Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Z lalką wo o doo idź do namiotu akupunktury i uzdrowisz plecy gościa spod furmanki - to 1 bohater. Wygraj żołnierzyki w wesolym miasteczku strzelając wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ArAgOrN13
Kup też watę cukrową i wygraj t-shirt .Wcześniej daj krasnoludowi młot i on będzie grać. Musisz jednak mu pomóc, zagadaj szatana stając za szatanem i wtedy on bedzie tyłem do krasnoluda. Wtedy on wygra t-shirt i da Tobie. Z watą cukrową idź do ogródka piwnego i wymień ją na perukę z pewną damą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melisa jest na wyspie - to na końcu misji. Strzelasz wodą przez otwarte koło. Smoka spotkasz przy wodospadzie, wcześniej spotkasz krasnala (w obozie przy kotle). A jeszcze wcześniej musisz mieć rośline usypiającą) Smok bedzie spał a Ty wyjmiesz z brzucha klucze do chatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Porozmawiaj z barmanem, wróć do Kalipso, potem idź do kościoła. Zobaczysz dziecko latające na balonikach, zestrzel 2 , a gdy nadjedzie ciężarówka zestrzel 3-ci, dziecko wpadnie na auto.Idź do magazynu sera, gdy zobaczysz pustą ciężarówkę zabierz ją. Pojedx pod wieżę kościelną i zsuń na nią ołów. Przejedź przez most( ciężarówka wpadnie do wody, popatrz na nią) Ptakiem poleć nad lasem, zobaczysz tame,idź na plażę. Przy wodospadzie leży smok, wyjmij klucze. Jeżeli nie wiesz co dalej - podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyyy lol sorki sorki ale to torszke dziwne grac w szymka czarodzieja 3d bez obrazy ale w to graja dzieci... wogule fajne to jest i co sie tam robi i po iel ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkasz kolorowe ognie, które musisz zneutralizować i musisz dojść do drabiny. Zmieniaj szybko szaty - wróżka powie Ci jakie kolory. Potem wejdziesz do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie umiem wystukać hasła w studzience.Wiem jakie jest hasło bo dali mi chłopaki którzy grają w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować