Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Wieprzowine znajdziesz w 8 -mym cudzie, w nocy. Skrzata złapiesz w domku w lesie, wcześniej złapiesz go siatką na polu gdzie były motyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz roślinę nasenną wrzuć ja do kotła. Smok zje karła i uśnie. Nabierz do szklanki mikstury z kotła. Gdy zaśnie poleć ptakiem do wulkanu, obejrzyj spadajace monety, uzyj kreta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W momencie, gdy odpowiedni kolor znajdzie się w zielonym kwadraciku po prawej, naciskaj odpowiednie klawisze.
CTRL - czerwony, ALT - niebieski, lewa strzałka - żółty, prawa- zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 08:33, Nulinka napisał:

>Musisz dokładnie iść przez piaski za stworkiem - krok za krokiem.

Nalinka pomoz jestem w 4rozdziale i pokonaklem smoka Pierdziella m mam kreta wyciagnol juz skrzynie w pieczarze smoka ale jak ja otworzyc pomoz PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAK OTWORZYC SKRZYNIE W JASKINI SMOKA?? DALEM KRETU PLYTE WYCIAGNOL SKRZYNIE I JAK TĄ SKTRZYNIE OTWORZYC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na skrzyni użyj płynu ze szklanki( dokladnie na kłódce), dostaniesz płytę w szklanej kuli. Użyj na gongu młotka - złamie sie. Użyj młotka na dzwonie - szklo pęknie. Poleć ptakiem do Calipso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróć do hotelu, prześpij się i wróć na turniej (w nocy).Idź do namiotu w centrum, zobaczysz księżniczkę. Rozejrzyj się, , wróć do hotelu i idź spać. Rano pójdziesz do wesołego miasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące męcze się jak wystukać hasło do studzienki.Znam je ale powiedzcie kiedy mam kliknąć alt i po ilu sekundach znowu Nulinka powiedziała,że trzeba zsynchronizować pukanie Szymka w drzwia a naciskanie klawisza ALT.Pomóżcie proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować