Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 21:35, MEG555 napisał:

4 miesiące męcze się jak wystukać hasło do studzienki.Znam je ale powiedzcie kiedy mam kliknąć
alt i po ilu sekundach znowu Nulinka powiedziała,że trzeba zsynchronizować pukanie Szymka w
drzwia a naciskanie klawisza ALT.Pomóżcie proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też miałam z tym totalny problem ale wpukałam to chasło klęcząc szymkięm, może tobie się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:43, Matix123 napisał:

Dobra pisz gdzie jest dusza Jar Nina.I napisz jeszcze wiencej.

Duszę Jar Nina "złowisz" do butelki, wcześniej włóż tam naszyjnik i podejdź do lustra w hotelu i złap tam duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 17:12, Matix123 napisał:

Mam dusze Jar nina. Jaj się przebrać za Jasia u księżniczki.

Zmień szatę na fioletową, załóż okulary i zafarbowaną perukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:10, Matix123 napisał:

Jak zafarbować perukę.

Idź do pralni i włóż do pralki T-shirt i perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie żadko jestem na forum ale jak jóż jestem to mam stos pytań i tak tez jest tym razem!!! jestem wlasnie na bagnach i muszę znależć 3 rośliny cuchnącą ,marzenkę klop-elle i coś jeszcze!!! te dwie znalazlam a 3 jest na wyspie u księzniczki tylko jak ja zdobyć??? Wżucam do dziury chomika ale szymek mowi mi tylko o jakiejś bezsensownej podróży... Heeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!!!!!!! pomuszcie lub choć powiedzcie na której stronce o tym pisze. ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyjść na skałę i popatrzyć na roślinę, porównać ją z zielnikiem. Potem wypuść chomika do dziury przy skale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niulinka prosze cię o pomoc.Jestem na końcu rozdziału 5.Mam problem.Włożyłem zamówienie Sordida do otworu w zieleniaku.Przez okno wyleciala paczka.Przynioslem tego dzieciaka i miał zjeść kalafior.Niezjad go.A ja zamiast go uderzyć jojem to odeszłem dalej.Jak wróciłem dzieciaka już niebyło.Czy wiesz może gdzie on się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować