Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 20:15, Virus 500 napisał:

No co jest ludzie ? Nie gracie już w to ? xD


Gramy a przeszedłeś jakie części hl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:05, Virus 500 napisał:

Ale gra przepiękna , ciekawe jak będzie wyglądał Episode Three i czy będzie miał znowu
nowy silnik graficzny :D

Znowu? Przecie zarówno HL2, EP1, jak i EP2 chodzą na jednym i tym samym silniku - Source. A to, że z każdą częścią Valve ulepsza ten silnik i modyfikuje, to inna sprawa. ;)

Co do twojego problemu, nie mam pojęcia. Może zwiększ detale/ustawienia grafiki w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bo jest kłopot... z jakiś rok temu kupiłem sobie Half-Life 2 razem z CS:S, H-L:Deathmatch i H-L:Source...
NO i zachciało mi się zagrać w H-L 2 no to instaluje wszystko jak należy STEAM sie też zainstalował aktualizacje przeszly i bach. Klikam w ikone Half-Life 2 żeby sobie pograć i mi sie zamiast gry odpala to okienko ze STEAMem i mnie łączy do konta bo założyłem nowe. Nie czaje... jak zagrać żeby sie to okienko nie włączało.. ja chce zagrać !! Pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:19, Crew 900 napisał:

Jak to założyłeś nowe ? Musisz używać starego na którym masz te gry


No super tylko, że to konto założyłem z rok albo więcej temu to skąd mam pamiętać passy? ;/ o jaaa... ale posrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przypominanie hasła , a jak nie to wyśli do Valve formularz że zapomniałeś , musisz podać CD-keya oraz nazwę konta i zdjęcie klucza jako dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha śmieszne rzeczy opowiadasz :P Już rozwiązałem ten problem bo przypomniałem sobie passy :P ale i tak dzięki, że mnie naprowadziliście, że trzeba mieć stare konto żeby grać... po 2 , cóż... kartka z kodem pewnie pięknie gdzieś się rozkłada na wysypisku dzięki mojej kochanej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Episode Two. Muszę powiedzieć, że podobał mi się znacznie bardziej, niż One i bardziej się w niego wciągnąłem. Cóż, teraz należy się uzbroić w cierpliwość i czekać na Half Life 3(myślę, że kolejna część cyklu będzie "czymś większym" niż tylko kolejny epizod - świadczyć może o tym zakończenie drugiego epizodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować