi sie cos przypomni to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem z drugiej częśći do trzeciej.Chdzę po mieście bez celu.Nie wiem co robić.Spotkałem Złodziejkę zakutą w dyby, wziołem od niej mapę,nie mogę zabrać kluczy szeryfowi.Jak sie zapisać do cechu czarodziejów.Narazie tylę ustaliłem.Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 17:12, Matix123 napisał:

Przeszłem z drugiej częśći do trzeciej.Chdzę po mieście bez celu.Nie wiem co robić.Spotkałem
Złodziejkę zakutą w dyby, wziołem od niej mapę,nie mogę zabrać kluczy szeryfowi.Jak sie zapisać
do cechu czarodziejów.Narazie tylę ustaliłem.Pomocy.


Aby zdobyc ten klucz musisz wejsc do biura szeryfa i dojść do takiej szafki ktora jest za szeryfem (uwazaj zeby w nic nie walnąć). Smarujesz masłem zawiasy i mozesz wyciągnąć klucz


Ja tez mam problem. Dostalem sie juz do restauracji bagiennego ale nic ciekawego tam nie znalazlem tylko OCET (z ktorym chyba nic nie mozna zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 17:12, Matix123 napisał:

Przeszłem z drugiej częśći do trzeciej.Chdzę po mieście bez celu.Nie wiem co robić.Spotkałem
Złodziejkę zakutą w dyby, wziołem od niej mapę,nie mogę zabrać kluczy szeryfowi.Jak sie zapisać
do cechu czarodziejów.Narazie tylę ustaliłem.Pomocy.

Musisz zabrać ten klucz - jak radzi Istvan. Uwolnisz złodziejkę i pójdziesz do restauracji. Wejdziesz do biura Bagniaka (za kuchnią) i pod biurkiem jest przycisk.Po naciśnięciu otworzy się winda, na dole znajdziesz mapę, obejrzyj ją.Spotkasz tam gościa, któremu podasz kanapkę z sezamem - on odda Ci sezam. Wyjdź z restauracji, idź na plac, gdzie są magazyny. Wejdź do magazynu sera i obejrzyj mapę.Potem idź dalej i po prawej stronie za siatką zobaczysz pudła z jedzenia dla psów - znajdziesz tam cd - zabierz tą płytkę. Jeżeli dalej chcesz podpowiedzi - pytaj, odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź na ulicę gdzie grają chłopcy w piłkę. Pies pilnuje przejścia, znajdź kota w uliczce, wróć do psa, wyjmij ze śmietnika trampka i rzuć psu. Zostanie z buta sznurówka, weź ją. Zejdź do kanałów, wysłuchaj wróżki i wróc do chłopaków garjących w piłkę. Znajdź budkę i dostań się na skwer Magii, porozmawiaj z Wizardem (za złotymi drzwiami). Idź do bramy i porozmawiaj z orkami. Wróć do hoteluJeżeli nie wiesz co dalej - pytaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w hotelu.Nie znam hasła do drzwi w kanale i nie mogę zapisać sie do cechu czarodzieji.Nie wiem skąd wziąść zaczarowane buty o których mówiły orki.Dalej nie mogę nic wymyśleć.Pomocy.
PS.Za post wcześniejszy przepraszam.Bo posty piszę w imieniu syna , ma 5 lat.
A post wcześniejszy to sam napisał.Bez moiej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 10:24, Matix123 napisał:

Jestem już w hotelu.Nie znam hasła do drzwi w kanale i nie mogę zapisać sie do cechu czarodzieji.Nie
wiem skąd wziąść zaczarowane buty o których mówiły orki.Dalej nie mogę nic wymyśleć.Pomocy.
PS.Za post wcześniejszy przepraszam.Bo posty piszę w imieniu syna , ma 5 lat.
A post wcześniejszy to sam napisał.Bez moiej wiedzy.

>Panie Matix123 To jest za dużo żeby pisać ot tak na raz prosze pisać na moje gg 6601062

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 4 rozdziale i niewiem z kąd wziąść gorzałe mam listowie kreta i szklankę pomóżcie bo utknołem i nie wiem co mam dalej robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować